4:11
    Jiří ŠINCL
    (Pudil)

1.MVIL Ostrava - FBC Mohelnice 4:11
branky: 2. Lukáš Uherek, 24. Lukáš Uherek, 36. Dominik Jícha, 42. Lukáš Uherek - 1. Jiří Šincl, 7. Michal Dohnal, 22. Michal Dohnal, 22. Jakub Weiss, 30. Jiří Šincl, 50. Jiří Šincl, 52. Jiří Šincl, 53. Jakub Weiss, 58. Jiří Šincl, 59. Jiří Šincl, 60. Jiří Šincl; rozhodčí: Filip Górny - Adam Langer; vyloučení: 4:3; využití: 0:2; diváků: 38; zásahy brankářů: Petr Pospiech 20 - Vojtěch Hrachovina 13; po třetinách: 1:2, 2:3, 1:6
60:00 Komentář domácích Bažan Petr (Trenér): Dneska 2 třetiny florbal a 3 třetina sobeckost a ignorace nám ........ zápas. Příští týden na Paskov
60:00 Komentář hostů Šincl Jiří (Trenér): Krásná hala v Krásném Poli, užil jsem si to. Děkujeme soupeři, divákům i rozhodčím za velmi dobře odpískané utkání. Hashtag OMS, Jindra poradil. Díky.
60:00 Střely ve 3. části: 4:16
59:51 GÓL FBC Mohelnice! 4:11
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #46 Tomáš Pudil (4:11)
58:05 GÓL FBC Mohelnice! 4:10
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #65 Tomáš Šalda (4:10)
58:04 Dvojitá přesilovka využita na maximum.
57:12 GÓL FBC Mohelnice! 4:9
56:29 Vyloučen hráč #44 Stanislav Brožek družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
56:29 Vyloučen hráč #56 Tomáš Ševčík družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
56:28 Dvojí vyloučení domácích a Mohelnice má dvouminutový luxus 5na3.
52:43 GÓL FBC Mohelnice! 4:8
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #19 Jakub Weiss, asistoval #36 Jiří Šincl (4:8)
52:42 Tato přesilovka byla ze série těch né příliš povedených.
51:24 GÓL FBC Mohelnice! 4:7
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #56 Michal Dohnal (4:7)
51:23 Tohle domácím nevyšlo a hosté se prosazují v oslabení.
51:01 Vyloučen hráč #64 Jindřich Novák družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
49:07 GÓL FBC Mohelnice! 4:6
49:06 Mohelnice znovu odskakuje do dvoubrankového vedení.
47:55 Hra se přitvrzuje a tempo zvyšuje - začíná jít do tuhého.
45:01 Pospiech znovu drží domácí šance.
41:59 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:5
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #22 Lukáš Uherek, asistoval #56 Tomáš Ševčík (4:5)
41:58 Pěkná akce MVILu a Lukáš UHEREK kompletuje HATTRICK, domácí na dostřel.
40:01 Hostům zbývá ještě 20 sekund přesilovky, kterou si přenáší z druhé třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
38:19 Vyloučen hráč #12 Vojtěch Rajnošek družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za blokování florbalky
35:52 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:5
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #11 Dominik Jícha, asistoval #75 Martin Myška (3:5)
35:51 Dominik Jícha vrací domací do utkání, kdy bezpečně zakončil luxusní nabídku Martina Myšky do prázdné branky.
34:05 Šance jsou na obou stranách, ale hosté jsou daleko efektivnější.
29:29 GÓL FBC Mohelnice! 2:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #96 Tomáš Novotný (2:5)
29:28 Hosté lépe zvládají hru 4na4 a skórují.
28:44 Vyloučen hráč #65 Tomáš Šalda družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
28:43 Teď se nám s vyloučeními roztrhl pytel a vidíme další.
27:32 Vyloučen hráč #10 Jan Adamík družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:31 Přesilovka moc dlouho netrvala a zásluhou faulu Adamíka se síly na hřišti vyrovnají.
26:42 Vyloučen hráč #56 Michal Dohnal družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
26:41 První přesilovku v utkání má MVIL.
23:16 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #22 Lukáš Uherek bez asistence (2:4)
23:15 Luky Uherek a celý MVIL vrací úder a snižují.
21:54 Hosté vstup do třetiny zvládli lépe a Dohnal s Weissem přidávají další branky.
21:53 GÓL FBC Mohelnice! 1:4
21:32 GÓL FBC Mohelnice! 1:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #56 Michal Dohnal, asistoval #36 Jiří Šincl (1:3)
20:02 Poprvé v dnešním zápase vidíme na hřišti domácí hvězdu Jardu Kaprála.
20:01 Do druhé části zápasu MVIL vstupuje se ztrátou jednoho gólu.
20:00 Střely v 1. části: 5:9
19:16 Myška jednoruč také míjí bránu.
18:27 Šincl míjí odkrytou branku.
17:36 Šalda ani nadvakrát Pospiecha nepřekonal.
14:52 Pospiech předvádí další krásný zákrok svou helmou.
13:14 Brejk na obou stranách, výsledek je ovšem stejný a skóre se nemění.
06:53 GÓL FBC Mohelnice! 1:2
06:52 Pěkná kombinace Mohelnice a Dohnal si bere vedení v zápase zpět.
06:22 Pěkný zákrok Pospiecha.
05:46 Oba týmy jsou na koni a předvádějí úžasný výkon.
01:47 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #22 Lukáš Uherek, asistoval #6 Miroslav Besta (1:1)
01:46 Dnes asi uvidíme gólově bohaté utkání, svou první střelu využívá také MVIL a zásluhou Lukáše Uherka pohotově vyrovnává.
00:51 GÓL FBC Mohelnice! 0:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #19 Jakub Weiss (0:1)
00:50 Skóre se nám mění už v první minutě, kdy hosté využívají hned svou první střelu v zápase.
00:01 Vítejte u dnešního utkání šestého kola divize mezi týmy 1.MVIL Ostrava a FBC Mohelnice.