3:1
    Bohdan KOPELEC
    (Macháček)

FBS Olomouc - 1. FBK Eagles Orlová 3:1
branky: 8. Igor Macháček, 25. Martin Ambrož, 58. Bohdan Kopelec - 18. Lukáš Louda; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 28 - Vít Brož 25; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:0
60:00 Komentář hostů Louda Lukáš (Trenér): Určité parametry tomuto zápasu chyběly a je to škoda. Neproměňování šancí a chybějící štěstí nám neumožnilo jít v zápase do vedení. Bohužel co se dá dělat, děkujeme za utkání.
60:00 Komentář domácích Kočiřík Lukáš (Trenér): Jsem rád, za to, že jsme zvládli kvalitně koncovku utkání. Každopádně kolik šancí potřebujeme na vstřelení branek, to je neuvěřitelné. Nemuseli jsme se trápit tímto způsobem a rozhodnout daleko dříve. Nicméně pochvala celému týmu za přístup a nasazení. Zápas s parametry play-up. Děkujeme soupeři a rozhodčím za zápas. Přejem šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 7:13
59:38 Tohle už si domácí pohlídají, další 3 body zůstavají doma!
59:11 Kučerova střela z vrchu, Patrik opět skvěle zasahuje.
58:00 Orlová to zkusí v šesti.
57:27 Další zraněný hráč Olomouce...
57:13 GÓL FBS Olomouc! 3:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Bohdan Kopelec, asistoval #15 Igor Macháček (3:1)
57:13 Přesná kombinace domácích zakončena backhandovou střelou Kopelce.
55:04 Na Starostku zívala prázdná brána, Antoniazi ale vytrčil svou teleskopickou ruku a jako obvykle drží svůj tým.
54:41 Sasyn trefuje spojnici domácí branky.
53:29 Kříž zavezl míček do pásma a ihned zkusil střelu, Antoniazi vykopl svým betonem.
52:51 Kučera zkusil z otočky, Godla blokuje.
51:39 A znovu dobrý Brožův zákrok, tentokrát vychytal v samostatném úniku Jelínka.
51:22 Kratochvil se ocitl sám mezi kruhy, Brož ale drží naděje hostů.
49:37 Orlová opět vystrkuje růžky a snaží si vytvořit brankovou příležitost.
46:44 Kopelec nakopl rakety a dostal se před Brože, ten však jeho šanci lapil.
43:20 Pleva zatáhl a zkusil prověřit Antoniaziho, ten byl pozorný.
43:05 Domácí se zavřeli po chybě v rozehrávce ve vlastním pásmu a Orlová si tvoří šance.
42:09 Hosté v plném počtu.
41:06 Jelínek to zkusil ihned po návratu z trestné, těsně nad.
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
39:59 Vyloučen hráč #19 Michal Starostka družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za bránění ve hře
38:49 Vyloučen hráč #4 Jan Lukáš družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost
38:49 Vyloučen hráč #87 Tomáš Jelínek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
38:49 Kluci se trochu požďuchali, nic vážného.
37:12 Další domácí hráč ošetřován, tentokrát urostlý útočník Máca.
35:49 Kučera zkusil střelu z levého křídla, zvoní tyč.
34:06 Další dobrá akce domácích, z křídla nahrával před bránu Štrbák na Kopelce, druhý jmenovaný ale nechal pouze vyniknout Brože .
32:26 Máca dostal pass od Jelínka, jeho střela letěla vedle.
31:47 Skoupil v obrovské tutovce mijí Brožovu branku.
29:07 Domácí kapitán zkusil střelu po přihrávce Malíčka, Brož opět zasahuje.
27:46 Začíná se přiostřovat, domácí jsou však i nadále v tlaku.
24:53 Malíček zachytil rozehrávku a vyzkoušel Brožovu pozornost, ten zasahuje.
24:22 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #16 Martin Ambrož, asistoval #88 Jakub Godla (2:1)
24:22 Chyba v rozehrávce Eagles potrestána střelou z první z hole Ambrože a domácí jdou znovu do vedení.
23:14 Začínají to být trochu jatka, další olomoucký plejer na zemi a čtvrtý zásah zdravotníka v utkání.
22:12 A znovu šance z hole Myšky, kterou čapl obr v domácí bráně skvělým skokem.
20:54 Vypadalo to strašidelně, ale je v pohodě, nebojte se.
20:53 Domácí začali velkým tlakem, který však přerušil Jelínkův pád na mantinel.
20:41 První šance domácích, Kopelec pouze do betonů Brože.
20:00 V prvním dějstvím měli opticky navrch domácí, kteří více drželi míček na holích a vytvořili si několik zajímavých příležitostí. Orlová naopak hrozila z nebezpečných brejků, zakončovaných především forvardem Martinem Myškou.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
18:58 FBS zamklo Orlovou, bylo to však bez střelby.
17:24 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #32 Lukáš Louda, asistoval #18 Jakub Sasyn (1:1)
17:24 Louda dostal míček na slabou stranu, odkud překonal bezmocného Antoniaziho.
16:50 Tentokrát nához ze strany hostů, míček však Antoniazi včas schoval před Loudou ve své výstroji.
15:07 Kratochvil si sběhl na střed hřiště, jeho granát z první, bohužel pro domácí, zblokován mimo.
14:44 Ke střele se dostal Friedl, lehce nad.
14:28 Znovu stejná pohádka, nebezpečná šance Myšky, Skoupil florbalkou zblokoval.
12:40 Olomoučtí si snaží vypracovat kombinačně gólové příležitosti, zatímco hosté zatím hrozí z brejkových situací.
11:56 Útočná letka domácích opět na útočné polovině, Skoupil po přihrávce Kopelce ale pouze do Brože.
11:18 Štrbák zkusil uničovský nákop na Nováka, díky kterému se domácí dostali do solidní příležitosti, kterou vykryl Brož.
10:03 Kratochvil vypíchl míček Tökölymu do běhu, jeho střelu kryje s menšími problémy domácí golman.
09:19 Myška znovu pálil, ale Antoniazi jako fantom čapl míček jednou rukou jako letící malinu.
08:05 Iniciativu přebírají domácí, kteří Orlovou nepouští přes půlící čáru.
07:42 Kratochvil předložil Jelínkovi, který v tutovce minul.
07:16 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #11 Tomáš Skoupil (1:0)
07:16 Ze stejného místa jako Jelínek pálil Macháček, kterému to tentokrát vyšlo a Brož poprvé inkasuje.
06:51 Nebezpečná sehrávka domácích na střelce Macháčka končí těsně vedle.
05:38 Jelínek dostal nahrávku do hotspotu, odkud střelou z první otestovala pevnost kalhot Brože.
04:19 Křížova nebezpečná střela dalším zákrokem domácího golmana.
03:38 Více příležitostí si tvoří Orlová, Myška to zkusil tentokrát z druhé strany, ale na Antoniaziho si nepřišel.
02:31 Kopelec dostal na chvíli prostor na ose, jeho střela končí blokem.
01:20 Myška otestoval z křídla pevnost Antoniaziho masky.
00:31 První střela Orlové z hole Tökölyho nad.
00:01 Šlágr 18. kola Divize začíná vítězným buly pro domácí.