• 59 58:54
    6:7
    (Krchňáček)

FBK Spartak Hluk - FBC Spartak Bílovec 6:7
branky: 18. Vojtěch Duda, 20. Tomáš Tuhý, 30. Martin Krchňáček, 46. Martin Kelíšek, 55. Vojtěch Duda, 59. Vojtěch Duda - 11. Ivo Dohnal, 12. Tomáš Kasinec, 14. Ivo Dohnal, 24. Marek Šmída, 40. Václav Richtár, 40. René Mikel, 57. Ivo Dohnal; rozhodčí: Tomáš Hruška - Daniel Tichý; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 79; zásahy brankářů: Ctibor Tichopádek 10, Aleš Padalík 8 - Jakub Martinek 37; po třetinách: 2:3, 1:3, 3:1
60:00 Komentář domácích Kolečkář Lukáš (Vedoucí): Dnes z naší strany slušně odehrané utkání. Šancí jsme si vytvořili na dva zápasy, ale našima lacinýma chybama jsme soupeři dovolili vždy udržovat potřebný náskok. Ve 3. třetině jsme se snažili, co to šlo, ale soupeř houževnatě bránil a odváží si tak všechny body. Soupeři děkujeme za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Zbořil Tomáš (Trenér): Zápas, ve kterém jsme slušně bránili a také byli efektivní v zakončení. Což dnes rozhodlo. Byl to dneska kvalitní zápas, ve kterém nás soupeř dobře prověřil. Jsem rád, že jsme Hluku vrátili prohru z domácí palubovky. Pro nás další cenné 3 body. Díky za zápas a přeji soupeři hodně štěstí ve zbytku soutěže.
60:00 Střely ve 3. části: 13:9
58:54 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:7
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #83 Martin Krchňáček (6:7)
57:23 Timeout FBK Spartak Hluk
56:46 GÓL FBC Spartak Bílovec! 5:7
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #17 Ivo Dohnal z trestného střílení (5:7)
56:46 Trestné střílení i na druhé straně. Tentokrát technický nájezd předvedl Dohnal.
55:10 Hluk se snaží se skórem ještě něco udělat, zrychlili přihrávky i nohy.
54:30 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:6
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #96 Adam Cileček (5:6)
52:49 Krchňáček M. velmi aktivně zkouší z každé pozice. Brankář hostů, ale dnes výborně připraven.
51:30 Hra nabírá pořádně obrátky. Hráči do toho dávají ve 3. třetině všechno.
50:11 Bohužel míček Bartošovi sjel po hokejce a nedostal se ani k zakončení.
50:10 Trestné střílení družstva FBK Spartak Hluk neproměnil #26 Ondřej Bartoš.
50:10 Uvidíme nájezd domácích.
48:02 Vyloučen hráč #83 Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za bránění ve hře
46:59 Vyloučen hráč #44 Václav Richtár družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání
45:12 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:6
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #24 Martin Kelíšek, asistoval #7 Vojtěch Duda (4:6)
44:44 Hluku dneska přesilové hry moc nejdou. Konkrétně v této neohrozili ani branku.
41:53 Vyloučen hráč #87 Jakub Melecký družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:53 Nedovoleně si teď počínal Melecký a na dvě minutky si odpočine.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #50 Aleš Padalík družstva FBK Spartak Hluk
40:00 Střely ve 2. části: 12:7
39:45 GÓL FBC Spartak Bílovec! 3:6
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #8 René Mikel, asistoval #77 Šimon Kouba (3:6)
39:11 GÓL FBC Spartak Bílovec! 3:5
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #44 Václav Richtár, asistoval #25 Vojtěch Vavrečka (3:5)
39:11 Střelou z půlky se prosazuje Richtár.
31:40 Tlak Hluku teď nepouští hosty téměř přes půlku.
29:48 Pěknou střelou těsně vedle tyčky zakončuje Krchňáček Martin po přihrávce Krchňáčka Pavla.
29:16 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #53 Pavel Krchňáček (3:4)
25:07 Přečíslení Dudy a Kelíška nevyneslo kýžené ovoce v podobě branky.
23:39 GÓL FBC Spartak Bílovec! 2:4
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #5 Marek Šmída bez asistence (2:4)
22:18 Vyloučen hráč #25 Vojtěch Vavrečka družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:13 Hezká střela Kelíška, Martinek připravený i na začátku druhé třetiny.
20:00 Střely v 1. části: 18:9
19:37 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #51 Tomáš Tuhý, asistoval #96 Adam Cileček (2:3)
17:13 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #19 Jan Freml (1:3)
17:13 Duda si přebírá míček od Fremla na půlce a lehkou střelou posílá míček za záda Martinka.
13:54 Domácí jako by zamrzli. Rychlé dva góly Bílovce domácí Spartak zaskočili a musí přemýšlet jak si více roztáhnout kompaktní obranu hostů.
13:23 GÓL FBC Spartak Bílovec! 0:3
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #17 Ivo Dohnal, asistoval #77 Šimon Kouba (0:3)
11:44 GÓL FBC Spartak Bílovec! 0:2
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #93 Tomáš Kasinec, asistoval #77 Šimon Kouba (0:2)
10:39 Neproměněné šance domácích nyní potrestal Dohnal, který střílí úvodní gól utkání.
10:01 GÓL FBC Spartak Bílovec! 0:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #17 Ivo Dohnal, asistoval #5 Marek Šmída (0:1)
09:49 Tuhý vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře. Avšak střela šla přímo na něj.
05:54 Ze hry zatím více mají domácí, nicméně teď v tutové šanci netrefil míček Zálešák. Ale Krchňáček P. perfektně připravil šanci ke skórování.
03:37 Další pěkná akce Bartoše, který vybojoval míček u vlastní branky a rychlým krokem se dostává až ke zakončení. Brankáře trefuje pouze do helmy.
02:07 První velkou šanci zápasu měl Zálešák, nicméně přestřeluje vysoko nad.