2
    Sebastián BOBÁČIK
  • 60 59:54

FBC DESTILA SLAVKOV - FBK Spartak Hluk 3:8
branky: 9. Radim Fila, 37. Michal Drápal, 56. Radim Kroupa - 29. Tomáš Janča, 31. Tomáš Janča, 31. Marek Šimíček, 36. Martin Kelíšek, 37. Martin Krchňáček, 39. Martin Krchňáček, 39. Ondřej Bartoš, 47. Pavel Krchňáček; rozhodčí: Daniel Galanský - Vojtěch Eliáš; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Ondřej Horák 28 - Aleš Padalík 28; po třetinách: 1:0, 1:7, 1:1
60:00 Komentář hostů Kolečkář Lukáš (Vedoucí): Děkujeme za utkání.
60:00 Komentář domácích Smelik Jan (Trenér): Polovinu zápasu jsme dodržovali plán a hra byla vyrovnaná. Potom se naše koncentrace někam ztratila, byli jsme všude o krok pozdě. Nabídli jsme soupeři šance, které na rozdíl od nás dokázal proměnit. Třetí třetina už byla hodně nahoru dolů, navíc opět netrefíme ani stodolu.
60:00 Střely ve 3. části: 13:8
59:59 Zdravíme Michala Šópika na Madeiru, doufáme že přístí víkend pomůže ve hře o body
59:54 Trestné střílení družstva FBK Spartak Hluk neproměnil #24 Martin Kelíšek.
59:53 Hodně přísný najezd, dneska tu jde hodně o nervy
59:10 Vyloučen hráč #8 Sebastián Bobáčik družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost
56:54 Timeout FBC DESTILA SLAVKOV
56:42 Domácí v šesti
55:15 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 3:8
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #94 Radim Kroupa, asistoval #16 Michal Fila (3:8)
54:43 Slavkov se pokusí vylepšit skóre v přesilovce
54:20 Vyloučen hráč #26 Ondřej Bartoš družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za opakované přestupky
49:00 Hluk zatím nepustil domácí do přesilovky
47:42 Vyloučen hráč #51 Tomáš Janča družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za bránění ve hře
47:41 Janča se neudržel a sejmul Lovase....
46:25 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:8
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #98 Tomáš Tuhý (2:8)
46:24 Střela z nulového úhlu propadla přes Horáka
44:45 Holeček netrefil prázdnou branku......
40:45 Kroupa nedokázal zpracovat nahrávku na střelu
40:00 Střely ve 2. části: 8:18
38:50 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:7
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #26 Ondřej Bartoš, asistoval #67 Marek Šimíček (2:7)
38:31 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:6
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #53 Pavel Krchňáček (2:6)
38:30 brácha na bráchu a brácha dává gól
36:24 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:5
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #51 Tomáš Janča (2:5)
36:08 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 2:4
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #7 Michal Drápal, asistoval #88 Dominik Horák (2:4)
36:07 Dominik De Bruyne našel nádhernou nahrávkou na středu Drápala
35:18 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #24 Martin Kelíšek, asistoval #8 Sebastián Bobáčik (1:4)
34:00 Cileček drží míček u mantinelu....
30:38 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #8 Sebastián Bobáčik (1:3)
30:08 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #51 Tomáš Janča, asistoval #83 Martin Krchňáček (1:2)
08:09 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 1:0
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #91 Radim Fila, asistoval #14 Jakub Lovas (1:0)
08:08 Fila si dokázal podržet před brankářem míček a našel místo na střelu
06:40 Hluk nevyužil početní výhodu
05:12 Hluk nevyužil přesilovku 5 na 3
04:39 Vyloučen hráč #7 Michal Drápal družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za sekání
04:20 Rozhodčí drží výhodu proti Slavkovu
03:52 První dnešní přesilovka, uvidíme jestli bude využita
03:11 Vyloučen hráč #38 Martin Holeček družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za hra rukou
02:23 Hraje se zatím nahoru dolů a nikdo pořádně nedrží míček