5:6
    Jiří ŠINCL
    (Šula)

FBC SLOVÁCKO - FBC Mohelnice 5:6
branky: 2. Adam Buček, 14. Martin Hadaš, 39. Jiří Chromek, 43. Tomáš Otépka, 47. Martin Hadaš - 7. Jiří Šula, 14. Tomáš Novotný, 30. Jiří Šula, 48. Tomáš Pudil, 58. Tomáš Šalda, 59. Jiří Šincl; rozhodčí: Jana Kubalíková - Tomáš Otruba; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Hoang Minh Nguyen 28 - Jan Hampl 24; po třetinách: 2:2, 1:1, 2:3
60:00 Komentář hostů Šincl Jiří (Trenér): Soupeř dnes podal velmi kalitní výkon a měli jsme to opravdu těžké. První třetina docela prospaná, ve druhé od nás nemastné neslané. Ve třetí třetině jsme ukázali velký morál a zápas zvládli za tři body. Díky soupeři, rozhodčím i divákům.
60:00 Komentář domácích Chromek Jiří (Trenér): Dnes jsme odehráli kvalitní utkání ve kterém jsme dobře plnili pokyny a dokázali přehrávat soupeře, Nechci se vztekat, ale několikátý zápas po sobě rozhodne v poslední chvíli nešťasná náhoda. Je to asi 6 zápas v sezoně kdy jde všechno proti nám. Bohužel šance na záchranu už je opravdu mizivá. Děkuju klukům za bojovný výkon a přeji soupeři štastnou cestu.
60:00 Střely ve 3. části: 10:11
58:24 GÓL FBC Mohelnice! 5:6
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #87 Jiří Šula (5:6)
58:23 Timeout FBC SLOVÁCKO
57:55 GÓL FBC Mohelnice! 5:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda bez asistence (5:5)
52:39 Vyloučen hráč #9 Tomáš Otépka družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hra na zemi
50:58 Přesilovka se domácím opět napodařila proměnit a úspšsnost přesilovek je žalostná
49:32 Vyloučen hráč #19 Jakub Weiss družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
49:10 Nyní se hra rychle přelévá z jedné strany na druhou.
47:40 GÓL FBC Mohelnice! 5:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #87 Jiří Šula (5:4)
46:50 GÓL FBC SLOVÁCKO! 5:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #82 Martin Hadaš, asistoval #48 Vít Ides (5:3)
45:57 Přesilovka domácích je bez střely na branku
44:18 Vyloučen hráč #95 Michal Vaněk družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hra bez florbalky
42:38 GÓL FBC SLOVÁCKO! 4:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #9 Tomáš Otépka, asistoval #82 Martin Hadaš (4:3)
42:21 Hadaš netrefuje prázdnou branku
40:00 Střely ve 2. části: 13:9
39:55 Gůlové šance na obou stranách, kdy se útočící hráči ocitli sami před golmanem
38:52 GÓL FBC SLOVÁCKO! 3:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #11 Jiří Chromek, asistoval #83 Jiří Stašek (3:3)
32:06 nyní se hraje neurovnaná část střetnutí, bez šancí a střel na branku
29:48 GÓL FBC Mohelnice! 2:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #87 Jiří Šula, asistoval #46 Tomáš Pudil (2:3)
27:21 Šance se střídají na jedné i druhé straně
21:53 Rozhodčí zklidňují emoce na hřišti
20:00 Střely v 1. části: 6:14
17:26 Domácí oslabení ubránili
15:26 Vyloučen hráč #18 Jakub Nevařil družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za bránění ve hře
13:46 GÓL FBC Mohelnice! 2:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #96 Tomáš Novotný, asistoval #36 Jiří Šincl (2:2)
13:32 GÓL FBC SLOVÁCKO! 2:1
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #82 Martin Hadaš, asistoval #9 Tomáš Otépka (2:1)
13:32 Krásnou střelu Hadaše brankář pustil za svá záda
08:55 Nyní cytá golovou šanci Minh
06:14 GÓL FBC Mohelnice! 1:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #87 Jiří Šula, asistoval #36 Jiří Šincl (1:1)
04:22 A Buček ioě v šanci po nahrávce Chromka, ale netrefil branku
03:45 Další šance domácích, ale golman hostů chytá
01:14 GÓL FBC SLOVÁCKO! 1:0
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #31 Adam Buček, asistoval #45 Vojtěch Uřičář (1:0)
00:01 Ůvodní bily vyhráli hosté