5:7
    Ivo DOHNAL
    ()

Florbal Vsetín - FBC Spartak Bílovec 5:7
branky: 19. Robin Macek, 29. Tomáš Březík, 48. Lukáš Kvapil, 52. Tomáš Březík, 54. Ivan Zajíc - 27. Ivo Dohnal, 28. Radim Richtár, 32. René Mikel, 46. Tomáš Wachtarczyk, 47. Ivo Dohnal, 53. Ivo Dohnal, 60. Ivo Dohnal; rozhodčí: Dominik Papp - Jan Duda; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Jakub Tománek 18 - Jakub Martinek 27; po třetinách: 1:0, 1:3, 3:4
60:00 Komentář domácích Kvapil Michal (Trenér): Závěrečné utkání doma předm skvělými diváky jsme si chtěli užít a zahrát si všichni., Bohužel soupeř byl ve druhé třetině nlepší. Závěrečnou část jsme zdramatizovali a přes snahu se nám poslední utkání nepodařilo vyhrát. Děkujeme soupeři a divákum. Chtěl byc závěrem se rozloučit a všem v týmu moc poděkovat.
60:00 Komentář hostů Zbořil Tomáš (Trenér): V první třetině jsme byil jednoznačně horším týmem. Od druhé třetiny už jsme zase hráli naši hru a i přes menší drama na konci třetí třetiny jsme si došli pro důležité 3 body. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
59:51 GÓL FBC Spartak Bílovec! 5:7
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #17 Ivo Dohnal bez asistence (5:7)
59:51 Dohnal golem do prázdné branky ukončuje vsetínské naděje o bodech z tohoto záapasu.
59:35 Šmíd těsně míjí prázdnou branku.
58:41 Timeout Florbal Vsetín
58:41 Domácí to zkouší v 6!
57:27 Mikelova střela těsně nad.
56:40 Dohnal zlomil Březíkovi hokejku, rozhodčí si toho ale nevšimli.
55:33 Kováčova střela letěla metr nad.
54:59 Mackův backhand zblokován jedním z obránců.
54:18 Hra teď má obrovský spád, domácí fanoušci ženou své oblíbence za vyrovnáním.
53:52 GÓL Florbal Vsetín! 5:6
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc bez asistence (5:6)
53:52 A zase je to jen o jednu branku! Zajíc si vzpomněl na svá lepší léta a po povedené individuální akci snižuje na rozdíl jediné branky.
52:49 GÓL FBC Spartak Bílovec! 4:6
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #17 Ivo Dohnal, asistoval #5 Marek Šmída (4:6)
52:49 A opět tu je Dohnal, který tečoval střelu Šmídy z půlky hřiště. TOmánek bez šance, Dohnal hattrick.
51:54 GÓL Florbal Vsetín! 4:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #88 Tomáš Březík, asistoval #56 Lukáš Kvapil (4:5)
51:54 Vsetín využívá klasickou přesilovku 5 na 4! Po nahrávce Kvapila procedil míček za brankovou čáru Tomáš Březík. Rázem je to už jen o jednu branku!
51:49 Hosté ve čtyřech.
51:19 Vsetín začal přesilovku 5 na 3 standartkou, po které může být rád, že má míček stále na svých holích.
51:17 Vyloučen hráč #17 Ivo Dohnal družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za vysoká florbalka
51:00 A pozor, jen jsem to dopsal, už dával Zajíc před branku volnému Březíkovi, který ale netrefil!
50:40 Domácí zatím nic nevymysleli.
49:49 Vyloučen hráč #77 Šimon Kouba družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání
49:49 V signalizované výhodě střílel z první Macek, ale netrefil. Vsetín bude nicméně hrát přesilovku.
48:34 Fair play gesto od legendy vsetínského florbalu Seevalda, který opravil výrok rozhodčích a standartka byla přisouzena hostům.
48:13 Kasicen si stáhl míček na levém mantinelu a vystřelil, těsně vedle.
47:26 GÓL Florbal Vsetín! 3:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #56 Lukáš Kvapil, asistoval #48 Tomáš Zubek (3:5)
47:26 A máme tu snížení! Zubek na standartce nic nevymýšlel, hodil míček na Kvapila, který z první vymetl horní růžek!
46:36 GÓL FBC Spartak Bílovec! 2:5
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #17 Ivo Dohnal, asistoval #27 Tomáš Wachtarczyk (2:5)
46:36 Dohnal teď ukázal, proč je lídrem svého týmu. Situaci 1 na 1 zakončil přesnou střelou nad levou nohu Tománka, který neměl šanci. Bílovec už vede o tři góly.
45:40 GÓL FBC Spartak Bílovec! 2:4
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #27 Tomáš Wachtarczyk, asistoval #8 René Mikel (2:4)
45:40 Bílovec vede o dvě branky. PO střele Mikela dorážel Wachtarczyk, který ale podle nelibosti domácích hráčů a fanoušků stál v brankovišti. Rozhodčí má nicméně vždy pravdu, takže gól byl uznán.
45:05 Macek si teď zahrával se skákajícím míčkem před Tománkem, na pomoc mu přišel KOváč, který míček vyhodil.
44:24 Dohnalova teč těsně míjí domáci branku.
43:28 Po nepřesné rozehrávce Malého se dopředu hnal Kouba, který sice tři hráče obešel, ale míček se mu svezl z hole.
42:55 Richtárik poslal na branku Tománka poletuchu, která po pár vteřinách letu skončila mimo branku. Rozehrává Vsetín.
41:48 Hůšť z levé strany těsně vedle!
41:13 Vsetín v plném počtu a zásluhou Macka bude rozehrávat standartní situaci.
40:45 Nejprve Šmída a pak Dohnal stříleli, ani jedna střela se neujala.
40:01 Úvodní buly třetí třeniny vyhrál hostující tým, který začíná svůj útok.
40:00 Střely ve 2. části: 5:11
40:00 Ve druhé třetině padly čtyři branky, z toho tři do domácí branky. Hosté z Bílovce jsou po druhé třetině zaslouženě ve vedení, Vsetín měl velký problém s rychlým napadáním hostujícího celku a prakticky celou třetinu se bránil.
39:31 DOhnal opět namazal Malému, ten vyhazuje.
39:09 Vyloučen hráč #13 Ivan Zajíc družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za blokování florbalky
38:43 Dohnal namazal domácím, kteří šli do protiútoku. Střela Zajíce šla ale mimo.
37:20 Střela naopak přišla na druhé straně, kdy hostující hráč řešil protiútok střelou z pravého mantinelu. Těsně vedle.
36:55 Vsetín po delší době v souvislém tlaku, ale bez střely.
35:35 Nicméně i hosté o míček brzy přicházejí a znovu tak útočí Vsetín.
35:02 Útočné snažení Vsetína ukončila nepřesná střela Březíka, hosté opět u míčku.
34:51 Žůrek dobře vybojoval standartní situaci.
34:00 Bílovec teď nikam nespěchá a chystá si postupný útok.
33:01 Po zblokované střele budou rozehrávat hosté.
32:31 Bílovec je ve druhé třetině lepším týmem, u všech míčků je dřív než domácí hráči.
31:03 GÓL FBC Spartak Bílovec! 2:3
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #8 René Mikel, asistoval #17 Ivo Dohnal (2:3)
31:03 A Bílovec je opět ve vedení. Stačily dvě rychlé nahrávky z obrany do útoku, Dohnal našel volného Mikela a ten už neměl problém zakončit do odkryté branky.
30:32 Bílovec se teď staží o uklidnění hry, rozvážně rozehrává na svojí půlce.
29:32 Hra po třech rychlých gólech nabrala spád a probudili se i diváci, kterých dorazilo více jak sto.
28:41 GÓL Florbal Vsetín! 2:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #88 Tomáš Březík, asistoval #17 Michal Žůrek (2:2)
28:41 A máme srovnáno! Rychlý výpad 3na2 po parádní nahrávce od Žůrka zakončil lobem Březík, povedená akce.
27:35 GÓL FBC Spartak Bílovec! 1:2
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #71 Radim Richtár, asistoval #93 Tomáš Kasinec (1:2)
27:35 No a v rychlém sledu padá další gol do branky domácích - Richtár přesně trefil horní růžek domácí branky. Přestože míček k brance sotva doletěl, je to gól.
26:56 GÓL FBC Spartak Bílovec! 1:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #17 Ivo Dohnal, asistoval #8 René Mikel (1:1)
26:56 Máme vyrovnáno! Střelu Mikela ještě Tománek vytěsnil, ale na dorážku Dohnala už byl krátký.
25:29 Zajícova střela zblokována, poté se ještě zkoušel prosadit Malý, ale vše skončilo faulem Vsetína.
25:00 Šmída trefil tyčku domácí branky!
24:26 Hedvíčkova střela teď byla zblokována Březíkem.
23:51 Vrzalova střela šla těsně vedle.
23:23 Kvapil zkusil štěstí z půlky, hostující gólman byl připraven.
22:48 Dohnal našel před brankou Vavrečku, ten ale skákavý míček netrefil.
22:33 Dohnalova střela po standartní situaci byla zblokována Vrzalem.
21:48 První formace hostů si teď vytvořila tlak, který zakončila střela Vavrečky do spojnice! Tománek měl tentokrát štěstí.
20:41 Zajíc byl až moc důrazný před hostující brankou, jeho snažení končí faulem a standrtní situací pro hosty.
20:25 A hostující kapitán se už zvedá, vypadá, že bude v pořádku - dobrá zpráva.
20:25 Hostující Dohnal na zemi, pravděpodobně dostal zásah hokejkou nebo míčkem.
20:01 Úvodní buly skočnilo faulem Macka, standartka Bílovec.
20:00 Střely v 1. části: 18:7
20:00 První třetina je u konce a šťastnější jsou zatím domácí hráči, kteří zásluhou Mackovi rány v přesilovce šli do vedení 1:0. Vsetín měl větší část první třetiny více ze hry, ale i Bílovec vystrkoval růžky. Uvidíme, co přinese další vývoj zápasu.
19:45 Dohnal na Vavrečku, který ale z dobré pozice míjí.
19:23 Malý obral o míček hostujícího útočníka, ale podle rozhodčího šlo o faul. Standartní situace pro hosty.
18:37 GÓL Florbal Vsetín! 1:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #5 Robin Macek, asistoval #56 Lukáš Kvapil (1:0)
18:37 Přesilovou hru domácí využívají po pouhých 27 vteřinách! Kvapil našel volného Macka, který nechytatelně vystřelil a prolomil bezbrankový stav.
18:10 Vyloučen hráč #77 Šimon Kouba družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za blokování florbalky
17:32 Malý z levého mantinelu vyslal pozdrav na hostujícího brankáře, který neměl se střelou sebemenší problém.
16:33 Mikel teď střílel do prázdné, Tománek uplně mimo pozici, ale hostující osmičce míček poskočil a střela šla mimo!
16:09 Hruška trefil horní tyčku Tománkovi brány!
15:41 Seevald z první, skvělý zákrok hostujícího brankáře!
14:56 Macek teď neviděl v situaci 2 na 1 u tyčky volného Žurka, volil zakončení, které ale šlo mimo. Škoda, přestože by nahrávka šla na Michala Žůrka, klidně by z toho mohl být gol.
14:00 Vichtora teď dvakrát po sobě z pravého mantinelu, ani jedna střela ale hostujícímu brankáři vrásky nenadělala.
13:02 Po delší době dva propagační pokusy i od Bílovce, Tománek je zatím velmi jistý.
11:42 Vsetín je zatím aktivnějším týmem, ale v zakočení by potřeboval více štěstí.
11:02 Vichtorova střela byla zastavena maskou hostujícího brankáře.
09:58 A znovu Seevald, tenktokrát samostatný únik zakončoval ve stylu Petera Forsberga, ale neprocpal míček do hostující branky!
09:38 Seevald trefuje tyčku!
09:26 Macek krásně uvolnil na levém mantinelu Březíka, ten z první trefil přímo brankáře hostů. Skvělá šance.
09:02 Mikel z levé strany z první míjí Tománkovu branku.
08:23 Kvapil střílel, Vichtora se snažil tečovat, ale bez výsledku.
07:46 Na druhé straně Juchelka trefil dobře stojícího Žůrka.
07:04 A znovu domácí, tentokrát Zajíc jen těsně míjí! Vsetín se dostal do utkání a začínají se ozývat bubny.
06:48 A znovu se Macek uvolnil a tentokrát jen těsně minul pravou tyčku hostující branky!
06:24 Mackova střela trefila jen prvního hráče hostů.
06:06 Vrzal před brankou obral o míček Dohnala, důležitý zákrok!
05:29 První velká šance Vsetína! Zajíc našel před brankou volného Seevalda, který ale těsně minul.
05:21 Mackova střela z pravého mantinelu zblokována, u míčku zůstane Vsetín.
04:14 Dohnal tahem zkoušel pozornost Tománka, ten byl připraven. Následovaly další dvě střely, ale Tománek je zatím bezchybný.
03:28 Seevald výborně zpracoval míček před brankou hostů, ale přes 3 hokejky neměl šanci projít.
02:51 Kvapil proběhl nahrávku, při návratu fauloval. Standartka Bílovec.
01:48 První střela utkání, příklep z levé strany si ale Tománek v klidu pohlídal.
01:05 Tlak hostujícího celku vyřešil Seevald, který zkušeně podržel míček a nechal se faulovat. Standartka Vsetín.
00:31 Březík chtěl prodloužit na Žůrka, míček mimo hrací plochu.
00:01 Úvodní buly pro Vsetín.