• 60 59:53
    10:6
    (Nykl)

FLORBAL LITOMYŠL - Andone SK Jihlava 10:6
branky: 10. Petr Černý, 13. Adam Vajrauch, 28. Tomáš Nykl, 32. Vilém Nonn, 32. Patrik Petr, 42. Petr Černý, 49. Max Holásek, 54. Matěj Gregor, 59. Michael Smola, 60. Adam Vajrauch - 21. Tomáš Dibelka, 29. Tomáš Dibelka, 31. Michal Beránek, 39. Hynek Jirků, 40. Tomáš Dibelka, 48. Vít Andrýsek; rozhodčí: Daniel Suchý - Jan Matějka; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 142; zásahy brankářů: Filip Lamař 15 - Tomáš Policar 17; po třetinách: 2:0, 3:5, 5:1
60:00 Komentář hostů Komenda Roman (Trenér): Dobrý zápas ve velkém tempu. Dobrou hrou ve druhé třetině se dokázali dostat zpátky do zápasu, kde potom rozhodlo několik idividuálních chyb, ale pro nás dobré zkušenosti. Díky hráčům za zápas a soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Háp Michal (Vedoucí): Chtěli jsme navázat na poslední třetinu posledního zápasu. To se nám povedlo, do utkání jsme vstoupili výborně. Opět přišel náš výpadek a soupeře jsme pustili do hry. S koncem utkání jsme byli silnější a zvítězili. Děkujeme za super prověrku a přejeme štastnou cestu domů. Opomenout nesmíme ani diváky a pořadatelskou službu za dobře odvedenou práci. Zdravím zbytek realizačního týmu, v jednom to je hoňka. #NFL
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:53 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 10:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #99 Adam Vajrauch, asistoval #64 Tomáš Nykl (10:6)
58:09 Smola přes půl hřiště dává gól do prázdné branky
58:08 Timeout Andone SK Jihlava
58:08 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 9:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #15 Michael Smola bez asistence (9:6)
57:53 Ryšavý šel témeř sám na branku, ale přihrál a šance byla pryč
55:30 Černý na útočné polovině hledá dokonalé místo ke vstřelení gólu jako březí samička tygra indického, která hledá oblast k porození svých mláďat
53:39 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 8:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Matěj Gregor, asistoval #64 Tomáš Nykl (8:6)
48:12 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 7:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #97 Max Holásek, asistoval #61 Marek Macek (7:6)
47:40 GÓL Andone SK Jihlava! 6:6
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #27 Vít Andrýsek, asistoval #36 Tomáš Dibelka (6:6)
46:12 Litomyšl v plném počtu
45:25 Lamař předvedl monster save
44:38 Jihalava hraje přesilovku
44:12 Vyloučen hráč #10 Patrik Petr družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře
42:38 Vyloučen hráč #27 Vít Andrýsek družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za blokování florbalky
42:15 Macek si dal málem ve hře bez brankáře vlastní gól. Naštěstí jel vedle a Nonn se tomu kamarádsky zasmál
41:10 Černý vymetl krásnou pavučinku
41:09 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #87 Petr Černý, asistoval #99 Adam Vajrauch (6:5)
40:58 Vajrauch z krosové nahrávky málem zabil babičku na balkóně
40:01 Buly vyhrála Litomyšl
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
39:59 Druhá třetina zase skončila na litomyšlských čepelí
39:54 Zápas je vyrovnán a třetí třetina začne nerozhodným výsledkem
39:53 GÓL Andone SK Jihlava! 5:5
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #36 Tomáš Dibelka, asistoval #27 Vít Andrýsek (5:5)
39:21 Jihlava čeká velmi dlouho s rozehrávkou
38:20 GÓL Andone SK Jihlava! 5:4
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků bez asistence (5:4)
31:57 Petr překvapil jihlavského brankaře z poloviny hřiště
31:56 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Patrik Petr, asistoval #91 Ondřej Ryšavý (5:3)
31:20 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #30 Vilém Nonn, asistoval #27 Ondřej Pakosta (4:3)
30:27 GÓL Andone SK Jihlava! 3:3
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #27 Vít Andrýsek (3:3)
28:43 GÓL Andone SK Jihlava! 3:2
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #36 Tomáš Dibelka, asistoval #88 Jan Beránek (3:2)
28:26 Za dobu co tohle dělám se mi ještě nestalo, že se na tribuně vykálil pes. Byl to jezevčík, ale vypadalo to jako kdyby to udělal husky. Čtvrtina tribuny na chvíli byla prázdná
27:51 Tomáš Nykl (Lumír) vstřeluje gól ze své tradiční situace. Šel do výběhu a trefuje víko. A nezapomněl na gólové brejličky
27:50 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #64 Tomáš Nykl, asistoval #10 Patrik Petr (3:1)
27:31 Litomyšl v plném počtu
25:32 Jihlava hraje první přesilovku v tomto utkání
25:31 Vyloučen hráč #15 Michael Smola družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
20:22 Dibelka z polovýběhu vstřeluje branku a Litomyšl má nyní jedno gólový náskok
20:21 GÓL Andone SK Jihlava! 2:1
20:01 Buly vyhrála Litomyšl
20:00 Střely v 1. části: 7:5
19:59 První třetina skončila na litomyšlských čepelí
18:28 Za Lamařem zazvonila pěkná spojnice a míček skončil v rohu
15:20 Petr fotbalovým brexitem zlikvidoval jihlavského útočníka, avšak vše podle pravidel
12:17 Krásná kombinace končí míček v jihlavské brance, kdy Nonn našel krásnou krosovou přihrávku a Vajrauch z první vystřelil
12:16 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #99 Adam Vajrauch, asistoval #30 Vilém Nonn (2:0)
10:06 Hra se přelévá ze strany na stranu
09:01 Vajrauch naservíroval Černému tap-in a Černý dává gól
09:00 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:0
03:30 V obou týmech lze vidět ohromná touha vyhrát. Šance mají oba týmy, avšak zatím nebyla žádná gólová
03:20 Tomáš Novák je v osobních soubojích zatím úspěšný
01:14 Hra je ze začátku ve velmi vysokém tempu
00:19 Jihlava hned měla šanci, tu však chytil Lamař