(Šincl)
  • 59 58:09
    Horní Suchá

FBC Mohelnice - FbK Horní Suchá 6:5
branky: 12. Jiří Šula, 18. Jiří Šincl, 27. Michal Vaněk, 31. Jakub Weiss, 51. Matěj Bizek, 59. Tomáš Pudil - 6. Patrik Kaláb, 18. Daniel Tychtl, 34. Lukáš Kraina, 42. Daniel Tychtl, 42. Jiří Třinecký; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 81; zásahy brankářů: Jan Hampl 31 - Michael Chalupecký 19; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:2
60:00 Komentář domácích Šincl Jiří (Trenér): Dnes jsme nebyli dobří, vyhráli jsme morálem a bojovností. O to cennější vítězství to je, moc si ho vážím. Soupeř si určitě nějaké body zasloužil a s výkonem, který předvedl dnes určitě nepatří na místa tabulky kde se aktuálně nachází. My se musíme do příště zlepšit. Děkujeme soupeři, rozhodčím i divákům za pěknou atmosféru.
60:00 Komentář hostů Krucina Petr (Vedoucí): Hodně velké zlepšení,ale chyběl nám kousíšček. Je to prostě dokopce ,ale bereme to jako výzvu- Věřím, že teď se odrážíme. Tady fantastická atmosféra, takže nabuzení veliké. Bohužel ,ale jedeme dál. nDěkujeme soupeři, divákům,rozhodčím, pořadatelům.
60:00 Střely ve 3. části: 9:12
58:09 Timeout FbK Horní Suchá
58:09 GÓL FBC Mohelnice! 6:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #36 Jiří Šincl (6:5)
54:08 Vyloučen hráč #83 David Horák družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za špatné střídání
50:45 GÓL FBC Mohelnice! 5:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #46 Tomáš Pudil (5:5)
48:34 Vyloučen hráč #46 Tomáš Pudil družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
47:51 Vyloučen hráč #88 Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
45:01 Vyloučen hráč #44 Tomáš Mekyska družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost
41:44 GÓL FbK Horní Suchá! 4:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #38 Jiří Třinecký, asistoval #18 Filip Krajíček (4:5)
41:21 GÓL FbK Horní Suchá! 4:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #44 Tomasz Cielecki (4:4)
40:00 Střely ve 2. části: 12:12
38:44 K Mrózkovi se odrazil míček a mohl střílet do odkryté brány. Bohužel pro něj mu na poslední chvíli skočil do střely neuvěřitelný Novotný.
37:01 Krásná mohelnická akce "Tiki Taka" končí těsně nad břevnem.
34:40 Stolecki z voleje trefuje tyčku.
34:00 Kraina se dostal k odraženému míčku, který doklepl pod padajícího Hampla.
33:59 GÓL FbK Horní Suchá! 4:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #99 Lukáš Kraina, asistoval #17 Václav Večeřa (4:3)
33:00 Krajíček od mantinelu trefuje tyčku, dorážejícího hráče si Hampl pohlídal.
32:37 Vyloučen hráč #64 Jindřich Novák družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
30:26 Procházka si zajel s míčkem za bránu, nahrál na střed volnému Weissovi, který střelou z první vymetl pavučinku v brance hostí.
30:25 GÓL FBC Mohelnice! 4:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #19 Jakub Weiss, asistoval #52 Jan Procházka (4:2)
26:07 GÓL FBC Mohelnice! 3:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #95 Michal Vaněk, asistoval #46 Tomáš Pudil (3:2)
26:07 Michal "Fori" Vaněk ukázkově využil situace, kdy si nachystal backhandovou střelu, která se po zemi dokutálela do brány.
25:45 Kraina vyzkoušel střelu z dálky, Hamplova levačka připravena.
25:02 Tlak Horní Suché končí vybojovanou přesilovkou.
22:58 Kutáček mohl střílet do prázdné, střela backhandem končí nad břevnem.
21:45 Krajíček nastřelil na bránu "šmudlu". I to však stačilo, aby se míček odrazil ke Třineckému, který doklepává míček do branky.
21:22 Horní Suchá šla do protiútoku 2 na 1. Tychtl se rozhodl střílet a srovnává tak stav utkání.
20:21 Na začátku třetí třetiny se konečně probouzí mohelnický kotel.
20:00 Vyloučen hráč #7 Ondřej Melník družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Střely v 1. části: 4:12
19:33 Procházka se ocitl sám s míčkem před brankou. Při střele mu ale vyletěla florbalka.
17:28 Tychtl vyzkoušel střelu že zátahu. Ta obletěla bránicího Porvola a skončila pod Hamplovým ramenem.
17:27 GÓL FbK Horní Suchá! 2:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #14 Michael Mrózek (2:2)
17:13 Šincl si počkal u tyčky. Dostal přihrávku od Šaldy a jednoduše doklepl míček do odkryté brány.
17:12 GÓL FBC Mohelnice! 2:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #65 Tomáš Šalda (2:1)
17:00 Vyloučen hráč #44 Tomasz Cielecki družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
16:53 Šalda vyslal "kamarádskou" přihrávku na volného Bizka, tomu míček a Horní Suchá šla do protiútoku. Ten však zastavil pohotový Weiss.
14:30 Porvol po narážečce s Šulou vyzkoušel střelu po zemi. Ta těsně minula bránu.
12:05 Hostující si hlídají mohelnického kanonýra Jiřího Šincla i za cenu faulu. Ten se po střetu s Kutáčkem drží za obličej, avšak rozhodčí nechávají hru hrát dál.
11:15 Šula se dostal k odraženému míčku, který následně podsekl přímo pod břevno.
11:14 GÓL FBC Mohelnice! 1:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #87 Jiří Šula, asistoval #46 Tomáš Pudil (1:1)
11:03 Mohelnický celek se snaží více kombinovat, nežco Horni Suchá jde s míčkem hned do brány.
08:41 Hensler zkusil backhandovou střelu. Procházka byl pohotový a střelu stihl zblokovat.
08:00 Tomanec individuální akci po mantinelu zakončil střelou do břevna.
05:36 Kaláb se dostal k odraženému míčku a dává tak první gól utkání.
05:35 GÓL FbK Horní Suchá! 0:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #96 Patrik Kaláb, asistoval #12 Milan Mašurka (0:1)
04:28 Krajíček přečetl krosovou přihrávku a málem Mohelnici potrestal, Hampl byl však pohotový.
03:12 Šincl po krosové nahrávce backhandovou střelou trefuje Chalupeckého suspenzor.
02:59 V prvních třech minutách je hra velmi vyrovnaná a přerývá se se ze strany na stranu.
00:00 Krásný nedělní podvečer z MSH Mlýnská. Již za pár chvil započne zápas mezi domácím týmem FBC Mohelnice a hostujícím týmem FbK Horní Suchá.