10:6
    Tomáš PUDIL
    ()

PASKOV SAURIANS - FBC Mohelnice 10:6
branky: 3. Martin Ulman, 14. Lukáš Kurečka, 20. Martin Ulman, 21. Martin Ulman, 25. Daniel Filip, 25. Lukáš Kurečka, 30. Patrik Bonczek, 35. Matěj Bizek, 56. Petr Šomodi, 60. Petr Šomodi - 16. Matěj Bizek, 18. Matěj Bizek, 23. Jan Procházka, 27. Matěj Bizek, 44. Jiří Šula, 60. Tomáš Pudil; rozhodčí: Břetislav Staněk - Lukáš Křivánek; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 30 - Jan Hublar 10, Jan Hampl 7; po třetinách: 3:2, 5:2, 2:2
10000 Komentář hostů Šincl Jiří (Trenér): Hra dnes relativně dobrá, do obrany dvě třetiny ignorace, bohužel. Pokusíme se být do dalších zápasů lepší.
10000 Komentář domácích Hrček Libor (Trenér): Zasloužené vítězství v posledním letošním utkání, ze kterého ovšem nemám vůbec radost, neboť se nám zranili dva hráči, z toho jeden velmi vážně. Přeji brzké uzdravení Pájo! Děkuji soupeři, rozhodčím, fantastickým divákům a stejně tak i svým svěřencům za celý letošní rok. Všem dobrým lidem bych rád popřál krásné a pohodové Vánoce a hodně štěstí do roku 2024!
10000 Paskov udělil vánoční nadílku všem fanouškům florbalu....děkujeme
60:00 Střely ve 3. části: 6:10
59:56 GÓL FBC Mohelnice! 10:6
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil bez asistence (10:6)
59:50 Vyloučen hráč #64 Jindřich Novák družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost
59:36 GÓL PASKOV SAURIANS! 10:5
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #73 Petr Šomodi, asistoval #19 Martin Ulman (10:5)
56:30 mohelnice jde do šesti
55:33 Timeout FBC Mohelnice
55:33 GÓL PASKOV SAURIANS! 9:5
54:27 Kapitán Růžička sI bohužel poranil koleno a už pokračovat nebude..přejeme brzké uzdravení
50:48 Vyloučen hráč #5 Pavel Růžička družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost
46:11 Šomodi promarnil šanci na gól
43:22 GÓL FBC Mohelnice! 8:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #87 Jiří Šula, asistoval #46 Tomáš Pudil (8:5)
43:22 Tohle Fantom mohl chytit...
40:00 Střely ve 2. části: 11:12
38:29 doufám že předvede svá kouzla
38:11 nastupuje paskovské ESO Dalimilus
34:51 GÓL PASKOV SAURIANS! 8:4
Vlastní branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek (8:4)
34:51 nešťastný gól...
33:10 mohelnice kombinuje kolem hráču paskova ale zbytečně
30:08 patrik si ríká o další trest..
29:27 Patrik napravuje svoje tresty krásným gólem..děkujeme
29:26 GÓL PASKOV SAURIANS! 7:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #4 Patrik Bonczek, asistoval #19 Martin Ulman (7:4)
29:26 Střídání brankáře. Nový brankář #98 Jan Hampl družstva FBC Mohelnice
28:55 Je neskutečné, co ten veterán v brankovišti předvádí
28:33 Fantom opět zasahuje a zachraňuje
27:41 Fantom kořínek vyrazil střelu mohelnice
26:56 Vyloučen hráč #4 Patrik Bonczek družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost
26:56 Patrik nejeví žádnou lítost ba naopak ještě se směje..
26:19 GÓL FBC Mohelnice! 6:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #47 Michal Dohnal (6:4)
26:19 Máme tady první hattrick zápasu.... bohužel pro mohelnici
24:39 GÓL PASKOV SAURIANS! 6:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #88 Lukáš Kurečka, asistoval #21 Peter Šobich (6:3)
24:39 Šobi zkušeně našel kurečku a paskov má náskok
24:27 Paskov využívá přesilovku a odskakuje!
24:15 GÓL PASKOV SAURIANS! 5:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Daniel Filip, asistoval #19 Martin Ulman (5:3)
23:20 Vyloučen hráč #34 Jan Procházka družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost
22:02 GÓL FBC Mohelnice! 4:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #34 Jan Procházka bez asistence (4:3)
22:02 Kapitán domácích, Pan růžička dal krásnou nahrávku,přímo na čepel soupeře...doufejme že napraví svoji chybu gólem
20:15 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #73 Petr Šomodi (4:2)
20:15 Na to, že martina bolí hlava, tak jede bombyy
20:00 Střely v 1. části: 9:12
19:48 neskutečný tlaaak
19:40 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #7 Daniel Filip (3:2)
17:46 Paskov dělá zbytečné chyby...
17:43 GÓL FBC Mohelnice! 2:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #79 Tobiáš Svozil (2:2)
17:43 Mohelnice srovnává
15:03 GÓL FBC Mohelnice! 2:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #83 David Horák (2:1)
15:03 Mohelnice snižuje
13:25 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:0
13:25 krásna střela do růžku od kurečky
06:22 ouu...kořínek to teď schytal přímo do intimních partií, florbalkou od proti hráče.... žena nebude mít radost..
05:04 Mohelnice bojuje trochu s povrchem..
03:53 Vyloučen hráč #4 Patrik Bonczek družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za bránění ve hře
03:53 Patrik si teď trochu zahrál na Radka Gudase..
02:45 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #23 Filip Krčmář (1:0)
02:45 Paskov se ujímá vedení
02:30 velká šance mohelice, končí střelou do rohu
01:00 první střela domácích jde bohužel do bloku
00:00 Začínámé