60
  • 60 59:57
    2

FBC Spartak Bílovec - FBC DESTILA SLAVKOV 6:3
branky: 10. Jakub Melecký, 14. Šimon Kouba, 23. Václav Richtár, 30. Václav Richtár, 39. Ivo Dohnal, 54. Tomáš Kasinec - 2. Vojtěch Blaha, 58. Jakub Holomek, 59. Michal Fila; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 83; zásahy brankářů: Roman Fučík 25 - Ondřej Horák 32; po třetinách: 2:1, 3:0, 1:2
60:00 Komentář domácích Zbořil Tomáš (Trenér): Kromě pár minut na začátků, kdy náš MVP #5 střílel nepochopitelně přes celé hřiště, a na konci utkání, jsme měli zápas pod kontrolou a postupně navyšovali skóre. Jsem rád, že jsme si v každé třetině zkusili jinou variantu sestavy. Důležitá byla pro nás 2. třetina, kterou jsme vyhráli 3:0. Díky soupeři za hru a divákům opět za skvělou atmosféru.
60:00 Komentář hostů Šícha Jan (Trenér): Do zápasu jsme vstoupili v tempu a brzy jsme se ujali vedení. Mohli jsme náskok navýšit a tím zaskočit soupeře, ale nepodařilo se nám proměnit několik dalších šancí. Domácí ukázali kvalitu a postupným tlakem se dostávali do více a více vyložených šancí. Poté co se Bílovec ujal vedení, tak převzal kontrolu hry. Do zápasu jsme se opět dostali až ve 3. třetině, ale to už si soupeř náskok pohlídal. nDěkujeme soupeři a divákům za skvělou atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 13:12
59:57 Vyloučen hráč #94 Radim Kroupa družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za sekání
58:51 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 6:3
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #45 Michal Fila, asistoval #29 Radim Fila (6:3)
57:11 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 6:2
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #12 Jakub Holomek, asistoval #14 Jakub Lovas (6:2)
53:23 GÓL FBC Spartak Bílovec! 6:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #93 Tomáš Kasinec, asistoval #5 Marek Šmída (6:1)
53:23 Tým Bílovce si taky zkusil přesilovou hru, kterou proměnili.
52:36 Vyloučen hráč #94 Radim Kroupa družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za blokování florbalky
46:52 Tým domácích si s oslabením hravě poradil. Tým hostů nevystřelil.
44:52 Vyloučen hráč #17 Ivo Dohnal družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání
44:52 Na vyloučení jsme si museli počkat, až do třetí třetiny, kde hráč Ivo Dohnal, byl potrestán za sekání. Celek Slávkova má šanci snížit brankový rozdíl.
43:40 Tým Slávkova se ve třetí třetině snaží hrát více na míčku a nenechávat se tlačit. Zatím jim to vychází.
40:00 Bílovec vyhráva úvodní vhazování i ve třetí třetině.
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
38:30 GÓL FBC Spartak Bílovec! 5:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #17 Ivo Dohnal, asistoval #8 René Mikel (5:1)
38:30 Mohli jsme vidět úžasnou nahrávku přes celé hřiště do běhu pro hráče Iva Dohnala. Ten předběhl všechny a mohl si zkusit sám na brankáře. Situaci proměnil.
31:56 Po chybě domácího celku, kdy odehrál míček ve vlastním brankovišti, měl celek hostů šanci na standartní situaci před bránou. Bílovec zblokoval.
29:46 GÓL FBC Spartak Bílovec! 4:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #44 Václav Richtár, asistoval #25 Vojtěch Vavrečka (4:1)
29:46 Další skvělá spolupráce hráčů z Bílovce. Střela ze vzduchu a z první.
28:12 Tým Slavkova právě bohužel neproměnil přečíslení. Šance tam byla.
22:53 GÓL FBC Spartak Bílovec! 3:1
22:53 Skvělá domluva Vojty Vavrečky a Václava Richtára, díky které proměnili standartní situaci v rohu.
20:41 Tým Slavkov se hned snaží o proměnění. Bohužel střela šla vedle.
20:00 Vhazování na začátku druhé třetině vyhrává opět tým Bílovce.
20:00 Střely v 1. části: 15:7
18:21 Bílovec stále drží tlak v útočném pásmu. Začíná docházet na menší konflikty.
13:08 GÓL FBC Spartak Bílovec! 2:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #77 Šimon Kouba z trestného střílení (2:1)
13:08 Šimon Kouba úchvatně proměňuje trestné střílení. Zkušenosti šly vidět.
09:38 GÓL FBC Spartak Bílovec! 1:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #87 Jakub Melecký, asistoval #46 Šimon Juchelka (1:1)
09:38 Bílovec dorovnáva stav po skvělé souhře na standartní situaci.
08:28 Šance ze strany Bílovce po rozehrávce v rohu. Bohužel střela šla těsně vedle.
06:01 Tým Bílovce se snaží držet tlak v útočném pásmu, Slavkov zvládá bránit.
03:19 Trestné střílení družstva FBC DESTILA SLAVKOV neproměnil #14 Jakub Lovas.
03:19 Po faulu ze strany domácích měl tým hostů šanci proměnit v trestném střílení. Brankář domácích si s tím však poradil. Neproměněno.
01:50 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 0:1
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #84 Vojtěch Blaha, asistoval #48 Michal Šopík (0:1)
01:50 Mohli jsme vidět skvělé vypichnutí míčku se zakončením na bránu ze strany hostů.
00:00 Úvodní vhazování vyhráva tým domácích.