• 60 59:17
    2
    Tomáš BŘEZÍK

FBK Spartak Hluk - Florbal Vsetín 4:3
branky: 13. Filip Konstant, 29. Martin Kelíšek, 43. Ondřej Žůrek, 49. Radim Zálešák - 27. Patrik Seevald, 48. Jiří Vaculík, 54. David Lisztwan; rozhodčí: Jan Duda - Dominik Papp; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 93; zásahy brankářů: Aleš Padalík 39 - Jakub Tománek 26; po třetinách: 1:0, 1:1, 2:2
60:00 Komentář domácích Kolečkář Lukáš (Vedoucí): Utkání jako na houpačce od samého začátku, když na obou stranách drželi týmy výborní gólmani. Tento styl hry vydžel až do samého závěru a nám se podařilo vstřelit o jednu branku víc než soupeř, což nám přineslo 3 body. Děkujeme soupeři za férové utkání a přejeme hodně štěstí do dalších bojů.
60:00 Komentář hostů Kvapil Michal (Trenér): Festival neproměněných šancí, bohužel na 3 góly se nedá vyhrát. V poměru 40 střel soupeř využil nabídnuté šance a zaslouženě vyhrál. Myslím, že utkání se divákům muselo líbit. Bylo atraktivní. Gratulujeme domácím ke 3 bodům.
60:00 Střely ve 3. části: 7:12
59:17 Timeout FBK Spartak Hluk
59:17 Vyloučen hráč #16 Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
58:15 Vyloučen hráč #81 Radim Zálešák družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
58:10 Vsetín tlačí jak může a vybojoval si přesilovou hru.
58:00 Poslední dvě minuty budou ještě docela drama.
53:41 GÓL Florbal Vsetín! 4:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #5 David Lisztwan, asistoval #36 Jakub Vrzal (4:3)
48:26 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #81 Radim Zálešák, asistoval #51 Tomáš Tuhý (4:2)
47:32 GÓL Florbal Vsetín! 3:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #8 Jiří Vaculík bez asistence (3:2)
47:32 Hluk si udělal v obraně trochu svůj zmatek a Vaculík nekompromisně trestá.
43:54 Nešťastně se míček odrazil od Žůrka do vlastní branky. Domácí díky tomu odskakují do dvoubrankového vedení.
42:00 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:1
Vlastní branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #17 Ondřej Žůrek (3:1)
40:00 Střely ve 2. části: 10:16
38:53 Cileček trefuje tyč!
31:35 Hluk už dneska neproměnil tolik gólovek, že se trochu obáváme, aby je to v závěru zápasu nemrzelo.
28:52 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #24 Martin Kelíšek, asistoval #26 Ondřej Bartoš (2:1)
26:39 GÓL Florbal Vsetín! 1:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Patrik Seevald, asistoval #16 Tomáš Březík (1:1)
24:40 Vyloučen hráč #90 Jakub Hűbner družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za blokování florbalky
24:40 Juračka fauloval a nejprve si půjde pro novou florbalku, kterou při souboji zlomil a následně na dvě minutky odpočinout na tresnou židličku.
23:24 Zápas poměrně gólově chudý. Vidíme jen totální šance, ale většinou nic z toho víc.
21:49 Kelíšek teď minul totální gólovku, kdy měl pouze poslat míček do zecla odkryté branky. Bohužel nezdařilo se.
20:00 Střely v 1. části: 13:14
18:13 Vyloučen hráč #77 David Nosek družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
17:44 Hubáček prověřil Tománka z půlky hřiště
15:10 Tománkovi se teď míček povaloval v brankovišti jako horká brambora. Situaci ale ustál a branka z toho nebyla.
12:53 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:0
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #17 Filip Konstant, asistoval #19 Jan Freml (1:0)
12:14 A máme to tady, první brankou se zapisuje Konstant.
12:13 Šance na obou stranách, čekáme na první gól.
06:30 Výborně Padalík zasahuje už proti 2 nebezpečným střelám.
04:00 Hra zatím poměrně v tempu na obou stranách.