• 60 59:54
    12:6
    ()

FBC LETOHRAD - Orel Orlice - FTC Vysoké Mýto  12:6
branky: 1. Martin Novák, 7. Petr Doleček, 9. Jan Skalický, 18. František Majvald, 22. Michal Kuklík, 26. Jan Skalický, 33. Maxim Kubelka, 48. Maxim Kubelka, 58. Jan Skalický, 59. Petr Doleček, 60. Jan Skalický, 60. František Majvald - 4. Lukáš Slabý, 7. Vojtěch Pavlák, 8. Jiří Unzeitig, 16. Petr Lesák, 20. Petr Lesák, 46. Libor Knypl; rozhodčí: Filip Ryant - Radek Hrdlička; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Daniel Jiruška 32 - Adam Rozlivka 20; po třetinách: 4:5, 3:0, 5:1
60:00 Komentář domácích Adamec Petr (Trenér): V první třetině to byla hra nahoru dolů s minimálním myšlením na defenzívu. O přestávce jsme si řekli, že nepotřebujeme být na bizáru s výsledkem 23:22. Zlepšili jsme defnzívu a do ofenzívy přenesli to nejlepší z první třetiny. Soupeř neustále kousal, ale podařilo se nám jeho hru udržet na uzdě a zaslouženě vítězíme. Musím smeknout před hráči, že dokázali ubránit téměř 8 minut hry hostí bez brankaře. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do play up.
60:00 Komentář hostů Dejdar Aleš (Vedoucí): Poslední zápas základní části... co víc k tomu dodat. Gratulujeme domácím k výhře a děkujeme za možnost zkoušet a připravovat se. Play up volá :)
60:00 Střely ve 3. části: 8:11
59:54 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 12:6
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald bez asistence (12:6)
59:54 A Majvald přidává další gól do prázdné
59:18 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 11:6
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #29 Maxim Kubelka (11:6)
59:18 Ani gólman Mýtu nepomohl a Skalický přidává další gól do sbírky
59:00 Desátý gól Letohraduuu
58:57 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 10:6
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #46 Petr Doleček bez asistence (10:6)
57:39 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 9:6
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický bez asistence (9:6)
57:39 Skalický obral obránce a trefuje prázdnou kasu
57:21 Timeout FBC LETOHRAD - Orel Orlice
53:30 Hosti to zkoušejí v šesti
52:23 Timeout FTC Vysoké Mýto
47:04 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 8:6
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #8 Jan Skalický (8:6)
47:04 Skalický na Kubelka tato kombinace funguje jako vždy :)
46:39 Letohrad si zahraje přesilovku.
46:28 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování
45:38 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 7:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #8 Tomáš Belej (7:6)
45:38 Knypl dává kontaktní gól
45:02 Jirásek zkoušel z dálky, ale střela byla sražená
43:51 Majval skvěle ze vzduchu, ale gólman hostí byl proti a vytáhl neuvěřitelný zákrok.
41:49 Hra je vyrovnaná
40:01 Úvodní bule třetí třetiny pro hosty
40:00 Střely ve 2. části: 14:13
32:11 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 7:5
32:11 Skalický našel Kubelku a ten proměňuje!
31:40 Jakub "Džejky" Jirásek teď promarnil tutovku
31:15 Cifra vyslal tzv. astronauta
25:12 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 6:5
25:12 Jeden z obránců Mýta zpracoval vysoký míček Skalickému přímo na hokejku a domací se dostávají do vedení
24:44 Jiruška podržel svůj tým.
23:16 Kadavý byl v samostatném úniku, ale netrefuje branku.
21:50 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 5:5
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #4 Adam Šubert (5:5)
21:50 Nához Šuberta se dostal ke Kuklíkovi a skóre je 5:5
20:01 Úvodní bule pro hosty
20:00 Střely v 1. části: 10:14
19:20 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #8 Tomáš Belej (4:5)
19:20 Další nedůraz Letohradu před bránou a opět se mění skóre
17:49 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 4:4
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #38 Tomáš Faltus (4:4)
17:49 Opět štastný odraz o tyč a je zase vyrovnáno
17:00 Fantastický zákrok obránce z Mýta!
15:10 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:4
15:10 Další gól Mýta
14:00 Jirásek alá Tonda Appl nastřelil prvního hráče.
11:24 Jiruška tygřím skokem vytáhl gól a vzápětí Kalous tygřím skokem skáče za mantinel.
08:36 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 3:3
08:36 Kubelka našel Skalického a ten nekompromisně zakončuje.
07:30 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #8 Tomáš Belej (2:3)
07:30 Unzeitig se dostal k odrazu a skóre se obrací
06:28 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Vojtěch Pavlák, asistoval #6 Lukáš Rolenec (2:2)
06:28 Chyba Jiráska a rána k tyči
06:03 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 2:1
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #46 Petr Doleček, asistoval #21 František Majvald (2:1)
06:03 Odraz od tyče se dostal k Dolečkovi a ten dává do prázdné.
03:44 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #23 Lukáš Slabý, asistoval #2 Jiří Novotný (1:1)
03:44 Přízemní rána od poloviny se ocitla záhadným způsobem v brance domácích.
02:41 Tyč zazvonila za Jiruškovými zády, hráč Mýta ovšem stál v brankovišti
02:06 Nebezpečná šance i na druhé straně
01:11 Faltus nebezpečně pálil z pomyslných kruhů, ale gólman hostí chytá
00:42 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 1:0
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #13 Martin Novák, asistoval #29 Maxim Kubelka (1:0)
00:42 Novák otevírá skóre!
00:01 Vitejte u dnešního domácího utkání Letohradu proti Vysokému Mýtu