• 60 59:12
    2
    Pavel ROUS

FLORBAL LITOMYŠL - Hippos Žďár n/S. 8:4
branky: 7. Tomáš Boštík, 12. Ondřej Pakosta, 20. Štěpán Švec, 22. Vilém Nonn, 27. Michael Smola, 38. Jan Kulhavý, 40. Tomáš Boštík, 50. Ondřej Ryšavý - 2. Vít Petříček, 31. Pavel Rous, 49. Pavel Rous, 52. Pavel Rous; rozhodčí: Jitka Romančáková - Jiří Knettig; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 168; zásahy brankářů: Jonáš Moravec 10, Martin Zahálka 5 - Adam Sochor 14; po třetinách: 3:1, 4:1, 1:2
60:00 Komentář domácích Doubek Tomáš (Trenér): Jsme rádi, že zápas proběhl bez problémů a zranění. Všichni zúčastnění odvedli skvělou práci. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme štastnou cestu domů. #NFL
60:00 Komentář hostů: Soupeř dnes ukázal svojí kvalitu a proč byli v sézoně dominantní. Nám to 2 třetiny vůbec nešlo a neměli jsme žádnou protihru. Zejména druhá třetina, to byl docela kolotoč. Nezbývají nic jiného než soupeři pogratulovat, popřát mu hodně štěstí do play off, no a my se musíme soustředit na sebe a do play off jít opoznání lépe než dnes.
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
59:59 Litomyšl vítězí v posledním skupinovém zápase
59:12 Vyloučen hráč #81 Pavel Rous družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nesportovní chování
58:01 Během 7 sekund se tu stalo několik věcí. Tomáš Novák v souboji sundal nejen svého soupeře, ale i celou řadu mantinelů. Tribuna neustále něco pokřikovala. Zahálka předvedl velmi skvělý zákrok.
56:35 Vyloučen hráč #15 Michael Smola družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
55:39 Zahálka se již předvedl super zákroky
51:24 GÓL Hippos Žďár n/S.! 8:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #81 Pavel Rous, asistoval #88 Tomáš Pokorný (8:4)
50:03 Andy se objevil na hřišti a předvádí nadgalaktické výkony
49:20 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 8:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #91 Ondřej Ryšavý, asistoval #64 Tomáš Nykl (8:3)
49:20 Střídání brankáře. Nový brankář #21 Martin Zahálka družstva FLORBAL LITOMYŠL
49:07 Nykl schytal tvrdou ránu o zeď. Avšak ,,Lumír ´´ Nykl je chlap jak hora a rychle se oklepal
48:28 GÓL Hippos Žďár n/S.! 7:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #81 Pavel Rous, asistoval #15 Tomáš Hrubý (7:3)
48:01 Žďár se v žádném případě nevzdává, proto zápas je furt velmi divácky atraktivní
45:46 Mám pozdravovat od fanoušků paní babičku Smolovou, srdečně Vás zdravíme.
42:58 O. Pakosta Jr. na hřišti úplně září svým herním talentem
40:01 Buly opět vyhrál Žďár
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:59 Druhá třetina končí Švecovou střelou, kterou chytá Sochor Adam
39:53 Boštík zvyšuje náskok na pět gólů
39:52 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 7:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #20 Tomáš Boštík, asistoval #99 Adam Vajrauch (7:2)
38:22 Samostatný únik na Moravce končí krásným zákrokem
37:09 Smola vyslal přenádherou přihrávku na Kulhavého. Ten dával už do prázdné branky
37:08 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #55 Jan Kulhavý, asistoval #15 Michael Smola (6:2)
33:03 Pád minimálně třech hráčů na chvilku zastavilo hru
31:23 Moravec výhozem vyslal Nykla, ten však míjí branku
30:26 GÓL Hippos Žďár n/S.! 5:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #81 Pavel Rous, asistoval #45 Michal Hrubý (5:2)
26:31 Smola poslala krásnou pusinku na tribunu, ještě aby ne, když vstřelil sličný gól
26:30 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #15 Michael Smola, asistoval #30 Vilém Nonn (5:1)
25:23 Litomyšl hraje více na míčku, ale žádnou gólovou akci si nevypracovala
21:16 Nonn střelou z výběhu trefuje pravý dolní růžek
21:15 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #30 Vilém Nonn, asistoval #87 Petr Černý (4:1)
20:01 Buly vyhrál Žďár
20:00 Střely v 1. části: 5:5
19:50 Z důsledné hry před kasou zvyšuje Švec Litomyšli náskok na dva góly
19:49 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #27 Ondřej Pakosta (3:1)
19:02 Petr zlikvidoval svého soupeře podle pravidel, připomínalo to souboje jelenů bělohubých ve své domovině v Tibetské náhorní plošině.
15:14 Na míčku je celkem dlouhou dobu Žďár, ten však zatím nic nevymyslel
14:48 Litomyšl v plném počtu
12:49 Litomyšl si zahraje první oslabení v tomto utkání
12:48 Vyloučen hráč #20 Tomáš Boštík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hra na zemi
12:28 Petr nahozenou střelou zkusil na Nykla, avšak náhra šla vedle
11:03 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #27 Ondřej Pakosta bez asistence (2:1)
06:59 Tomáš Boštík správně zapresoval a takovým všelijakým obloučkem srovnává skóre
06:58 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #20 Tomáš Boštík bez asistence (1:1)
06:12 O. Pakosta Jr. zatím hraje bezchybně
03:09 Černý sám před kasou, ale trefil pouze mantinel
01:24 GÓL Hippos Žďár n/S.! 0:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #17 Vít Petříček, asistoval #28 Matěj Partl (0:1)
00:01 Buly vyhrál Žďár