(Hlava)
  • 59 58:04
    Orlice

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - FBC LETOHRAD - Orel Orlice 9:4
branky: 10. Jan Suchý, 11. David Coufal, 20. Josef Žáček, 34. Roman Martínek, 46. Josef Žáček, 47. Jan Martínek, 48. Michal Veselovský, 52. Josef Žáček, 59. Michal Veselovský - 40. Martin Novák, 47. Maxim Kubelka, 49. Jiří Doleček, 55. Maxim Kubelka; rozhodčí: Filip Havlík - Vojtěch Eliáš; vyloučení: 5:7 + Petr Adamec OS; využití: 1:0; diváků: 300; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 10 - Daniel Jiruška 15; po třetinách: 3:0, 1:1, 5:3
60:00 Komentář domácích Rauer Luboš (Trenér): Dneska od začátku až do konce to bylo jenom o nás. Soustředěný, zodpovědný a hlavně týmový výkon nás dovedl k velmi důležité výhře a třem bodům. Děkujeme mockrát úžasným fanouškům, kterých dnes dorazilo opravdu neuvěřitelný počet a vytvořili skvělou atmosféru. Škoda zranění našeho důležitého hráče, každopádně i s tím jsme si dokázali skvěle poradit. Kéžbychom takto hráli celou sezonu, to bychom se nacházeli v jiných částech ligové tabulky. Příští týden rozhodující utkání s Dobruškou, půjde o vše. MY BUDEME PŘIPRAVEN! DRAČÍ SÍLA! Děkuji také rozhodčím a přeji všem šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Adamec Petr (Trenér): Dnešní utkání jsme si zkomplikovali špatnou první třetinou. Soupeř byl namotivovaný a hrál důrazně. Postupem času jsme se dostávali do hry, ale výborný golman hostů a povrch, kde nám to příliš nelepilo nám to komplikovali. Divácká kulisa byla výborná, jen kdybychom nebyli masově častováni výrazy jako čur... z Polska, zmr.. zkur.... a podobně. Utkání jsme nezvládli včetně mě i dalších osob, které jsou součástí hry. Za týden budeme hrát lépe.
60:00 Střely ve 3. části: 6:5
59:00 Domácí se snaží zlepšit si brankovou bilanci.
58:40 Hra v 6 se hostím nevyplatilo.
58:31 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 9:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #67 Michal Veselovský, asistoval #46 Tomáš Hlava (9:4)
58:20 Hosté jdou do 6.
58:04 Timeout FBC LETOHRAD - Orel Orlice
58:00 Utkání je nahoru dolu.
57:00 Oba týmy hrajou stále naplno a dělají vše proto aby byly pravě oni ty kdo bude na konci šťastnější.
54:30 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 8:4
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #21 Maxim Kubelka z trestného střílení (8:4)
54:30 Hráč domácích vytáhl střelu z brankové čáry, bohužel u toho stál nohou v malem brankovišti. Následuje trestné štřílení.
53:40 Teď to chvíli vypadalo že mají početní výhodu spíše hosté.
53:20 Domácí dostali šanci utkání uklidnit a v klidu dovést do vítězného konce.
53:05 Vyloučen hráč #2 Vojtěch Marek družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za vysoká florbalka
51:44 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 8:3
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #97 Josef Žáček, asistoval #33 Jan Martínek (8:3)
51:44 Hra 3 na 3 více vyhovovala domácím.
50:31 Vyloučen trenér Petr Adamec družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice - osobní trest
50:31 Vyloučen hráč #23 Bajarchuslen Munch-Erdene družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za nesportovní chování
50:31 Vyloučen hráč #18 Roman Martínek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost
50:31 Utkání je plné emocí, jimiž se někteří lidé nechali až příliš unést.
50:16 Vyloučen hráč #13 Jakub Jirásek družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za hrubost
50:16 Vyloučen hráč #88 Matěj Hlaváč družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost
50:00 Lidé co dnes přisli na utkání nemohou litovat, utkání je plné emocí.
48:30 Hosté se stále nevzdávají a rychle odpovídají na branku domácích.
48:19 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 7:3
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #28 Jiří Doleček, asistoval #17 Michal Kuklík (7:3)
48:00 Početní výhoda byla využita a domácí odskakují.
47:55 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 7:2
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #67 Michal Veselovský, asistoval #18 Roman Martínek (7:2)
46:53 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 6:2
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #33 Jan Martínek, asistoval #6 Jakub Martínek (6:2)
46:53 Vyloučen hráč #7 Jakub Kalous družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za nesportovní chování
46:53 Branka ze standartní situace a následuje i početní výhoda pro domácí.
46:45 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 5:2
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #21 Maxim Kubelka, asistoval #13 Jakub Jirásek (5:2)
46:45 Pěknou fintou korigují hosté skore.
45:36 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 5:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #97 Josef Žáček, asistoval #6 Jakub Martínek (5:1)
45:36 A z protiakce hned vštřelil branku Žáček.
45:30 Teď předvedl krásný zákrok i domácí brankář.
43:45 Teď předvedl brankář hostí zákrok ze říše snů.
43:15 Domácí se dostávají do šancí, ale bez úspěchu.
42:00 Domácí z početní výhody branku nevytěžily, i když tyčky cinkaly.
41:00 Dnes je halá plná až ke stropu, lidé stojí všude od kuď je vidět na hrací plochu.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
39:56 Vyloučen hráč #4 Adam Šubert družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za sekání
39:39 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 4:1
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #12 Martin Novák, asistoval #2 Vojtěch Marek (4:1)
39:30 Kocour míjí odkrytou branku.
39:00 Tyčka domácí branky jen cinkla.
38:30 Oba týmy již jsou ve stejném počtu.
37:20 Šanci zatím nevyužívají a nervozita na jejich střídčce se zvyšuje
36:30 Hosté dostali možnost vrátit se do utkání.
36:07 Vyloučen hráč #16 Lukáš Roztočil družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za opakované přestupky
35:15 Hosté po dobrém napadání v šanci, která by se měla dát.
34:00 Šance mají oba týmy.
33:57 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 4:0
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #18 Roman Martínek, asistoval #6 Jakub Martínek (4:0)
33:57 Z pěkně rozehrané standartní situace těží domácí další branku.
32:00 Ani jeden z týmu nemá navrch, Potkaly se dav vyrovnané týmy.
29:30 Utkání se začíná vyostřovat a zápas začíná vypadat spíš jako souboj kdo trefí víc lidí.
26:18 Vyloučen hráč #21 Maxim Kubelka družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za hrubost
26:18 Vyloučen hráč #18 Roman Martínek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za držení
25:58 Draci zatím přesilovku nemůžou ukldnit
24:26 Vyloučen hráč #5 Ondřej Pokorný družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:26 Nevybíravý zákrok na Coufala, ketrý asi dohrál.
23:00 Velká chyba domácích a poté i obrovská šance hostí, bohužel pro hostí neúspěšně.
22:30 Velkou šanci na poslední chvíli zhatil Žáček, pěkným blokem.
22:00 Soupeř nic nevzdává a chce s utkáním jěště něco udělat.
21:00 Domácí vstupují do druhé třetiny v pozitivním duchu.
20:00 Střely v 1. části: 8:3
19:20 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:0
19:20 Žáček našel skulinku u tyčky a zvyšuje náskok.
19:00 Hra je teď nahoru a dolů, oba týmy mají šance.
17:30 Několik nepřesností domácích dostává hosté do vetších šancí, ty zatím nebyly schopní využít.
16:16 Domácí jsou pohyblivějším týmem a soupeře nutí hrát častěji nedovoleně.
15:00 Hosté z početní výhody snižení rozdílu nezískali.
13:14 Domácí se v oslabení dostali do velké šance, bohužel brankář hostí byl proti.
12:49 Vyloučen hráč #47 Jan Suchý družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hra na zemi
12:00 Domácí využívají vysokého napadání soupeře a zjednudušením rozehry se dostávájí do dalších šancí.
10:06 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:0
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #13 David Coufal, asistoval #88 Matěj Hlaváč (2:0)
10:06 Další branka po krásné kombinaci a střele do odkryté branky.
09:10 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 1:0
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #47 Jan Suchý, asistoval #66 Jakub Kocour (1:0)
09:10 Branka po rychlém přenesení hry z vlastní poloviny.
09:00 Domácí mají již několikátou standartní situaci na soupeřově polovině, zatím z nich bohužel nic nevytěžili.
08:00 Žáček z dobré pozice minul branku.
07:00 Utkání je plné pohybu, ale i nepřesností na hokejce.
05:30 Hosté se teď na delší dobu usadili na útočné třetině, ale výraznější šanci z toho nevytěžili.
04:30 Hosté se snaží dostat domácí pod tlak při rozehrávce, zatím však bez většího úspěchu.
03:00 Zatím je utkání bez výraznější šance, obě družstva nechtěji udělat chybu.
01:00 Od začátku utkání slyšíme mohutnou podporu z tribun.