3:4
    Vít IDES
    (Hadaš)

FBC DESTILA SLAVKOV - FBC SLOVÁCKO 3:4p
branky: 16. Jakub Lovas, 16. Michal Šopík, 32. Dominik Horák - 8. Martin Hadaš, 15. Martin Hadaš, 28. Jiří Chromek, 63. Vít Ides; rozhodčí: Tadeáš Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Ondřej Horák 33 - Radim Šenkeřík 30; po třetinách: 2:2, 1:1, 0:0, 0:1
65:00 Komentář hostů Chromek Jiří (Trenér): Zápas byl od začátku plný šancí, které ani jeden z týmů nedokázal proměnovat. Myslím si, že jsme od začátku měli lepěí herní projev a mnohem více vypracovaných situací. Bohužel jak jsem již zmiňoval jsme nedokázali proměnit vyložené šance. Po dlouhé době jsem viděl kluky  hrát  týmově a s chutí vyhrávat. Jsem rád že jsme to zlomili a odvážíme si 2 body a pevně věřím, že se ještě popereme o udržení  v  divizi. Díky fanouškům za atmosféru, kterou zde vytvořili. Ještě bych chtěl na konec podot´knout, že náš golman byl dnes základem úspěchu, protože podal skvělý výkon.
65:00 Komentář domácích Šícha Jan (Trenér): Vyrovnaný zápas který připomínal florbalový festival promarněných šancí. Děkujeme soupeři, divákům a rozhodčím za zápas
65:00 Střely v prodloužení: 1:2
62:26 GÓL FBC SLOVÁCKO! 3:4
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #48 Vít Ides, asistoval #82 Martin Hadaš (3:4)
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
59:40 Je to tak napínavý zápas že ani nevíme co napsat
54:02 Vyloučen hráč #31 Adam Buček družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost
51:30 Vyloučen hráč #29 Radim Fila družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za blokování florbalky
47:51 Slavkov přežil težkou přesilovku Slovácka
45:50 Vyloučen hráč #7 Michal Drápal družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za hra na zemi
42:22 Hráči hostů zatím odmitají střely z první a všechno letí za mantinel
41:40 Janča netrefil z první prázdnou
40:00 Střely ve 2. části: 11:7
36:00 Vyloučen hráč #31 Adam Buček družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost
31:46 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 3:3
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #88 Dominik Horák bez asistence (3:3)
31:45 Šenkeřík vychytal tak 4 branky nejméně, ovšem tahle střela se už nedala
30:29 Kuchta netrefil
28:32 Je sice blbý psát furt o jedné osobě ale tenhle zákrok Horáka si zaslouží svůj zápis
27:54 GÓL FBC SLOVÁCKO! 2:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #11 Jiří Chromek, asistoval #85 Jakub Zatloukal (2:3)
24:30 Horák opět vytáhl nádhernej zákrok
20:00 Střely v 1. části: 13:18
18:20 Slavkov tlačí a po druhé vstřelené brance hraje úplně jinak
15:53 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 2:2
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #48 Michal Šopík z trestného střílení (2:2)
15:52 Kdo nechal Michala vařit ?!
15:19 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 1:2
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #14 Jakub Lovas, asistoval #11 Ondřej Kuchta (1:2)
14:35 GÓL FBC SLOVÁCKO! 0:2
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #82 Martin Hadaš, asistoval #45 Jakub Číž (0:2)
07:52 GÓL FBC SLOVÁCKO! 0:1
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #82 Martin Hadaš, asistoval #48 Vít Ides (0:1)
07:51 Nekompromisní střela z první
04:30 Kroupa neproměnil šanci
01:00 Dneska se tu hraje o velmi důležité body do tabulky