• 59 58:11
    2
    Daniel ONDRÁČEK

Snipers Třebíč - FLORBAL LITOMYŠL 7:10
branky: 14. Matěj Skála, 15. Lukáš Štveráček, 16. Martin Žák, 28. Martin Žák, 37. Martin Žák, 46. Adam Benáček, 46. Adam Korba - 3. Marek Macek, 11. Ondřej Pakosta, 17. Petr Černý, 23. Tomáš Boštík, 25. Matěj Gregor, 29. Michael Smola, 41. Vilém Nonn, 52. Michael Smola, 58. Ondřej Ryšavý, 58. Michael Smola; rozhodčí: Miloš Janda - Daniel Kršek; vyloučení: 4 + Lukáš Mátl OS:3; využití: 2:1; diváků: 99; zásahy brankářů: Jakub Veselý 30 - Filip Lamař 20, Tomáš Doubek 0; po třetinách: 3:3, 2:3, 2:4
60:00 Komentář domácích Nesnídal Pavel (Asistent trenéra): Děkujeme soupeři za zápas, blahopřejeme k vítězství v lize a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Klejch Martin (Asistent trenéra): Cíl splněn, první místo je naše! Dneska jsme věděli, že nás nečeká nic lehkého. Až na pár výpadků dobrý týmový výkon. Děkujeme soupeři za vyrovnaný zápas až do konce utkání, rozhodčím a především našim skvělým divákům, kteří nás přijeli podpořit. Vrchol sezóny nás ještě čeká. #NFL!!
60:00 Střely ve 3. části: 7:14
59:59 Litomyšli gratulujeme k prvnímu fleku v divizi...taky se načekali. Domácí snad na přes rok. Ale to se bude muset řada věcí i hráčů změnit...
59:20 No, dohrává se to trochu jako v cirkuse, ale už bude konec a o vítězi je rozhodnuto.
58:11 Vyloučen hráč #22 Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nesportovní chování
58:11 Vyloučen hráč #22 Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč - osobní trest
58:11 Vyloučen hráč #66 Daniel Ondráček družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
58:00 Domácí hrají power play, ale mooooc špatně.
57:54 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 7:10
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #15 Michael Smola z trestného střílení (7:10)
57:54 Střídání brankáře. Nový brankář #81 Tomáš Doubek družstva FLORBAL LITOMYŠL
57:02 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 7:9
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #91 Ondřej Ryšavý, asistoval #44 Filip Lamař (7:9)
56:48 Timeout Snipers Třebíč
55:50 Junior Korba teď solidně ustál náraz do soupeře...no má tak 60 kilo tak ještě aby ne...
53:00 Teď už se jiskří. "Máslo" to hecuje. Domácí nechtějí poslední zápas v divizi minimálně na rok nechat zadarmo.
51:24 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 7:8
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #15 Michael Smola, asistoval #30 Vilém Nonn (7:8)
50:30 Benáček myslel, že uhasí gól, ale akorát hodil soupeře na brankáře Veselého a jde po zásluze "bručet".
50:16 Vyloučen hráč #36 Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:09 Junior Skála si teď počínal mazácky. Vyvezlli míček a místo toho, aby se hnal do zfomované obrany, tak rozehrál do volného prostoru.
48:40 Nyní v tlaku domácí.
48:20 Litomyšl teď nepůjčuje třebíčským míček ani na vteřinu.
47:10 A máme tu zase bebínko. Toto ale nevypadá dobře, Boštík se musel nechal skoro odnést na střídačku, protože nemůže došlápnout na nohu.
46:20 Hm, teď školí za efektivity Třebíč. A začínáme od "nuly".
45:50 GÓL Snipers Třebíč! 7:7
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #3 Adam Korba, asistoval #19 Lukáš Štveráček (7:7)
45:41 GÓL Snipers Třebíč! 6:7
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #36 Adam Benáček, asistoval #19 Lukáš Štveráček (6:7)
43:15 Ach jo, domácí si občas počínají, jako kdyby to moc neuměli.
41:15 A z následného protiútoku Litomyšl odskakuje. Škola elektivity v zakončení.
40:56 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:7
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #30 Vilém Nonn, asistoval #66 Daniel Ondráček (5:7)
40:20 Ajajaj. "Beny" z rozehry z velkého brankoviště přestřeluje branku hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 10:14
39:58 Tato část v podobném duchu jako první. Ještě se ani moc nejiskří.
39:15 Utkání v hale sleduje skoro stovka diváků. Děkujeme.
39:00 Korba v samostaném úniku padá před brankářem, místo toho, aby tísněn zezadu aspoň piknul míček na branku hostů.
38:00 Hosté se ale zatím nedostali ani k míčku...
37:50 Domácí Procházka rozehrál příliš brzy při střídání a Třebíč jde do čtyř.
37:20 Vyloučen hráč #17 Filip Nechvátal družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za špatné střídání
36:28 GÓL Snipers Třebíč! 5:6
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #22 Lukáš Mátl (5:6)
35:30 Domácí v přesilvce v tlaku a se stěstím míček doskákal do branky.
34:33 Vyloučen hráč #15 Michael Smola družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
34:00 Domácí "Picek" se ukázal i v lepším světle a při oslabení nastřelil dvakrát konstukci soupeřovi branky.
32:30 "Máslo" je ale trochu přemotivovaný a sfoukl soupeře jak svíčku bez možnosti hrát čistě míček. Přesilovka hostů zatím bez šance.
32:16 Vyloučen hráč #22 Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:30 "Žak" má sice bolehlav, ale dře. Škoda, že se k němu nepřidá i zbytek týmu...možná Korba a Máslo.
28:50 A máme tu luxusní "michigan" dokonce podle florbalových pravidel. Krása od Michaela Smoly. Veselý znovu bez šance na úspěšný zákrok.
28:41 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #15 Michael Smola, asistoval #61 Marek Macek (4:6)
28:20 Teď se vyplatila aktivita domácích před soupeřovou brankou a snižují.
27:48 GÓL Snipers Třebíč! 4:5
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #3 Adam Korba (4:5)
27:10 Chvílemi se to hraje jako bězecké závody nebo pinball.
25:20 A hosté odskakují, protože si prostě umí nahrát a když se dostanou nadostřel, trefí zařízení.
24:46 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Matěj Gregor, asistoval #91 Ondřej Ryšavý (3:5)
23:15 Domácí "Picek" znovu zadrbal a hosté si se samostatným únikem poradili dobře...nechytatelnou střelou do pravého růžku branky.
22:44 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #20 Tomáš Boštík, asistoval #15 Michael Smola (3:4)
20:20 Domácí Korba sám před brankou nahulil strášce svatyně hostů.
20:00 Střely v 1. části: 10:11
19:58 Zatím sledujeme zajímavý zápas pro diváky. Pro trenéry to ale podle mého názoru není moc pěkné. Jakoby se potkaly týmy ze spodu tabulky. Hodně chyb tam je.
19:00 "Máslo" v dobré šanci basebalově přestřeluje.
18:00 Šance na obou stranách, ale teď se na bránu nikdo netrefuje.
17:10 Hosté měli nájezd, resp. Ondřej Ryšavý...míchal jakoby že "zorro" ale sjelo mu to do rohu hřiště.
16:57 Trestné střílení družstva FLORBAL LITOMYŠL neproměnil #91 Ondřej Ryšavý.
16:37 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #87 Petr Černý, asistoval #27 Ondřej Pakosta (3:3)
16:00 Hned po 12 vteřinách domácí potrestali přesnou souhrou hosty za sekání.
15:27 GÓL Snipers Třebíč! 3:2
15:15 Vyloučen hráč #11 Štěpán Švec družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
15:00 Z podobné situace si tentokrát doběhl pro branku jiný bek "Štverda".
14:24 GÓL Snipers Třebíč! 2:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #19 Lukáš Štveráček, asistoval #86 Martin Žák (2:2)
14:13 Nahození od půlky brankář hostů vyrazil před sebe a agilní Skála si doběhl pro dorážku. Snížení.
13:36 GÓL Snipers Třebíč! 1:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #42 Matěj Skála, asistoval #32 Vojtěch Jahoda (1:2)
11:00 Teď se spíše bojuje, než hraje florbal.
10:42 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #27 Ondřej Pakosta, asistoval #30 Vilém Nonn (0:2)
10:09 "Štverec" byl teď donucen rozhodčími si fair play plácnout se soupeřem, protože se předtím kočkovali.
10:09 Korba ve sprintu bohužel branku hostí neohrozil.
09:30 Na domácího Jahodu je smutný pohled. Běhá jak lemra a to mu není ještě ani dvacet.
07:10 Hosté hrozí z protiútoků, domácí se snaží kombinovat, ale většinou o míček záhy přijdou.
05:00 Nyní domácí "Beny" poznal, jak se lítá, když se srazí se silnějším soupeřem.
03:15 Jen jsem to dopsal, počínali si domácí ležérně v rozehrávce na půlce, přišli o míček a hosté si nahráli a střelou na "teploměr" otevřeli brankový účet dnešního utkání.
02:40 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #61 Marek Macek, asistoval #20 Tomáš Boštík (0:1)
02:00 Hosté vyhráli úvodní buly, byli chvíli na míčku, něco vystřelili, ale zatím bez vážnější šance.
00:00 Vážení příznivci florbalu. Vítam Vás na online přenosu divize D mezi domácími Snipers v modrých dresech a Litomyšlí dresech žluto černých. Je poslední kolo, už o nic nejde. Hosté jsou první a půjdou do play-up o národní ligu, domácí po 6 letech v národní lize a roce v divizi padají do regionální soutěže. Je třeba jen důstojně dohrát pro asi 60 diváků. Příjemnou zábavu.