• 59 58:04
    10:5
    (Hadaš)

FBC Mohelnice - FBC SLOVÁCKO 11:5
branky: 1. Jiří Šincl, 4. Jiří Šula, 25. Jiří Šincl, 29. Jan Procházka, 40. Jiří Šincl, 44. Jiří Šincl, 48. Jiří Šincl, 50. Michal Vaněk, 51. Tomáš Pudil, 57. Jiří Šincl, 59. Jiří Šincl - 8. Martin Hadaš, 25. Maxmilián Čech, 30. Martin Hadaš, 53. Jiří Chromek, 59. Vojtěch Uřičář; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 2:3 + Lukáš Blizňák OS; využití: 2:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Dominik Hejný 14 - Radim Šenkeřík 17; po třetinách: 2:1, 3:2, 6:2
60:00 Komentář domácích Šincl Jiří (Trenér): Dvě třetiny trochu trápenka, ve třetí to tam napadalo. Děkujeme soupeři za fair hru. Rozhodčím také děkujeme a speciální dík opět skvělým fanouškům. Určitě se ještě potkáme. Uvidíme v jaké roli, ale mám to tady moc rád a věřím, že letos ten postup spolu konečně urveme. Díky i mým spoluhráčům za krásný měsíc v herní roli.
60:00 Komentář hostů Chromek Jiří (Trenér): Na zápas jsme bohužel odjeli v okleštěné sestavě a s malým počtem hráčů, ale vymlouvat se na to nemůžeme. První dvě třetiny jsme dokázali s týmem Mohelnice držet krok. Ve třetí třetině nám bohužel odešli síly a to se projevilo na předvedené hře i na konečném výsledku. Děkuji našim hráčům za snahu a bojovnost. Také bych chtěl poděkovat fanouškům domácích za skvělou kulisu.
60:00 Střely ve 3. části: 16:6
58:34 GÓL FBC Mohelnice! 11:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #46 Tomáš Pudil (11:5)
58:04 GÓL FBC SLOVÁCKO! 10:5
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #43 Vojtěch Uřičář, asistoval #82 Martin Hadaš (10:5)
56:05 GÓL FBC Mohelnice! 10:4
55:31 Vyloučen hráč #58 Lukáš Blizňák družstva FBC SLOVÁCKO - osobní trest
55:31 Vyloučen hráč #58 Lukáš Blizňák družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nesportovní chování
52:09 GÓL FBC SLOVÁCKO! 9:4
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #11 Jiří Chromek, asistoval #82 Martin Hadaš (9:4)
50:52 Vyloučen hráč #43 Vojtěch Uřičář družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost
50:09 Tomáš Puďil svůj gól daruje věrnému fanouškovi, a to svému dědovi, který z tribuny sleduje každý zápas.
50:08 GÓL FBC Mohelnice! 9:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #36 Jiří Šincl (9:3)
49:23 GÓL FBC Mohelnice! 8:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #95 Michal Vaněk, asistoval #38 Richard Plhal (8:3)
47:58 GÓL FBC Mohelnice! 7:3
43:27 GÓL FBC Mohelnice! 6:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #65 Tomáš Šalda (6:3)
42:24 Vyloučen hráč #22 Marek Janča družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
39:44 GÓL FBC Mohelnice! 5:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #38 Richard Plhal (5:3)
29:06 GÓL FBC SLOVÁCKO! 4:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #82 Martin Hadaš bez asistence (4:3)
28:23 GÓL FBC Mohelnice! 4:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #34 Jan Procházka, asistoval #95 Michal Vaněk (4:2)
25:11 Vyloučen hráč #19 Jakub Weiss družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:46 GÓL FBC Mohelnice! 3:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #47 Michal Dohnal (3:2)
24:37 GÓL FBC SLOVÁCKO! 2:2
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #37 Maxmilián Čech, asistoval #58 Lukáš Blizňák (2:2)
20:00 Střely v 1. části: 6:5
19:19 Vyloučen hráč #47 Michal Dohnal družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za blokování florbalky
07:01 GÓL FBC SLOVÁCKO! 2:1
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #82 Martin Hadaš bez asistence (2:1)
03:28 GÓL FBC Mohelnice! 2:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #87 Jiří Šula, asistoval #47 Michal Dohnal (2:0)
00:44 GÓL FBC Mohelnice! 1:0