• 60 59:31
    2
    Miroslav BESTA

FBC Spartak Bílovec - 1.MVIL Ostrava  9:0
branky: 9. René Mikel, 11. René Mikel, 14. René Mikel, 24. René Mikel, 27. Marek Brňák, 43. Ivo Dohnal, 48. Ivo Dohnal, 51. Radim Richtár, 58. Šimon Kouba; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 3:4; využití: 3:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Jakub Martinek 27 - Petr Pospiech 19; po třetinách: 3:0, 2:0, 4:0
60:00 Komentář hostů Bažan Petr (Trenér): DNeska tragedie a odjizdime s ostudou a hanbou. nSouper nam ukazal jak se hraje florbal a zaslouzene nas rozdrtil. nMy jsme schopni zahrat slusne zapasy ale dneska bych musel hledat po nejakych akcich a to je malo. nNas vykon tragedie a neni mozne zapominat co trenujeme a co mame nadrilovano. nNeustale se vracime na zacatek. Florbal ma byt o kreativite ale my jsme kreativni asi jako sutr. nDekuji souperi a at se dari
60:00 Komentář domácích Hradský Jakub (Trenér): Věděli jsme, že MVIL dokáže týmy potrápit, i když se nachází ve spodní části tabulky. Jsem rád, že jsme utkání zvládli. Využité přesilovky, skvělé oslabení. Gólman s nulou. Teď se připravit na play off. nZdravíme kluky do Gruzie :-)
60:00 Střely ve 3. části: 10:12
59:50 Bíloveckou halou znovu hřmí tleskot fanoušků, tentokrát už však bílovečtí nestihli zakončit.
59:31 Vyloučen hráč #7 Miroslav Besta družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
57:16 GÓL FBC Spartak Bílovec! 9:0
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #77 Šimon Kouba, asistoval #17 Ivo Dohnal (9:0)
57:16 Ve třetí přesilovce domácí opět nezklamali publikum. I přes radost z nevyhnutelné výhry našich trochu soucítím s gólmanem Ostravy.
56:39 Vyloučen hráč #14 Ondřej Chwalek družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za zdržování hry
51:40 Bílovecký Kuba Martinek je neprůstřelný, pro útočníky soupeřů se musí branka Bílovce jevit jako nedobytná pevnost.
50:03 GÓL FBC Spartak Bílovec! 8:0
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #71 Radim Richtár, asistoval #93 Tomáš Kasinec (8:0)
50:03 Radim Richtár po přesné přihrávce Kasince zakončuje do prázdné kasy, golman MVILu neměl žádnou šanci se tak rychle přesunout.
47:05 GÓL FBC Spartak Bílovec! 7:0
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #17 Ivo Dohnal, asistoval #77 Šimon Kouba (7:0)
47:05 Hradský zaklekl nadějně vyhlížející šanci Ostravy. Po chvilce se Bílovec dočkal další přesilovky, ve které opět nezahálel a navyšuje skóre na 7:0.
45:30 Vyloučen hráč #55 Adam Pieknik družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
42:49 GÓL FBC Spartak Bílovec! 6:0
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #17 Ivo Dohnal, asistoval #23 Jakub Hradský (6:0)
42:49 Hosté byli nemilosrdně potrestáni za chybu, které se dopustili přímo u vlastní brány. Dohny si tak připisuje další bod do kanady.
41:10 Martinek s přehledem vychytal první šanci hostů ve 3. třetině.
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
39:57 MVIL spálil další dvě šance na svůj první gól, v obraně zaskočil a zabránil jim v tom Ivo Dohnal
37:08 ​Měli jsme příležitost vidět ostrou střelu backhandem od Dohnala, do branky jí chyběl kousíček.
32:09 Domácí mají na míčku značnou převahu, MVIL si s tím neví rady a jejich akce jsou spíše výbušné výkřiky do tmy, než konsistentní hra.
30:10 Ostravští ne a ne dát gól, přestože šancí nemají málo.
28:19 Vyloučen hráč #83 Tomáš Abík družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za hrubost
26:47 GÓL FBC Spartak Bílovec! 5:0
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #14 Marek Brňák, asistoval #26 Vít Hruška (5:0)
26:47 Marek Brňák zkušeně vymetl pavučinu pod břevnem MVILu.
25:50 Renda teď výjmečně neproměnil, 5 gólů už by asi bylo moc.
23:43 GÓL FBC Spartak Bílovec! 4:0
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #8 René Mikel, asistoval #93 Tomáš Kasinec (4:0)
23:43 Sehraná dvojka Dohny & Mikel se opět předvedla, dneska jsou k nezastavení.
22:05 Vyloučen hráč #16 Tomáš Teska družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
20:15 Bílovec se ihned dostává do šance, bohužel neúspěšně.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
17:08 Diváci projevují hlasitý nesouhlas s vyloučením Hlaváče.
17:04 Vyloučen hráč #82 Jakub Hlaváč družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za bránění ve hře
13:42 GÓL FBC Spartak Bílovec! 3:0
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #8 René Mikel, asistoval #17 Ivo Dohnal (3:0)
13:42 René Mikel dnes večer zve všechny spoluhráče, slaví hattrick :)
12:46 Brankáři obou družstev mají dnes napilno.
10:43 GÓL FBC Spartak Bílovec! 2:0
10:43 Bílovec předvedl velmi povedenou standartku a pár sekund později už dává druhý gól.
08:38 GÓL FBC Spartak Bílovec! 1:0
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #8 René Mikel, asistoval #23 Jakub Hradský (1:0)
08:38 Po výborné přihrávce Kuby Hradského zakončil René Mikel přímo do šibenice.
07:17 Hra se zatím přesouvá jen ze strany na stranu.
04:02 Domácí i hosté předvádí velmi slušné šance, avšak bez gólu.
02:52 Vyloučen hráč #83 Tomáš Abík družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání
01:38 Oba týmy vlétly di začátku utkání velmi aktivně.