14:4
    Adam KORBA
    (Mátl)

Hornets Brno ZŠ Horní - Snipers Třebíč 14:4
branky: 9. Jan David Šamánek, 12. Filip Barus, 14. Martin Janiczek, 15. Jáchym Navrátil, 18. Lukáš Paták, 18. Dominik Hude, 34. Filip Barus, 38. Michal Rada, 40. Štěpán Křetínský, 41. Adam Obertan, 51. Lukáš Paták, 54. Jan David Šamánek, 56. Filip Barus, 58. Filip Barus - 34. Lukáš Štveráček, 35. Martin Žák, 44. Martin Žák, 60. Adam Korba; rozhodčí: Jiří Chromek - Martin Kohoutek; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 88; zásahy brankářů: Pavel Streit 22 - Jakub Veselý 23; po třetinách: 6:0, 3:2, 5:2
60:00 Komentář domácích Brückner Pavel (Trenér): Úvodních dvacet minut určilo ráz utkání, které jsme měli pod kontrolou. Škoda některých pasáží, kde jsme snadno ztráceli míčky. Jsem rád, že jsme zvládli celé utkání na tři lajny. Děkuji soupeři, rozhodčím i divákům za utkání.
60:00 Komentář hostů Jonák Matěj (Asistent trenéra): Dnes to nebyl vůbec náš zápas. Do Brna jsme v hlavách nepřijeli  hrát, natož vyhrát. V první třetině jsme byli všude pozdě a ve všech aspektech hry horší, toho osupeř využil. Ve druhé třetině se náš výkon o něco zlepšil, ale ne dost na to, aby jsme se vrátili do zápasu. Ve třetí třetině jsme se bohužel vrátili k výkonu z té první. Děkujeme rozhodčím a soupeřům přejem hodně štěstí ve vyřazovací části.
60:00 Střely ve 3. části: 14:14
60:00 Je dohráno, horneti dnes potvrdili roli favorita a pořádně si zastříleli. Tímto děkujeme rozhodčím za solidně odvedené utkání, divákům za to že přišli a soupeři za zápas. Přejeme šťastnou cestu domů. Od onlinu se s vámi loučí Ondra Foltýn.
59:48 GÓL Snipers Třebíč! 14:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #3 Adam Korba, asistoval #22 Lukáš Mátl (14:4)
59:48 Korba si 12 sekund před koncem přece jen chtěl udělat radost a trefil luxusních 20 nad led, se zápasem už to ale nic neudělá.
58:45 Trenér domácích komentuje Streitův výhoz: "Jeee, to byl takovej unavenej výhoz."
58:21 Vyloučen hráč #10 Jan Almásy družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
58:21 Almásy si díky svému přestupku už nezahraje, ale jak už jsem dnes jednou říkal, jedna vlaštovka jaro nedělá.
57:50 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 14:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus, asistoval #88 Jan David Šamánek (14:3)
57:50 Šamánek zpoza brány na střed na Baruse, ten přidává čtvrtý kousek do své sbírky a čtrnáctý kousek do týmové sbírky.
56:49 Situaci 2 na 0 Streit vyřešil ukázkovým spidermanem. Žák s Korbou jen nevěřicně zírali na to, co právě oba dva dohromady spálili za šanci, zatímco domácí střídačka oslavuje. Streit dnes i přes 3 inkasované góly doslova válí!
55:26 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 13:3
55:26 Další kousek do třebíčské sítě přidává Barus, který tak kompletuje hattrick.
55:12 Domácí si hraji v klidu na balonu. Do konce zápasu zbývá něco málo přes 4 a půl minuty, a kdyby tohle Třebíč otočila, byl by to nejspíš comeback století.
53:20 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 12:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jan David Šamánek, asistoval #61 Vincent Drápal (12:3)
53:20 Drápal nahodil míček na nabíhajícího Šamánka, který z první ze vzduchu poslal míček přímo za Veselého záda.
52:26 Fanoušci Třebíče se i přes svůj nevelký počet a přes nepříznivý stav utkání nechávají slyšet. Tomu se říká oddanost svému týmu!
51:26 Štveráček si prošel středem a nečekanou střelou překvapil, na pohled nepřirpaveného Streita, ten jen tak tak vyrazil maskou.
50:12 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 11:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #26 Lukáš Paták, asistoval #38 Dominik Šollar (11:3)
50:12 Paták od mantinelu vymetl takový vingl, že to jste neviděli ani v televizi.
50:01 Hornets stále na míčku.
49:26 Třebíč po dlouhé hře domácích na míčku získává balon, vydržel jim ale asi 10 sekund.
47:49 Stránský se dostal k míčku na středu, zkusil do balonku plácnout backhandem mezi nohama, jeho střela ale narazila na Streita.
46:01 Korba zkusil střelu backhandem, Streit kryje.
45:12 Janizcek obětavě zblokoval Svobodův pokus.
43:46 GÓL Snipers Třebíč! 10:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #73 Adam Svoboda (10:3)
43:46 A když to nejde z dálky, tak to musí jít zblízka. Takhle asi přemýšlel Žák, který si odskočil na vzdálenější tyčku, kam mu vzduchem ze zátahu poslal balonek Svoboda. Akce, která by se neztratila ani v superlize..
42:45 Korba z dálky prověřil Streita, ten chytá. Na střídačku se vracel se slovy "Typ...oooo!!" Dnes mají Snipers, navzdory svému názvu, velkou střeleckou smůlu.
42:06 Joukl zkusil svůj zátah od mantinelu, Veselý bezpečně chytá.
41:35 Domácí v klidné rozehrávce.
40:30 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 10:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #83 Adam Obertan, asistoval #26 Lukáš Paták (10:2)
40:30 Půl minuty po úvodním hvizdu se prosazuje Obertan a zvyšuje na 10:2.
40:01 Třetí třetina začíná, domácí na balonku.
40:00 Střely ve 2. části: 11:7
40:00 Druhá dvacetiminutovka končí za stavu 9:2. Horneti tak potvrzují roli favorita. Nic víc k tomu říct nejde...
39:08 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 9:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #34 Štěpán Křetínský, asistoval #16 Adam Joukl (9:2)
39:08 Už to vypadalo, že se prosazuje Křetínský, pro kterého je toto první zápas za A tým, nicméně po následné komunikaci se střídačkou jsme se shodli na tom, že se míčku nedotknul. Škoda, mohl to být pro Křetínského skvělý debut. EDIT: Nakonec jsme gól po další komunikaci zapsali Křetínskému, pro kterého je tak tento zápas skvělý debut.
37:39 Drápal, jakožto pravé křídlo, zaujmul svůj postoj před buly. Domča se na něj jen podíval se slovy: "Tyv....e, to je p...del"
37:38 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 8:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #89 Michal Rada, asistoval #83 Adam Obertan (8:2)
37:38 Navrátil z rohu za bránu na Obertana, ten na střed na Radu, ten už bez problémů zakončuje do poloodkryté brány a zvyšuje na 7:1.
35:36 Paták si zkusil obhodit Benáčka, ten se mu ale postavil do cesty, což neměl dělat. Náš těžkooděnec je totiž "tvrdej jak tři dny starej rohlik" a když se rozběhne, nic už ho nezastaví. Domča toto komentuje: "Moudro dne, když uvidíš rozběhnutýho Patyho, utíkej taky."
34:20 GÓL Snipers Třebíč! 7:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #3 Adam Korba (7:2)
34:20 Žák se prosadil z přečíslení 2 na 1, sice po vstřelení gólu zboural bránu a následně zádama narazil do mantinelu, čímž zbořil celou zadní řadu, ale myslím, že to už mu radost z gólu nepřekazí.
33:46 Trestné střílení družstva Snipers Třebíč neproměnil #46 Alexander Svoboda.
33:46 K nařízenému trestnému střílení se postavil Svoboda, Streit ale předvedl, jak on to umí, velmi přesný výkop a šanci na gól tak zmařil.
33:32 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 7:1
33:32 Odpověď domácích trvala pouze 12 sekund. Barus dal Třebíči jistotu, že jedna vlaštovka jaro nedělá.
33:20 GÓL Snipers Třebíč! 6:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #19 Lukáš Štveráček, asistoval #3 Adam Korba (6:1)
33:20 Streitovo čisté konto odešlo do věčných lovišť. V přesilovce se prosazuje Štveráček.
32:09 Vyloučen hráč #38 Dominik Šollar družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře
32:09 Měli jsme tu dřevorubce, teď tu máme rovnou strom, který Šollar postavil jednomu z hostů. 2 minuty.
31:15 Zapletal předvedl ukázkový backcheck a na poslední chvíli překazil nahrávku přímo do kuchyně.
30:12 Drápal od mantinelu poslal jedovatou ránu, Veselý za minutu 12 vyráží maskou.
29:27 Hornest v plném počtu.
29:02 Žák pouze nad. Na střídačce pak naštvaně hodil pitím o zem. Snipers by dnes potřebovali trochu seřídit mířidla.
27:27 Vyloučen hráč #23 Filip Barus družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
27:27 Barus nehezky, řekl bych až dřevorubecky, přesekal jednoho z třebíčských a o svém zákroku bude moct přemýšlet tady u nás.
25:46 Šamánek polapil Nechvátalovu přihrávku a postavil se tak s míčkem samotnému Veselému. Jeho klička mu ale nevyšla.
24:55 Navrátil poslal nenápadnou ránu od mantinelu, Veselý ale měl co dělat aby jeho pokus usměrnil pryč.
24:25 Barus měl víc štěstí než rozumu, během osobního souboje mu totiž vylétla florbalka z ruky. Hosté si již samozřejmě žádali dvouminutový trest, rozhodčí ale zůstali v klidu.
22:15 Žák vyslal takovou, řekl bych až ležérní střelu, jeho rána ale orazítkovala horní tyč Streitovy brány a na tabuli tak stále svítí 6:0.
21:35 Poklidnější start, na míčku stále Třebíč.
20:01 Druhá třetina začíná. Na míčku hosté.
20:00 Střely v 1. části: 12:5
20:00 První třetina je za námi. Zatím to vypadá na vyloženou střelnici pro domácí, není ale všem dnům konec.
19:36 Třebíčští fanoušci křičí: "Ale co je?? Pojďme hrát modrá!!!"
17:56 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 6:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #67 Dominik Hude, asistoval #88 Jan David Šamánek (6:0)
17:56 Hude se vyloženě vysmátý vrací ze svého střídání, během kterého nadělil Třebíči další gól.
17:40 Žák křičí na své střídačce: "Ale pojďme hrát dop...!" To ale nevěděl, že za pár sekund dostanou dalšího fíka.
17:22 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #26 Lukáš Paták, asistoval #90 Jáchym Navrátil (5:0)
17:22 Přišel, viděl vystřelil dal gól. Tak by se dala popsat Patákova trefa.
15:30 Na třebíčské střídačce se vznášejí všechny emoce světa, žádná z nich ale není hezká. Trenér křičí, Mátl kříčí, na hřišti si ale i přesto domácí v klidu hrají svoji hru. Ani Veselý tuhle situaci moc zachránit nemůže.
14:22 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #90 Jáchym Navrátil, asistoval #83 Adam Obertan (4:0)
14:22 Obertan našel na středu úplně volného Navrátila, který bez problémů překonal Veselého.
13:59 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #77 Martin Janiczek, asistoval #10 Jan Almásy (3:0)
13:59 Janizcek si z vlastní půle středem prošel dva Třebíčské hráče a z otočky zavěsil. Jako vaše babička starý telefon. 3:0.
12:59 Dnes do Brna přijelo i dobrých 13 Třebíčských fanoušků, kteří se ale nenechávají zahanbit. Z tribuny je slyšet: "DOBŘE GOLMÁÁÁN!!!"
11:34 Žák si ve vlastní rozehrávce jakožto poslední hráč stylově obhodil jednoho z domácích útočníků, tomu se říká mít odvahu.
11:03 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus, asistoval #27 Matyáš Weinstein (2:0)
11:03 Barus rozvlnil síť hostů, přidává druhou domácí branku a zároveň svůj druhý kanadský bod.
10:35 Jeden z domácích těžkooděnců Paták se vůbec nebojí hrát do těla. Domča toto komentuje: "Tyvogo, já hrát proti Patymu bych se asi dost bál."
09:36 Rada si proběhl zpoza brány na hranu velkého brankoviště, z otočky trefil pouze, teď už posmutnělého, Veselého.
08:29 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jan David Šamánek, asistoval #23 Filip Barus (1:0)
08:29 Veselému vydržel jeho úsměv 8 a půl minuty, v čase 08:29 se z otočky prosazuje Šamánek, který trefil luxusních 20 nad led.
07:46 Dostyho tu dnes nemáme, jeho roli generátora hlášek však převzal, dnes časoměřič, Domča: "Domča Zapletal nestíhá opravovat manťáky, tak tvrdý ten zápas je."
07:05 Navrátil ze stejného místa, jako před chvílí Obertan orazítkoval břevno třebíčské klece a Veselý tak stále má důvod k úsměvu.
06:15 Třebíč na balonku.
04:39 Obertan od mantinelu poslal míček na třebíčskou bránu. Jeho pokus by skončil přímo v pravém růžku, nebýt ruky Veselého. Ten tedy stále drží 0 na svém kontě a zároveň si drží svůj úsměv.
04:19 Žák (ten z Třebíče, náš Žák tu dnes není) po standardce z útočného rohu zkusil střelu z výběhu, trefil ale pouze Streitův pupek.
03:34 Hude se pokouší o pres, třebíčští si s jeho výpady poradili hravě.
03:16 Domácí v rozehrávce.
02:19 Navrátil prověřil Veselého, ten s úsměvem pod maskou chytá bez větších problémů.
01:36 Zapletal pouze do bloku.
01:30 Po špatné nahrávce Weinsteina se musel vracet Šamánek, naštěstí pro domácí Mátlovi míček uskočil. Toto Mátl po příchodu na střídačku okomentoval: "K...va to je škoda!"
00:30 Hosté dvakrát prověřili Streita, bez většího úspěchu.
00:01 Utkání začíná! úvodní buly pro Třebíč.
00:00 Ač je dnešní únorové sobotní odpoledne co do měsíce zímní, podobá se spíše podzimnímu počasí. O to rozprouděnější dnes bude utkání mezi týmem domácích Hornets Brno a týmem hostí Snipers Třebíč. Zápas má podle umístění v tabulce jasného favorita - Hornets jsou v žebříčku divize D 2., zatímco Třebíč je úplně poslední. O to větší výzva tento zápas pro Třebíč je a o to více se budou chtít poprat o body. O utkání vám z bohunického Tatranu formou online titulků bude vyprávět Ondra Foltýn.