59
  • 59 58:35
    Hluk

FBK Spartak Hluk - FBC DESTILA SLAVKOV 5:6
branky: 1. Adam Cileček, 8. Radim Zálešák, 24. Vojtěch Duda, 47. Radim Zálešák, 51. Martin Krchňáček - 14. Radim Kroupa, 22. Jan Trávníček, 29. Dominik Horák, 38. Vojtěch Blaha, 39. Michal Šopík, 58. Michal Šopík; rozhodčí: Daniel Galanský - Zdeněk Dolíhal; vyloučení: 2 + Adam Cileček 4:1; využití: 1:2; diváků: 124; zásahy brankářů: Aleš Padalík 27 - Ondřej Horák 37; po třetinách: 2:1, 1:4, 2:1
60:00 Komentář domácích Kolečkář Lukáš (Vedoucí): Z naší strany rozhodně nejhorší utkání sezóny. Soupeři jsme nabízeli jednu šanci za druhou po našich individuálních chybách. Ve 2. třetině byl na palubovce pouze jeden tým a Hluk to rozhodně nebyl. Začali jsme hrát naši hru posledních 10 minut utkání, což bohužel na vítězství nestačí. Děkujeme divákům za podporu a soupeři přejeme hodně štěstí do dalších bojů.
60:00 Komentář hostů Šícha Jan (Trenér): Z našeho pohledu vyrovnané utkání. Ve 2. třetině jsme měli docela štěstí, když Hluk trefil 2x tyčku naší brány. Nesložilo nás ani ve 3.třetině vyrovnání Hluku a s trochou štěstí jsme do dostali do vedení. Děkujeme soupeři za velice kvalitní a vyrovnané utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 16:9
58:43 Domácí to zkusí v 6
58:35 Timeout FBK Spartak Hluk
58:35 Hluk se pokusí s tímto výsledkem ještě něco udělat a bere si oddechový čas.
57:34 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 5:6
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #48 Michal Šopík, asistoval #94 Radim Kroupa (5:6)
57:18 Timeout FBC DESTILA SLAVKOV
57:18 Vyloučen hráč #81 Radim Zálešák družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
54:08 Šimíček teď vyzkoušel z velkého úhlu.
51:44 Trenér mohutně křičí na své svěřence: ,, Ale hrajem!"
50:25 Chybu brankáře Horáka po špatném výhozu trestá ihned Krchňáček a srovnává skóre na 5:5
50:19 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:5
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček bez asistence (5:5)
48:07 Série špatných přihrávek pokračuje na obou stranách.
46:41 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:5
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #81 Radim Zálešák, asistoval #8 Sebastián Bobáčik (4:5)
45:30 Zálešák si připisuje 125 tyčku dneska snad.
45:11 Vyloučen hráč #14 Jakub Lovas družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za bránění ve hře
43:08 Domácí tým se burcuje hlasitě poďme jedeeem!
42:27 Zálešák miul prázdnou branku
40:00 Střely ve 2. části: 8:14
38:36 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 3:5
38:14 Vyloučen hráč #96 Adam Cileček družstva FBK Spartak Hluk na 2+2 minuty za hrubost
38:01 Padalík křičí na své spoluhráče, dnes jim to v obraně moc nefunguje
37:29 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 3:4
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #18 Vojtěch Blaha, asistoval #94 Radim Kroupa (3:4)
34:53 Duda dnes velmi aktivní ve střelbě.
29:34 Některým hráčům to dneska na palubovce klouže jako by byli na ledě.
28:38 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 3:3
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #88 Dominik Horák, asistoval #24 Jakub Motl (3:3)
27:11 Zálešák trefuje tyč!
23:17 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #8 Sebastián Bobáčik (3:2)
23:17 Pěkná akce Hluku 3 na 1, kdy Bobáčik přihrál Dudovi, který se do prázdné branky nemýlí.
22:50 Duda jakmile dostane míček na hokejku, tak ihned střílí, tentokrát těsně vedle branky Horáka.
21:10 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 2:2
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #19 Jan Trávníček bez asistence (2:2)
21:10 Hubáček se vracel pro míček a nešťastně se mu míček odráží do vlastní branky. Na vlastní góly to máme dnes 1:1
20:00 Střely v 1. části: 18:10
15:02 Jemně nám pokleslo tempo utkání, což je vidno svědčí hostujícímu týmu.
13:43 Hosté se postupnou kombinací prosazují proti brankáři Padalíkovi.
13:15 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 2:1
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #94 Radim Kroupa, asistoval #7 Michal Drápal (2:1)
12:47 Končitík vyzkoušel střelu na levou nohu brankáře Horáka.
09:52 Vyloučen hráč #7 Vojtěch Duda družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
08:10 Zálešák se přece jen prosazuje. Pěknou střelou pod břevno brankáře zvyšuje na 2:0
07:38 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:0
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #81 Radim Zálešák, asistoval #77 David Nosek (2:0)
07:38 Pěkná spolupráce Zálešáka a Krchňáčka, gólman hostů byl připraven.
05:03 Skvěle teď zasáhl Padalík proti Holomkovi.
04:00 Utkání má od samého začátku v režii domácí tým.
02:47 První střelu vyzkoušel i Slavkov. Jen z boku branky se otřela střela
00:12 Tak to byl rychlý vstup do utkání. První střela = první gól.
00:11 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:0
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #96 Adam Cileček, asistoval #11 Ondřej Hubáček (1:0)