• 59 58:52
    2
    Ivan ZAJÍC

FBC Mohelnice - Florbal Vsetín 7:4
branky: 25. Michal Dohnal, 26. Adam Navrátil, 27. Martin Kubíček, 31. Tomáš Pudil, 43. Jindřich Novák, 49. Tomáš Šalda, 59. Michal Dohnal - 6. Patrik Seevald, 23. Ivan Zajíc, 25. Patrik Seevald, 42. Tomáš Březík; rozhodčí: Pavel Hála - Radek Vybíhal; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Vojtěch Hrachovina 22 - Jakub Tománek 14; po třetinách: 0:1, 4:2, 3:1
60:00 Komentář domácích Pudil Tomáš (Vedoucí): Po ospalém úvodu přišel nájezd na naší hru která se postupem času zlepšovala a zlepšovala. Utkání se nám povedlo dorovnat a tím jsme se dostali na naši vlnu. Po 60 minut nás dnes držela opora v bráně Hrách, který nás svými zákroky podržel a povedlo se nám dovést utkání do zdárného konce. Děkujeme soupeři a skvělým fanouškům.
60:00 Komentář hostů Kvapil Michal (Trenér): Velmi kvalitní utkání z obou stran. Rozhodujíci, že domácí berou tři body je vynikající golman a za nás individuální chyby. I I nás držel golman a na tom všem budeme stavět a rvát se příště. Blahopřejeme domácím.
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
58:52 Vyloučen hráč #13 Ivan Zajíc družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře
58:52 Zajíček nehezky sundal Weisse a teď si vyměňují názory mezi sebou.
58:14 GÓL FBC Mohelnice! 7:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #47 Michal Dohnal, asistoval #79 Tobiáš Svozil (7:4)
58:14 Dohnal umí perfektně uklízet protože tuhle přihrávku od Tobiáše Svozila zametl bravurně.
50:25 Ostrý souboj mezi Dohnalem a Novákem Tomášem u pořadatelského stolku skončil nepříjemným naražením hostujícího hráče do zad.
48:35 GÓL FBC Mohelnice! 6:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda, asistoval #87 Jiří Šula (6:4)
48:35 Náš nesjtarší pan soudruh Tomáš Šalda dává po výborné nahrávce uklidńující gól pro náš tým.
47:08 Hrachovina teď svým tygřím skokem zachránil vyrovnávací gól hostích.
42:27 GÓL FBC Mohelnice! 5:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #64 Jindřich Novák, asistoval #88 Martin Kubíček (5:4)
42:27 Jindra Novák Šternberan střílí nádherný gól, kdy si vyběhl polajně a nad rameno, gólman bez šance.
41:28 GÓL Florbal Vsetín! 4:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #8 Jiří Vaculík (4:4)
41:28 Tahle přihrávka Březíka skončila až za Hrachovinovými zády.
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
36:07 Mohelnický kotel se ozývá a skanduje ,,dej Šalda gól nananana"
32:14 Pokyny od trenéra Plhala jsou jasné ,,Buďme hladový"
30:32 GÓL FBC Mohelnice! 4:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #88 Martin Kubíček (4:3)
27:46 Dohnal elegantně spadl před hostující bránou.
26:44 GÓL FBC Mohelnice! 3:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #88 Martin Kubíček, asistoval #19 Jakub Weiss (3:3)
26:44 Kubíček výstavní šibenicí srovnává skóre utkání.
25:20 GÓL FBC Mohelnice! 2:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #29 Adam Navrátil, asistoval #19 Jakub Weiss (2:3)
24:45 GÓL Florbal Vsetín! 1:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Patrik Seevald, asistoval #16 Tomáš Březík (1:3)
24:38 GÓL FBC Mohelnice! 1:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #47 Michal Dohnal, asistoval #16 Matěj Bizek (1:2)
22:35 GÓL Florbal Vsetín! 0:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #24 Patrik Seevald (0:2)
21:51 Kapitán domácích Tomáš Pudil apeloval na rozhodčí ,,Dal jsi výhodu brácho" ti ho však nevyslyšeli a hra pokračuje.
20:01 Úvodní buly druhé časti vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 6:10
16:59 Novotný dnes střílí na fotbalovou branku, nebo to aspon tak vypadá
14:50 Dohnal se snažil svým backhandovým lobem překonat Vsetínského brankáře překonat.
11:00 Paní Mikuličková se ozýva se sloganem ,,Jedeme Mohel"
06:55 Po Šulově špatně seřízené flórbalce, kdy mu míček odskočil od čepele má Hrachovina první zákrok.
05:03 GÓL Florbal Vsetín! 0:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Patrik Seevald, asistoval #14 Filip Vaculík (0:1)
05:03 Máme tady první gól dnešního utkání a musíme uznat vzkutku neobvyklí.
03:27 Pudil se po hřišti plouží jako baletka, ale nic z toho nevytvořil
01:10 Vaněk prověřil hostujícího gólaman, ale ten pozorný.
00:01 Ůvodní buly jde pro domácí.