(Filip)
  • 59 58:58
    Saurians

PASKOV SAURIANS - FBC SLOVÁCKO 8:2
branky: 20. Peter Šobich, 23. Daniel Filip, 40. Peter Šobich, 46. Peter Šobich, 49. Vojtěch Daněk, 50. Vojtěch Valigůra, 51. Tomáš Pěchuvka, 59. Lukáš Kurečka - 8. Michael Christov, 16. Adam Buček; rozhodčí: Pavel Hála - Radek Vybíhal; vyloučení: 4:1; využití: 1:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Jakub Mikeska 24 - Marek Šiška 29; po třetinách: 1:2, 2:0, 5:0
60:00 Komentář domácích Hrček Libor (Trenér): Dnes jsme "utrpěli vítězství" a těšit mne mohou jen získané 3 body, využitá přesilovka a proměněné trestné střílení. S předvedenou hrou nemohu být spokojen. Rozhodující byla první třetina, ve které bylo Slovácko výrazně lepší, ale nedokázalo si vytvořit větší gólový náskok a to hlavně díky našemu skvěle chytajícímu brankáři Jakubu Mikeskovi. Děkuji soupeři, rozhodčím i výborným divákům.
60:00 Komentář hostů Chromek Bedřich (Trenér): Tak jseme odehráli vynikající první třetinu, kdy jsme domácí přestříleli , ale par sekud před koncem jsme dostali gól a stejně ve druhé třetine dostaneme 15 sekund před koncem gól a naše přesilovky to je tragédie z pěti jsme nevyužili ani jednu. Tak se musíme smířit se sestupem. Děkuji soupeři, divákům a přeji domácím postup do národní ligy.
60:00 Střely ve 3. části: 17:6
59:00 Paskov se po oddechovém čase rozhodl hrát v šesti
58:58 Timeout PASKOV SAURIANS
58:58 GÓL PASKOV SAURIANS! 8:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #88 Lukáš Kurečka, asistoval #7 Daniel Filip (8:2)
57:09 Hosté už vypadají unaveně a docela propadají v obraně brankář je hodně zachraňuje
55:39 Domácím se podařilo ubránit v dalším oslabení a připsali si celkem dvě střely na bránu
54:25 Domácí si připsali další střelu na bránu v oslabení
53:31 Vyloučen hráč #80 Vojtěch Valigůra družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
53:21 Kurečka sám před bránou dostává přihrávku a pálí to dva metry od brány
51:03 Hosté mají rozehrávku z velkého brankoviště domácích, zeď neprostřelili
50:40 GÓL PASKOV SAURIANS! 7:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #71 Tomáš Pěchuvka, asistoval #76 Adam Sikora (7:2)
49:08 Timeout FBC SLOVÁCKO
49:08 GÓL PASKOV SAURIANS! 6:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #80 Vojtěch Valigůra, asistoval #4 Patrik Bonczek (6:2)
48:36 GÓL PASKOV SAURIANS! 5:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #26 Vojtěch Daněk, asistoval #87 Martin Michna (5:2)
48:36 Hostům se nepovedla rozehrávka od vlastní brány a poslali míček přímo na hokejku daňka
47:31 Domácí jdou do své první přesilovky v tomto zápase tak se uvidí jesli ji zvládnou lépe než hosté
47:27 Vyloučen hráč #31 Adam Buček družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost
46:52 domácí rozehrávají od střídačky hostů
46:10 míček mají hosté ale nedaří se jim dostat ani ze své poloviny hřiště
45:06 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #21 Peter Šobich z trestného střílení (4:2)
42:20 filip jde sám na brankáře hostů ale ani po vyražení míčku golmanem se mu nedaří dorazit do brány
40:15 úvodní buly třetí třetiny vyhrává Paskov ale hosté jdou tvrdě dopředu a po soubuji před bránou končí míček v boční síti brány a mikeska vyhazuje dopředu
40:00 Střely ve 2. části: 12:8
39:45 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #21 Peter Šobich, asistoval #80 Vojtěch Valigůra (3:2)
39:25 slovácku se přesilovky moc nedaří
37:50 Hosté jdou již do třetí přesilovky
37:49 Vyloučen hráč #87 Martin Michna družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:15 Mikeska si připisuje další pěkný zákrok a posílá míček dopředu
35:42 Filip sám před bránou dostal přihrávku, míček se odráží od tyčky
33:16 hned jak se Michna vrátil z trestné lavice vytvořil pěknou akci která skončila sltřelo na bránu ale golman vychytal
31:48 Hosté střílí na bránu ale mikeska chytá a vyhazuje dopředu
31:11 Vyloučen hráč #87 Martin Michna družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
30:27 Michna fauluje Hosté jdou do šesti
29:10 Ritz vyjíždí zpoza brany s míčkem a posílá ho do brankáře který vyráží do rohu
27:10 útočník slovácka se ocitl před prázdnou bránou ale míček mu utekl z hokejky a nevystřelil
24:20 Slovácko se dostalo k pěkné příležitosti ale míček se pouze odrazil od tyčky pyč
22:25 a máme vyrovnáno
22:22 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Daniel Filip, asistoval #26 Vojtěch Daněk (2:2)
21:20 Paskov hraje za bránou slovácka ale ti si svůj přostor před bránou pečlivě chrání
20:00 Střely v 1. části: 8:12
19:32 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #21 Peter Šobich, asistoval #72 Miroslav Holenka (1:2)
17:40 I přes to že paskov hraje v oslavení se se Daňkovi podařilo dostat před bránu slovácka a vystřelit
16:01 Vyloučen hráč #76 Adam Sikora družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
15:40 Paskov fauluje a bude se vylučovat slovácko jde do šesti
15:29 GÓL FBC SLOVÁCKO! 0:2
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #31 Adam Buček, asistoval #48 Vít Ides (0:2)
15:26 obránce paskova ztrácí míček na polovině a slovacko jde 2 na 1
12:30 Paskov měl teď dvě pěkné šance před bránou ale míček v obou případech sjel z hokejky a skončil v roku
09:48 Hráč Slovácka se uvolnil před bránou a dostal přihrávku z rohu ale Mikeska předvedl úžasný zákrok
07:55 Dva útočníci slovácka utekli paskovu a podařilo se jim protlačit míček do brány
07:54 GÓL FBC SLOVÁCKO! 0:1
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #32 Michael Christov, asistoval #2 Lukáš Blizňák (0:1)
05:15 Útočník Slovácka se dostal s míčkem až před bránu paskova ale Mikeska vychytal všechny tři střely co na něj během 6 vteřin šly
04:27 Michna se uvolnil před bránou Slovácka ale golman slovácka pěkně vyrazil a dorážka se už nepovedla
02:15 slovácko se poprvé od začítku hry dostává k míčku ale jejich akce poměrně rychle končí za bránou paskova
00:32 ůvodní buly vyhráva paskov a okamžitě posouvají hru na půlku slovácka