56
  • 56 55:43
    2

FBS Olomouc - Florbal Vsetín 8:2
branky: 11. Tomáš Jelínek, 14. Jiří Novák, 28. Jiří Dolejší, 30. Igor Macháček, 33. Vít Friedl, 37. Tomáš Jelínek, 39. Jiří Dolejší, 39. Tomáš Jelínek - 12. David Lisztwan, 30. Ondřej Malý; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 22 - Lukáš Matocha 26; po třetinách: 2:1, 6:1, 0:0
60:00 Komentář hostů Kvapil Michal (Trenér): Dnes jsme přijeli hrát hru na, ktere pracujeme. Domácí předvedli hru lídra soutěže. O výsledku rozhodla druhá třetina. Paradoxně jsme špatně odehráli přesilovky. Následné naše oslabení. To naši hru celkem narušilo a domácí nás potrestali. Děkujeme soupeři a našim fanouškům, kteří nás jezdí povzbuzovat.
60:00 Komentář domácích Tichý Daniel (Vedoucí): Dneska jsme po prohře v utkání s Hlukem rádi za klidný průběh a tři body. Opět nám to ukázalo věci, na kterých chceme ještě před začátkem play-up pracovat, ať jsme opravdu připraveni. Děkuji soupeři a přeji hodně štěstí v závěrečném utkání sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 15:8
58:47 Dolejší si šikovně prohodil protihráče, k završení této pohledné akce chybělo pouze přehození Matochy.
56:24 Oba týmy nespěchají, zdá se, že je utkání rozhodnuté a Vsetín bude muset i nadále zachraňovat Divizi.
55:43 Vyloučen hráč #69 David Lisztwan družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
55:22 Odložené vyloučení pro hosty.
53:11 Antoniazi čapnul míček jak malinu a potvrzuje tak svůj dobrý výkon v tomto utkání.
52:34 Macháček dostal předloženo od Jelínka, ve velké šanci trefil pouze přesouvající se ho Matochu.
51:12 Kopelec teď dvakrát zatopil hostující obraně, Matocha dobře zasáhnul.
49:21 Zajíc to zkusil jako Bedard, ale Antoniazi byl nalepený na tyčce.
48:25 Fair-play gesto od hostujícího hráče, který přiznal teč balonku.
45:50 FBS drží hosty v útočném pásmu, Vsetín čeká na brejk.
44:21 Domácím přesilovka vůbec nevyšla, Březík se vrací do hry.
42:21 Vyloučen hráč #16 Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost
42:21 Domácí začali třetinu nejlepším možným způsobem, čeká je přesilová hra.
40:00 Střely ve 2. části: 17:11
38:43 GÓL FBS Olomouc! 8:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #15 Igor Macháček (8:2)
38:43 Velice rychlá akce po buly a osmá branka v síti Vsetína a společně s ní hattrick střelce Tomáše Jelínka.
38:39 GÓL FBS Olomouc! 7:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #83 Jiří Dolejší, asistoval #33 Matěj Pecha (7:2)
38:39 Dolejší přizvedl Pechovu střelu pod břevno a domácí navyšují skóre.
37:28 Kováč poslal na bránu nenápadné nahození, které bylo tečováno, Antoniazi opět úspěšný.
36:55 GÓL FBS Olomouc! 6:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #14 Jan Kratochvil (6:2)
36:55 Ze stejné pozice to zkusil Jelínek a nemýlil se.
36:11 Skoupil dostal nalito na střelu z první, jeho střela lehce nad.
35:23 Vyloučen hráč #13 Ivan Zajíc družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
34:26 Vyloučen hráč #10 Robin Macek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
33:01 Antoniazi předvedl divákům pěknou akrobacii, když nohama hned natřikrát zlikvidoval pokus vsetínských florbalek.
32:21 GÓL FBS Olomouc! 5:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #21 Vít Friedl, asistoval #47 Bohdan Kopelec (5:2)
32:21 Friedl tečoval Kopelcovu střelu a završuje bůra.
29:53 GÓL Florbal Vsetín! 4:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #18 Ondřej Malý, asistoval #13 Ivan Zajíc (4:2)
29:53 Zajíc našel zpoza brány Malého, který nedal Antoniazimu šanci svou přestou střelou.
29:01 GÓL FBS Olomouc! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #87 Tomáš Jelínek (4:1)
29:01 Jelínek dostal příhru od Skoupila, zamíchal s míčkem i se vsetínskou obranou a předložil míček osamocenému Macháčkovi, který se zakončením neměl žádnou potíž.
27:59 GÓL FBS Olomouc! 3:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #83 Jiří Dolejší, asistoval #47 Bohdan Kopelec (3:1)
27:38 Malého střela a další zákrok olomouckého golmana.
26:22 Seevaldův druhý pokus v přesilovce a druhý zásah Antoniaziho.
25:41 Přesilovková formace Vsetína se poučila a nyní tlačí výrazně víc.
24:52 Vyloučen hráč #11 Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
24:52 Skoupil hledal K. Nováka v hotspotu, ten ale netrefil míček ideálně.
24:05 Antoniazi zasahuje proti Seevaldovi.
23:32 Vsetínší až teď postavili vzorec a tlačí do domácích.
22:17 Vyloučen hráč #14 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
22:06 Zajíc se obtočil, ale nepřekvapil Antoniaziho.
21:27 Domácí drží míček a nepouští hosty do šancí.
20:41 Vyloučen hráč #49 Kryštof Novák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za špatné střídání
20:00 Střely v 1. části: 7:5
17:00 Kratochvil si z protihráčů udělal kuželky, narýsoval pas na Pechu, ale ten přestřelil v těsné blízkosti Matochovy branky.
16:33 Jelínek dostal přihrávku před branku, jeho one-timer těsně minul pravou tyčku.
15:36 Godla zatáhl ke střele, jeho pokus taktéž zblokován.
15:13 Skákavý míček se dostal k Friedlovi, ten z první přestřelil o dobré 2 metry.
14:57 Dolejší zachytil míček a zkusil střelu zápěstím, Seevald blokuje.
14:34 Po delší době zasahuje Antoniazi.
13:37 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #3 Jiří Novák bez asistence (2:1)
13:37 Tentokrát se už Jiří Novák dočkal a po chybě v rozehře překonal Matochu.
11:50 GÓL Florbal Vsetín! 1:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #69 David Lisztwan, asistoval #48 Tomáš Zubek (1:1)
11:50 Rychlý kontr vsetínských a máme vyrovnáno, na střelu do poloprázdné brány byl Antoniazi krátký.
10:21 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #6 Tomáš Štrbák (1:0)
10:21 Jelínek natáhl ke střele na pravém křídlu a rozvlnil síťku za Matochou.
09:57 Kovač dostal místo na ose, pálil těsně vedle.
09:43 Oba týmy začaly ve vysokém tempu, zatím sledujeme velmi kvalitní podívanou.
09:00 Dolejší byl připraven na zadní tyčce, skákavý balonek ale trefit nedokázal.
06:02 Vsetínský brankář si svou svatyni postavil více než dobře, Kopelec po přihrávce Kratochvila trefuje tyč.
04:39 Znovu zajímavá příležitost staršího z jmenovců Nováků, tentokrát se i přes velkou snahu neprotlačil do střely.
03:25 Friedl u mantinelu ztratil a nabídl míček Horákovi, který první střelou zápasu vyzkoušel Antoniaziho pevnost rukavic.
02:40 Rychlá kombinace domácích Macháček-Jelínek končí ztrátou míčku druhého jmenovaného.
02:03 Novák J. to zkusil pro krosové nahrávce z první, halou zní zvuk tyčky.
01:12 Domácí jsou od prvního hvizdu na míčku a čekají na mezírku v hostující obraně.