Tomáš ŠTRBÁK
  • 60 59:40
    2

FBC Mohelnice - FBS Olomouc 2:7
branky: 4. Tomáš Šalda, 15. Jan Procházka - 9. Tomáš Jelínek, 10. Tomáš Skoupil, 23. Tomáš Jelínek, 27. Jan Kratochvil, 30. Tomáš Jelínek, 43. Ondřej Husák, 58. Ladislav Vašák; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 3:2 + Tomáš Štrbák OS; využití: 1:1; diváků: 97; zásahy brankářů: Jan Hublar 7, Jan Hampl 7 - Patrik Antoniazi 15; po třetinách: 2:2, 0:3, 0:2
60:00 Komentář domácích Šincl Jiří (Trenér): Od nás to dnes nebylo vůbec dobré, utkání jsme nezvládli. Soupeři gratuluju k zaslouženému vítězství a přeju hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00 Komentář hostů Tichý Daniel (Vedoucí): Dnes poprvé výkon , který chceme letos předvádět. Zodpovědná hra dozadu a sebedůvěra a pohyb dopředu... možná je to také tím , že Mohelnice byla dnes ochotná hrát florbal a ne bránit v pěti lidech. Divákům se muselo utkání líbit. Za nás pozitvní 3 body a za týden doma s jedním z silných týmů divize Paskovem. Budeme se tešit na domácí fanošky a doufám, že navážeme na výkon z dnešního večera. Dekujeme soupeři za krásný zápas a přejeme mu hodně štěstí do dalších utkání.#hot16family is back
60:00 Střely ve 3. části: 5:9
59:40 Vyloučen hráč #6 Tomáš Štrbák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nesportovní chování
59:40 Vyloučen hráč #6 Tomáš Štrbák družstva FBS Olomouc - osobní trest
58:20 Šula po krosové přihrávce trefuje boční síť.
58:00 Novák zkouší z poloviny, brankář hostí vyráží
57:07 GÓL FBS Olomouc! 2:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #25 Ladislav Vašák, asistoval #33 Matěj Pecha (2:7)
56:14 Mohelnice zkouší hru v šesti
56:06 Timeout FBC Mohelnice
55:38 Mohelnice i v oslabení více na míčku
55:05 Zápas je velice vyhrocený
54:08 Olomoucké střídačky se ozývá "Nemáš kapesník, že bychom jim ho půjčili".
54:07 Vyloučen hráč #19 Jakub Weiss družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:15 Kopelec míří pozemní střelu, Hampl nohou vyráží
52:42 Krhovják míjí odkrytou bránu
51:30 Bistrý na Jelínka ten sám před Hamplem, ale bránu netrefuje
50:45 Domácí se snaží zaútočit, olomoucká obrana je proti.
49:40 Mohelnice ubránila oslabení
48:21 Několik dorážek si domácí Hampl pohlídal
47:35 Vyloučen hráč #52 Jan Procházka družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
46:57 Zápas se přiostřuje
46:23 Mohelnice začíná být aktivnější
45:45 Po střele Skoupila se odrazil míček od brankáře k brankové čáre. Hampl však pohotový
43:25 I poslední třetina je v rychlém tempu
42:33 GÓL FBS Olomouc! 2:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #67 Ondřej Husák, asistoval #21 Vít Friedl (2:6)
41:22 Rychlá kombinace Mohelnice končí střelou Bělašky mířící nad brankovou konstrukci
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #98 Jan Hampl družstva FBC Mohelnice
40:00 Střely ve 2. části: 5:5
39:45 Z mohelnické střídačky se ozývá: "Dej mu tělo!"
39:12 Bizek si udělal dobrý den ze třech hráčů
38:41 Mohelnický kotel se pomalu rozehřívá
37:02 Friedl za bránou nahrál na střed na rozběhnutého Husáka, tomu míček odskočil.
35:45 Šalda nahodil míček, Pudil byl u kuličky pozdě.
34:22 Kopelec zkouší backhand, bránu míjí
32:52 Mohelnice se snaží držet hostující celek v tlaku. Olomouc ji však do střely nepouští.
30:35 I když Olomouc odskočila několika brankami, tak tempo hry se nezměnilo
29:12 GÓL FBS Olomouc! 2:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #15 Igor Macháček (2:5)
29:12 Macháček našel na středu Jelínka, ten 100% a navyšuje vedení Olomouce
28:16 Bizek sražen dvěmi hráči Olomouce.
27:53 Vyloučen hráč #64 Jindřich Novák družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
27:10 Šalda zkouší od mantinelu, ale trefuje pouze brankáře hostí
26:58 GÓL FBS Olomouc! 2:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Jan Kratochvil, asistoval #11 Tomáš Skoupil (2:4)
26:00 Jerkulák prošel skrz Procházku, následně nahrál na Husáka, kterému však při střele sjel míček
23:55 Dohnal našel na druhé straně Bělašku, ten bránu netrefuje.
22:10 GÓL FBS Olomouc! 2:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #9 Vojtěch Bistrý (2:3)
22:10 Jelínek se od mantinelu trefuje k přední tyči a posíla Olomouc do vedení.
22:06 Dohnal se ocitl sám před bránou. Místo střely však zvolil kličku do hráče a odevzal míček Olomouci.
20:45 Druhá třetina pokračuje v rychlém a tvrdém tempu.
20:00 Střely v 1. části: 7:7
14:26 Bělaška se ocitl sám na středu před bránou, místo střely zvolil nahrávku do strany na volného Procházku, který zavěsil přímo pod víko.
14:25 GÓL FBC Mohelnice! 2:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #52 Jan Procházka, asistoval #57 Michal Bělaška (2:2)
09:18 Skoupil obklopený dvěma hráči zkusil vystřelit. Třikrát tečovaná střela se Hublarovi chytala těžko.
09:17 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #15 Igor Macháček (1:2)
08:09 Mohelnická obrana se zaměřila na Pechu, který běžel v úniku, zapomněli však na Jelínka, který se chytře postavil. Dostal krosovou přihrávku a střelou z první vyrovnal stav utkání.
08:08 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #33 Matěj Pecha (1:1)
06:54 Hra je zatím vyrovnaná a v dost dobrém tempu.
03:53 Weiss se středu hřiště vyslal míček na mantinel na volného šeldu, který střelou z ptvní vymetl šibenici.
03:52 GÓL FBC Mohelnice! 1:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda, asistoval #19 Jakub Weiss (1:0)
02:53 Bělaška si chytře pokryl balónek a nechal se seknout přes čepel.
02:52 Vyloučen hráč #14 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání