• 43 42:20
    1:23
    (Hromádka)

FbC Coyotes Jablunkov - TJ Slovan Havířov 1:23
branky: 40. Vojtěch Turoň - 1. František Kyc, 4. Jáchym Kuběna, 5. Šimon Soukup, 9. Jáchym Kuběna, 11. Michal Kozelský, 17. Dominik Vinárek, 20. Michal Kozelský, 23. Jan Drong, 24. Jiří Gregor, 26. Michal Kozelský, 31. Daniel Sekula, 32. Jáchym Kuběna, 32. Petr Řezáč, 33. Daniel Sekula, 35. Jiří Gregor, 35. Filip Hromádka, 35. Boleslav Moudrý, 37. Petr Řezáč, 40. Michal Kozelský, 42. Jáchym Kuběna, 42. Petr Řezáč, 42. Michal Kozelský, 43. František Kyc; rozhodčí: Radek Vybíhal - Břetislav Staněk; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Pavel Kovář ? - Lukáš Vrba -1; po třetinách: 0:5, 0:5, 1:13
42:20 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:23
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #27 František Kyc, asistoval #13 Filip Hromádka (1:23)
41:40 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:22
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #30 Šimon Soukup (1:22)
41:30 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:21
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #91 Petr Řezáč bez asistence (1:21)
41:26 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:20
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #21 Jáchym Kuběna bez asistence (1:20)
39:30 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:19
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #19 Jiří Gregor (1:19)
39:06 GÓL FbC Coyotes Jablunkov! 1:18
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #22 Vojtěch Turoň, asistoval #11 Martin Lasota (1:18)
38:09 Vyloučen hráč #27 František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za špatné střídání
36:47 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:18
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #91 Petr Řezáč, asistoval #30 Šimon Soukup (0:18)
34:40 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:17
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #59 Boleslav Moudrý, asistoval #13 Filip Hromádka (0:17)
34:20 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:16
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #13 Filip Hromádka bez asistence (0:16)
34:13 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:15
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #19 Jiří Gregor, asistoval #77 Michal Kozelský (0:15)
32:25 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:14
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #7 Daniel Sekula, asistoval #18 Jakub Molin (0:14)
31:56 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:13
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #91 Petr Řezáč, asistoval #19 Jiří Gregor (0:13)
31:01 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:12
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #21 Jáchym Kuběna, asistoval #40 Dominik Vinárek (0:12)
30:30 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:11
30:00 Slovan ve druhé třetině zdvojnásobil své vedení a vede 10:0
25:45 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:10
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #91 Petr Řezáč (0:10)
24:21 Vyloučen hráč #12 Michal Cieslar družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání
23:14 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:9
22:36 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:8
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #20 Jan Drong, asistoval #40 Dominik Vinárek (0:8)
19:45 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:7
16:04 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #40 Dominik Vinárek, asistoval #21 Jáchym Kuběna (0:6)
15:00 Slovan potvrzuje roli favorita, a podle očekávání odchází z první třetiny s pohodovým vedením 5:0
10:13 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:5
08:56 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #21 Jáchym Kuběna, asistoval #33 Petr Vítovec (0:4)
04:42 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #30 Šimon Soukup, asistoval #91 Petr Řezáč (0:3)
03:52 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:2
00:24 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:1