• 60 59:19
    2
    Ivan ZAJÍC

1.MVIL Ostrava - Florbal Vsetín 8:10
branky: 8. Vojtěch Reiský, 15. Vojtěch Kořínek, 19. Vojtěch Kořínek, 21. Tomáš Ševčík, 24. Tomáš Ševčík, 27. Tomáš Teska, 41. Matěj Šlosarčík, 50. Vojtěch Rajnošek - 22. Tomáš Březík, 31. Ondřej Malý, 38. David Lisztwan, 41. Ivan Zajíc, 42. Tomáš Zubek, 47. Michal Žůrek, 48. Robin Macek, 51. Ondřej Malý, 57. David Lisztwan, 59. Tomáš Zubek; rozhodčí: Matěj Veverka - Adam Daniel; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Tomáš Novák 25 - Lukáš Matocha 26; po třetinách: 3:0, 3:3, 2:7
60:00 Komentář hostů Kvapil Michal (Trenér): Dnes jsme do Ostravy přijeli vyhrát. Zápas se pro nás nevyvíjel dobře. domácí hráli rychle běhavě a spadlo jim do brány téměř vše. Dnes jsme rozhodli o své výhře to, že jsme hráli svoji hru celý zápas a věřili si, že cíl si dnes splníme. Děkuji našemu týmu za bojovnost a soupeři za utkání. Děkuji i věrným našim fanouškům, kteří nás opět tady podpořili.
60:00 Komentář domácích Bažan Petr (Trenér): dnešní zápas jsme rozjeli velmi dobře a v první třetině jsme plnili co jsme plnit měli a podle toho dopadl i výsledek. nDruhá třetina vlastní kreativita a podle toho to vypadalo. nVe třetí třetině jsme ji zkolabovali a soupeř nám ukázal jak se hraje o setrvaní v soutěži. nDěkuji divákům, soupeřum a snad v lepších časech.
60:00 Střely ve 3. části: 10:19
60:00 Co dodat, tohle jsme nečekali...
59:19 Vyloučen hráč #13 Ivan Zajíc družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
58:24 GÓL Florbal Vsetín! 8:10
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #48 Tomáš Zubek, asistoval #13 Ivan Zajíc (8:10)
57:50 Vyloučen hráč #17 Michal Žůrek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nesportovní chování
57:50 Vyloučen hráč #91 Jakub Homola družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování
56:47 Timeout 1.MVIL Ostrava
56:47 GÓL Florbal Vsetín! 8:9
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #69 David Lisztwan, asistoval #48 Tomáš Zubek (8:9)
56:47 Vsetín otáčí zápas a domácí trenér Bažan na to reaguje oddychovým časem.
55:22 Vyloučen hráč #44 Stanislav Brožek družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
50:39 GÓL Florbal Vsetín! 8:8
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #18 Ondřej Malý bez asistence (8:8)
50:39 Tak jak jsme dnes obranu Mvilu chválili, tak teď nechali Nováka na holičkách a Vsetín skrze třetí, čtvrtou dorážku znovu srovnává skóre.
49:39 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 8:7
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #12 Vojtěch Rajnošek, asistoval #6 Vojtěch Reiský (8:7)
49:39 No to je tedy zápas! Rajnošek strhává vedení znovu na stranu Mvilu a doufá, že to celý tým znovu nakopne!
48:12 Máme pocit, že do třetí třetiny nastoupil proti Vsetínu jiný tým než ten, co odehrál předchozí dvě třetiny.
47:54 GÓL Florbal Vsetín! 7:7
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek, asistoval #8 Jiří Vaculík (7:7)
47:54 Teď už ale Vsetínu rozhodčí gólovou radost nepokazil a máme vyrovnáno.
47:27 Vsetím na chvíli dorovnal, rozhodčí ovšem gól neuznal z důvodu faulu.
46:25 GÓL Florbal Vsetín! 7:6
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #17 Michal Žůrek, asistoval #48 Tomáš Zubek (7:6)
46:25 Vsetín se kontaktním gólem vrací do utkání.
45:54 Vsetín ve třetí třetině přeřadil na vyšší stupeň rychlosti a Mvilu to zatím děla problémy.
45:11 A znovu neuvěřitelný Novákův zákrok helmou.
43:09 Homolův námaz a fantastický Novák vychytal kontaktní gól.
41:45 GÓL Florbal Vsetín! 7:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #48 Tomáš Zubek, asistoval #69 David Lisztwan (7:5)
41:45 A máme sníženo. Nabídku zpoza branky Zubek neodmítl a prosazuje se z blízka.
40:55 GÓL Florbal Vsetín! 7:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #18 Ondřej Malý (7:4)
40:55 Ti, kteří se o přestávce zapomněli v bufetu nebo na záchodě, tak už přišli o dva rychlé góly. Rozdíl skóre ovšem zůstává stejný.
40:41 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 7:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #5 Matěj Šlosarčík, asistoval #16 Tomáš Teska (7:3)
40:39 Reiský a další zblokovaná střela.
40:01 První buly třetí třetiny vyhrává Vsetín.
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
40:00 Máme za sebou 40 minut dnešního utkání a skóre stále vyznívá lépe pro domácí Mvil. Dnešní zápas probíhá stále ve vysokém tempu a soupeři si nedají nic zadarmo. S rychle ubíhajícím časem můžeme očekávat, že tempo ještě bude gradovat a my uvidíme velice atraktivní třetí třetinu.
38:50 Novák znovu kryje šance hostů.
37:27 GÓL Florbal Vsetín! 6:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #69 David Lisztwan bez asistence (6:3)
33:40 Mvil dnes brání velmi dobře a to potvrzuje i druhá ubráněná přesilovka soupeře.
31:40 Vyloučen hráč #14 Ondřej Chwalek družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:40 Tvrdší hra Mvilu je odměněna dvouminutovým trestem pro Chwalka.
30:50 GÓL Florbal Vsetín! 6:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #18 Ondřej Malý bez asistence (6:2)
30:50 Po nešťastných odrazech se pro změnu prosazuje i Vsetín zásluhou Malého.
26:21 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 6:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #16 Tomáš Teska, asistoval #9 Matěj Münster (6:1)
26:21 To je ale kanonáda! Znovu předloženo do prázdné a Teska zvyšuje vedení.
25:56 Macek blokuje Toškovu střelu.
23:49 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 5:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #56 Tomáš Ševčík, asistoval #14 Ondřej Chwalek (5:1)
23:49 To byla teda kombinace tzv. až do kuchyně! Chwalek předložil Ševčíkovi a Mvil znovu skóruje.
21:51 GÓL Florbal Vsetín! 4:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #10 Robin Macek (4:1)
21:51 Poprvé se dnes v zápase trefuje i Vsetín a za úvodní dvě minuty jsme viděli už dva góly.
20:09 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:0
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #56 Tomáš Ševčík, asistoval #6 Vojtěch Reiský (4:0)
20:09 To je tedy nástup do třetiny. Ševčík se trefuje z voleje a přidává další ránu Vsetínu.
20:01 Pieknik úspěšnějším hráčem na uvodním vhazování druhé třetiny.
20:00 Střely v 1. části: 13:7
20:00 Máme za sebou první třetinu utkání, která vyzněla mnohem lépe pro Mvil. Na obranu soupeře, šance měl i Vsetín, ty ale končily v bloku domácích nebo na brankáři Novákovi. Zůstaňte na příjmu, za 10 minut jsme zpět.
18:15 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:0
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #20 Vojtěch Kořínek, asistoval #12 Vojtěch Rajnošek (3:0)
18:15 A znovu luxusní sehrávka dua Vojta a Vojta a Mvil už vede o tři.
16:18 Na druhé straně blokuje i Seevald.
15:31 Homola s dalším ukázkovým blokem.
14:44 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:0
14:44 Vybojovaný míček na půlce soupeře a Mvil jde do dvoubrankového vedení.
13:22 Domácí úspěšně ubránili první početní nevýhodu.
11:50 Seevald v přesilovce míjí.
11:22 Vyloučen hráč #55 Adam Pieknik družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
11:22 Po faulu Pieknika si hosté vyzkouší první přesilovku v zápase.
10:45 Pěkná sehrávka na střed, Húšť ale míjí branku domácích.
09:11 Obrana domácích zatím pracuje parádně a blokuje další střelu Vsetína.
07:19 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:0
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #6 Vojtěch Reiský, asistoval #5 Matěj Šlosarčík (1:0)
07:19 Nekompromisní dělovka z půlky hřiště a Reiský posílá Mvil do vedení!
06:23 Skvělý zákrok Nováka proti jasné gólovce hostů.
05:00 Úvod utkání velmi běhavý a už po tak krátké časové době jsme viděli šance na obou stranách.
01:02 Úvodní střelu utkání Munster míjí.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrává tým Mvil.
00:00 Vítejte u dnešního zápasu 18.kola Divize E mezi týmy 1.MVIL Ostrava a Florbal Vsetín.