(Chromek)
  • 60 59:32
    Hluk

FBC SLOVÁCKO - FBK Spartak Hluk 7:6
branky: 22. Marek Janča, 28. Adam Buček, 33. Martin Hadaš, 37. Michael Christov, 37. Lukáš Blizňák, 46. Michael Christov, 60. Marek Janča - 2. Pavel Krchňáček, 16. Martin Krchňáček, 19. Marek Šimíček, 28. Sebastián Bobáčik, 32. Adam Cileček, 52. Ondřej Bartoš; rozhodčí: Radek Olšina - David Lovas; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 241; zásahy brankářů: Marek Šiška 20 - Aleš Padalík 19; po třetinách: 0:3, 5:2, 2:1
60:00 Komentář domácích Chromek Jiří (Trenér): První třetina od nás bez tempa, bez pohybu nikdo nechtěl míček, soupeř byl ve všem lepší, zlom přišel v 10 minutě druhé třetiny, kdy jsme zlepšili pohyb a tlak do zakončení. Konečně v sezóně přišlo i trošku šrěstí v závěru utkání. Diváku děkuji za neuvěřitelnou atmosféru a podporu a přeju jim všechno dobré do nového roku! Soupeři přeji hodně štěstí do dalších zápasů. Derby je naše! .
60:00 Komentář hostů Kolečkář Lukáš (Vedoucí): Vyhraný zápas jsme umožnili soupeři našima individuálníma chybama otočit. Na konci zápasu více štěstí pro domácí, kteří tak berou důležité tři body. Děkujeme divákům za skvělou atmosféru a soupeři přejeme hodně štěstí do dalších bojů.
60:00 Střely ve 3. části: 9:14
59:32 Timeout FBK Spartak Hluk
59:32 GÓL FBC SLOVÁCKO! 7:6
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #22 Marek Janča, asistoval #11 Jiří Chromek (7:6)
59:00 Právě probíhá poslední minunta 3.třetina
53:43 Padalík vykryl střelu Chromka
51:31 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:6
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #26 Ondřej Bartoš, asistoval #67 Marek Šimíček (6:6)
51:31 Bartoš srovnává na 6:6
48:13 Slovácko je nyní pod velkým pressem
46:44 Mladší žáci přisli podpořit své muže a vytvořili tady neskutečný kotel
45:59 Christov z půlky proměňuje
45:49 GÓL FBC SLOVÁCKO! 6:5
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #32 Michael Christov, asistoval #31 Adam Buček (6:5)
42:55 Šiška zlikvidoval střelu hostů
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
39:38 Bobáčik opět fauloval a vysloužil si za to trest dvě minuty se kterýv bude vstupovat i do 3.třetiny
39:22 Vyloučen hráč #8 Sebastián Bobáčik družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za vysoká florbalka
37:18 Hra pozastavena kvůli úrazu na Padalíka
37:18 A nyní standartka pro Slovácko
36:45 GÓL FBC SLOVÁCKO! 5:5
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #2 Lukáš Blizňák, asistoval #58 Jakub Číž (5:5)
36:45 A máme vyrovnáno, tohle bude ještě napínavé derby
36:12 GÓL FBC SLOVÁCKO! 4:5
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #32 Michael Christov, asistoval #11 Jiří Chromek (4:5)
35:09 Šiška vykryl střulu Cilečka a Slovácko míří do útoku
34:13 Hra je vyrovnáná a sledujeme důráz na obou stranách
32:14 GÓL FBC SLOVÁCKO! 3:5
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #82 Martin Hadaš, asistoval #2 Lukáš Blizňák (3:5)
32:14 Slovácko opět posílá velmi rychlou odověď a snižuje skóre na 3:5
31:50 Standartka před bankou domácích
31:22 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:5
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #96 Adam Cileček, asistoval #7 Vojtěch Duda (2:5)
27:41 GÓL FBC SLOVÁCKO! 2:4
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #31 Adam Buček bez asistence (2:4)
27:41 Slovácko hned posílá odpověď
27:18 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #8 Sebastián Bobáčik bez asistence (1:4)
27:18 Bobáčik prošel přes půlku naprosto sám
26:19 Chromek neskutečná střela, ale trefuje břevno
24:05 Slovácko je důrazné a střílí na branku osto šest
21:53 GÓL FBC SLOVÁCKO! 1:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #22 Marek Janča, asistoval #31 Adam Buček (1:3)
21:53 Janča ukazuje krásnou střelu a vymetá pavučiny po první třetine
20:01 Hráči si odpočinuli a jdou do 2.třetiny
20:00 Střely v 1. části: 7:4
18:50 GÓL FBK Spartak Hluk! 0:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #96 Adam Cileček (0:3)
17:52 Míček teď tancoval před bankou domácích
15:28 GÓL FBK Spartak Hluk! 0:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #77 David Nosek (0:2)
13:55 Hra se uklidnila a oba týmy si vklidu prostřídaly
12:30 Domácím se nedaří trefit branku
10:23 Slovácko si také vyzkouší přesilovou hru tak uvidíme jestli toho využijou
10:22 Vyloučen hráč #8 Sebastián Bobáčik družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost
09:34 Padalík teď vykryl střelu Bučka
07:30 Hluk přesilovku nevyužil
05:29 Vyloučen hráč #82 Martin Hadaš družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:29 Hadaš teď přísně fauloval a vysloužil si za to dvě minuty
01:28 GÓL FBK Spartak Hluk! 0:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #83 Martin Krchňáček (0:1)
01:28 A Hluk střílí první branku tohoto utkání
01:20 Hra se nám přelívá ze strany na stranu
00:01 Úvodní buly pro domácí