2

1

3.

Florbal Vsetín - FBK Spartak Hluk 10:9pn
branky: 8. Tomáš Zubek, 14. Jan Kováč, 20. Patrik Seevald, 20. Jan Kováč, 29. Vojtěch Valůšek, 37. Vojtěch Valůšek, 43. Vojtěch Valůšek, 55. Ondřej Malý, 57. Ivan Zajíc, N Patrik Seevald - 3. Tomáš Janča, 3. Marek Šimíček, 4. Martin Krchňáček, 14. Radim Zálešák, 44. Martin Krchňáček, 46. Pavel Krchňáček, 51. Tomáš Janča, 52. Vojtěch Duda, 57. Sebastián Bobáčik; rozhodčí: Tadeáš Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 4:6 + Marek Šimíček OS; využití: 2:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Lukáš Matocha 26 - Aleš Padalík 18; po třetinách: 4:4, 2:0, 3:5, 0:0
Komentář domácích Kvapil Michal (Trenér): Pro nás důležité utkání. Do zápasu jsme nevstupili dobře a bylo důležité udělat změnu a hlavně zamakat. Dělba bodů byla spravedlivá a oba golmani předvedli vynikající výkon. Diváci se bavili a pro to se to hraje. Děkuji soupeři za utkání.
Komentář hostů Kolečkář Lukáš (Vedoucí): Dnes jsme si přijeli pro vítězství, ale proti nám byla nemohoucnost v zakončení a skvělý výkon brankáře. Pěkná atmosféra v hale a diváci si tohle bláznivé utkání určitš užili. Hra nahoru dolů nám většinou sedí, avšak dnes nám to nepadalo. V závěru asi zasloužená remíza. Nájezdy loterie, kterou opět rozhodl hráč utkání a to domácí golman. Přejeme Vsetínu hodně štěstí do dalších zápasů a těšíme se za rok opět v Divizi.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Spartak Hluk hráč #67 Marek Šimíček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč #24 Patrik Seevald a vstřelil rozhodující gól (10:9).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Spartak Hluk hráč #84 Tomáš Janča a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč #10 Robin Macek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Spartak Hluk hráč #96 Adam Cileček , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 1:4
62:39 Vyloučen hráč #84 Tomáš Janča družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolené vrážení
62:19 Timeout FBK Spartak Hluk
62:19 Vyloučen hráč #13 Ivan Zajíc družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za zdržování hry
60:00 Střely ve 3. části: 11:11
56:43 GÓL FBK Spartak Hluk! 9:9
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #8 Sebastián Bobáčik, asistoval #84 Tomáš Janča (9:9)
56:33 Vyloučen hráč #67 Marek Šimíček družstva FBK Spartak Hluk - osobní trest
56:33 Vyloučen hráč #67 Marek Šimíček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování
56:29 GÓL Florbal Vsetín! 9:8
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #10 Robin Macek (9:8)
56:16 Kováč spadnul na zem, mělo se vylučovat, ale nakonec z toho nic nebylo.
55:05 Potom, co Vsetín dorovnal, je hra velmi napjatá.
54:14 GÓL Florbal Vsetín! 8:8
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #18 Ondřej Malý, asistoval #74 Jakub Vrzal (8:8)
52:16 Vsetín se snaží srovnat, mnoho šancí však letí nad, nebo vedle brány.
51:18 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:8
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #67 Marek Šimíček (7:8)
51:17 Duda zvyšuje na 8:7.
50:49 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:7
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #84 Tomáš Janča, asistoval #83 Martin Krchňáček (7:7)
49:28 Vyloučen hráč #48 Tomáš Zubek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
45:13 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:6
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #26 Ondřej Bartoš (7:6)
43:02 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:5
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #81 Radim Zálešák (7:5)
43:01 Krásná souhra Hluku končí v bráně.
42:22 GÓL Florbal Vsetín! 7:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #26 Vojtěch Valůšek, asistoval #30 Ondřej Žůrek (7:4)
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
36:34 GÓL Florbal Vsetín! 6:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #26 Vojtěch Valůšek, asistoval #13 Ivan Zajíc (6:4)
35:56 Vyloučen hráč #22 Lukáš Kvapil družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost
35:28 Vyloučen hráč #11 Ondřej Hubáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za zvedání florbalky
30:19 Vyloučen hráč #26 Vojtěch Valůšek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:39 Na hřišti se objevily potíže a hráči Hluku ihned začali protestovat, poté i jejich rodiče.
28:43 GÓL Florbal Vsetín! 5:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #26 Vojtěch Valůšek, asistoval #22 Lukáš Kvapil (5:4)
26:45 Vyloučen hráč #84 Tomáš Janča družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
26:15 Zajíc zkusil ze středu.
21:33 Oba týmy jdou do druhé třetiny velmi agresivně.
20:00 Střely v 1. části: 7:10
19:54 GÓL Florbal Vsetín! 4:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #96 Jan Kováč, asistoval #18 Ondřej Malý (4:4)
19:53 Kováč dnes neskutečný.
19:31 GÓL Florbal Vsetín! 3:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Patrik Seevald, asistoval #10 Robin Macek (3:4)
18:38 Vyloučen hráč #8 Sebastián Bobáčik družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
15:51 Cileček, známý jako Bombarďák, dnes jede bomby na hřišti.
13:36 GÓL Florbal Vsetín! 2:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #96 Jan Kováč, asistoval #10 Robin Macek (2:4)
13:35 Kováč proběhl celé hřiště a zakončil do bližšího rohu.
13:16 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #81 Radim Zálešák, asistoval #83 Martin Krchňáček (1:4)
12:02 Hluk neustále napadá a velmi nebezpečně.
10:39 Vsetín poprvé v nových dresech.
07:39 Matocha krásný zákrok.
07:27 GÓL Florbal Vsetín! 1:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #48 Tomáš Zubek, asistoval #13 Ivan Zajíc (1:3)
07:25 Seevaldova střela zblokována.
05:15 Vsetín skvěle hraje přesilovku, ale nějak se nedaří trefit branku.
03:56 Vyloučen hráč #7 Vojtěch Duda družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
03:05 GÓL FBK Spartak Hluk! 0:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #53 Pavel Krchňáček (0:3)
02:45 GÓL FBK Spartak Hluk! 0:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #26 Ondřej Bartoš (0:2)
02:44 Šimíček běžel po mantinelu a vystřelil ke vzdálenější tyčce.
02:24 GÓL FBK Spartak Hluk! 0:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #84 Tomáš Janča bez asistence (0:1)
01:46 Velmi aktivní hra z obou stran.
00:01 Úvodní buly pro Hluk