1:10
    Viktor BŐHM
    (Šomodi)

FBK Spartak Hluk - PASKOV SAURIANS 1:10
branky: 20. Ondřej Bartoš - 7. Petr Šomodi, 10. David Štirba, 19. Daniel Filip, 21. Petr Šomodi, 23. Daniel Filip, 27. Filip Krčmář, 33. Viktor Bőhm, 42. Martin Ulman, 46. Martin Ulman, 53. Viktor Bőhm; rozhodčí: Ondřej Lukáš - Martin Kozáček; vyloučení: 5 + Jakub Hűbner OS:1; využití: 0:4; diváků: 31; zásahy brankářů: Ctibor Tichopádek 11, Aleš Padalík 22 - Vojtěch Kořínek 26, Tomáš Stopka 6; po třetinách: 1:3, 0:4, 0:3
60:00 Komentář domácích Kolečkář Lukáš (Vedoucí): První utkání sezóny plné individuálních chyb a nervozity na naší straně nabídlo soupeři hodně šancí, které nekompromisně trestal. Je potřeba získat více klidu na míčku a vyvarovat se zbytečných vyloučení ze kterých jsme dnes 4x inkasovali. Děkujeme soupeři za férové utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Hrček Libor (Trenér): V prvé řadě jsem rád, že jsme po půl roce zase hráli utkání divize. Vyhráli jsme zcela zaslouženě, ale těžší utkání nás teprve čekají. Děkuji divákům, rozhodčím i soupeři, kterému přeji hodně štěstí v dalších utkáních.
60:00 Střely ve 3. části: 14:18
54:40 Hráči Hluku sice zvýšili svou aktivitu, ale na neomylně hrající Paskov to dnes nestačí.
52:47 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:10
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #14 Viktor Bőhm, asistoval #44 Petr Šomodi (1:10)
52:27 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Tomáš Stopka družstva PASKOV SAURIANS
52:27 Vyloučen hráč #99 Patrik Kaňovský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hra na zemi
49:42 Vyloučen hráč #8 Sebastián Bobáčik družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
45:50 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:9
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #7 Daniel Filip (1:9)
45:50 Zápas je sice podle skóre jasnou záležitostí, avšak pro domácí hráče je to těžká frustrace.
45:15 Vyloučen hráč #96 Jakub Hűbner družstva FBK Spartak Hluk - osobní trest
45:15 Vyloučen hráč #96 Jakub Hűbner družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování
42:20 Velkou šanci teď promarnil Konstant, když z dorážky minul branku.
41:16 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:8
40:00 Střely ve 2. části: 13:15
39:38 Vyloučen hráč #51 Tomáš Tuhý družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za vysoká florbalka
35:50 Duda dneska neseřídil miřidla a 2x po sobě přestřeluje branku.
35:04 Střela Tuhého byla doprostřed přímo do brankáře. Tuhý se vblesku rychle vrátil do obrany a 2x zabránil jasné brance.
33:50 Střela Bartoše mířila vysoko nad branku.
32:55 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:7
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #14 Viktor Bőhm, asistoval #7 Daniel Filip (1:7)
31:11 Vyloučen hráč #8 Sebastián Bobáčik družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hra na zemi
30:26 Diváci se sice dnes přišli podívat, avšak příliš atraktivní podívanou tento duel zatím nepřináší. Není divu, že někteří už usnuli.
28:48 Hlučané jen velmi těžko získávají míček na své hole.
27:53 První zásah si zapisuje také nově střídající brankář domácího týmu.
26:37 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:6
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #23 Filip Krčmář, asistoval #7 Daniel Filip (1:6)
26:37 Střídání brankáře. Nový brankář #50 Aleš Padalík družstva FBK Spartak Hluk
23:40 Nedůraz domácích hráčů opět znamenala rychlý protiútok hostů, kteří se dnes při takové situaci nemýlí.
22:56 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:5
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Daniel Filip, asistoval #12 Marek Gaščík (1:5)
21:37 Domácí zrychlili hru a důslednost při zakládání útoku.
20:38 Z první šance 2.třetiny hosté vytěžili maximum a střílí 4 branku.
20:19 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #44 Petr Šomodi, asistoval #19 Martin Ulman (1:4)
20:00 Střely v 1. části: 6:11
19:39 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #26 Ondřej Bartoš, asistoval #24 Martin Kelíšek (1:3)
18:22 GÓL PASKOV SAURIANS! 0:3
11:42 Hluk prozatím nedostal hráče Paskova pod výraznější tlak, tak aby si vytvořil nějakou šanci k zakončení. Na hostujícího brankáře nepřišla za 14 minut ještě ani jedna střela.
09:47 GÓL PASKOV SAURIANS! 0:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #71 David Štirba, asistoval #27 Matěj Kožušník (0:2)
08:12 Hráči Paskova jsou výrazně aktivnějším týmem na hřišti.
06:39 GÓL PASKOV SAURIANS! 0:1
04:43 Vyloučen hráč #80 Vojtěch Valigůra družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za blokování florbalky
02:50 První střela na Tichopádka, avšak ten byl skvěle připraven.
02:12 Paskov zatím více kontroluje hru držením míčku.
01:50 První velká šance domácích, kdy na branku šli osamoceni Kelíšek s Dudou. Finální přihrávka Kelíška však zcela minula zakončujícího Dudu.