Vysoké Mýto
60
  • 60 59:22

FBŠ Všestary - FTC Vysoké Mýto  3:5
branky: 43. Tomáš Holomek, 46. Miloš Macháček, 47. Jakub Moravec - 15. Libor Knypl, 19. Vojtěch Novák, 25. Lukáš Slabý, 35. Vojtěch Novák, 35. Jiří Novotný; rozhodčí: Lukáš Picek - Jiří Vaňous; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 39; zásahy brankářů: Vojtěch Kuča 8, Daniel Paar 6 - Adam Rozlivka 17; po třetinách: 0:2, 0:3, 3:0
60:00 Komentář domácích Freiberg Jan (Vedoucí): Nevím co psát, dvě třetiny nám nefungovala koncovka. Do třetí třetiny jsme udělali změny a naše hra zlepšila. Tím bych to dnes ukončil. Děkuji divákům, za týden bude zlepšený výkon, slubuju. Zdary zdary Všestary.
60:00 Komentář hostů Dejdar Aleš (Vedoucí): Dvě třetiny jsme zvládli na výbornou, bohužel nemůžeme dohrát zápas v klidu. Domací přidali a bojovali až do konce, naštěstí jsme výsledek udrželi. Ke koncovce zápasu se radši vyjadřovat nebudu. Děkujeme domácím za zápas a výborně odpořádané utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:4
59:58 Je hotovo. Přesto si to hráči na hřišti ještě dovysvětlují.
59:48 Světlíkovu střelu kryje Rozlivka.
59:22 Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil #10 Vojtěch Novák.
59:22 Klemš při záchranné brzdě zlomil hokejku.
59:10 Mýto pokus o střelu na bránu - mimo.
59:00 Minuta do konce, Všestary stále bez brankáře.
58:55 Timeout FTC Vysoké Mýto
57:25 Všestary hrají bez brankáře.
57:01 Paar chytá únik 2 na 1.
56:50 Vyloučen hráč #81 Jan Lankaš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost
56:50 Vyloučen hráč #19 Jiří Unzeitig družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost
56:13 V hale se teď probudili fanoušcci obou táborů a překřikují se.  Obdiv patří fans z Mýta, kteří dorazili v obdivuhodném počtu.
55:27 Přerušení hry po pádu hráčů do mantinelu. Rozhodčí rozpažil. Mantinely srovnány, hra pokračuje.
54:33 Střelu Součka zblokoval první obránce Mýta.
53:45 Chtěla jsem Aleše Klemše znovu pochválit - za skvělý blok, ale poté málem udělal fatál, takže 1:1 :D
52:45 Freibergova střela po nahrávce od Macháčka skončila až na Marsu.
51:53 Klemš dneska předvádí vyrovnaný a soustředěný výkon.
50:33 Křižná přihrávka Macháčka přistála na hokejce Freibergovi, který z otočky směřoval střelu na bránu soupeře. Golman hostí střelu viděl a v klidu zlikvidoval.
50:02 Pokus o únik Mýta pohotově zastavil Moravec.
49:49 Zeman střelou trefil před bránou stojícího Moravce. Míček proletěl těsně kolem brány.
49:02 Hra pokračuje, na míčku Mýto zakládajíc útočnou akci, která končí střelou půl metru nad Paarovu branku.
48:28 Nadějná akce Píšeho, Rozlivka zasahuje. Drží se za prsty, ale výrazný sekanec tam nebyl.
47:40 Podotýkám, že na Rozlivku (Mýto) šly ve třetí třetině pouze tři střely..
47:19 Paar zasahuje po dělovce hráče Mýta.
46:22 Hráči Všestar jsou teď výrazně aktivnější, uvidíme zda 3. gol dodá další impulz k vyrovnání.
46:14 GÓL FBŠ Všestary! 3:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #67 Jakub Moravec, asistoval #22 Viktor Zeman (3:5)
45:31 David Píše (Všestary) nastupuje do zápasu.
45:23 GÓL FBŠ Všestary! 2:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #98 Aleš Klemš (2:5)
44:16 Odpočatý Lankaš nastoupil do rozjetého zápasu a trhá palubovku.
43:23 Holomek důrazně u mantinelu udržel balonek a založil akci Všestar.
42:19 Nádherný gol Tomáše Holomka!
42:06 GÓL FBŠ Všestary! 1:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #55 Tomáš Holomek, asistoval #98 Aleš Klemš (1:5)
41:38 Paar vyráží maskou střelu Mýta.
40:18 Na Všestarské střídačce nastala změna - do první lajny nastupují Moravec, Holomek, Světlík. Druhá lajna - Lankaš, Souček, Macháček.  edit: 3. lajna sedí
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
38:55 Na míčku Mýto, Fuňk střela nad bránu Paara.
38:22 Zeman se z trestné lavice ihned zapojil do hry, Světlík následně v akci trefuje tyč.
36:26 Holomek při vlastním oslabení přeběhl přes celé hřiště na polovinu soupeře a získal tak čas pro svůj tým.
36:13 Vyloučen hráč #22 Viktor Zeman družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
35:42 Střelu po rychlé rozehrávce Rozlivka kryje.
34:57 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #2 Jiří Novotný, asistoval #16 Patrik Rašek (0:5)
34:54 Hráči Všestar neobsadili všechny hráče Mýta. Na střelu měl Novotný dost času.
34:23 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #23 Lukáš Slabý (0:4)
34:11 Mýto rozjíždí přesilovkovou akci
33:54 Stuchlík nekompromisní v souboji u mantinelu s hráčem Mýta.
33:39 Vyloučen hráč #22 Viktor Zeman družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za bránění ve hře
33:39 Atmosféra na hřišti houstne.
30:37 Střídání brankáře. Nový brankář #49 Daniel Paar družstva FBŠ Všestary
30:32 Kuča zasahuje, poté zůstal ležet na zemi. Připravuje se Paar.
30:09 Součkova zkažená přihrávka přeci jen našla spoluhráče. Nakonec z toho byla i útočná akce se zakončením na bránu.
28:23 Všestary začaly jezdit po palubovce. Klemš v pádu stihl přihrát balonek spoluhráči. Bojovnost se dostavila.
27:32 Novák přistrčil hráče Mýta, rozehrávka, Kuča zasahuje.
26:42 Teď to smrdělo faulem Všestar, Pavlák neproměňuje svoji šanci.
26:24 Klemš výborně brání u mantinelu bez faulu.
25:57 Znovu aktivita hráčů Mýta před brankou Všestar.
25:34 Unzeitig po akci přestřelil bránu Všestar.
24:42 Gól v posledních vteřinách oslabení Všestar.
24:36 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #23 Lukáš Slabý, asistoval #10 Vojtěch Novák (0:3)
23:42 Mýto na míčku, nastěhované na polovině Všestar. Domácí aktivně brání.
22:46 Vyloučen hráč #26 Vojtěch Bureš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:14 Knypl s Cifrou rozjíždějí útok hostujících, Lesák ukončuje akci netrefením branky.
21:35 Freiberg v úniku podporován dalšími dvěma hráči domácích, Rozlivka zasahuje.
21:05 Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil #19 Jiří Unzeitig.
21:05 Po úspěšném zákroku Kuči musel hráč Všestar zatáhnout za záchrannou brzdu -> trestné střílení.
20:15 Novák (Mýto) nezahálel a vyslal střelu na Kuču.
20:00 Střely v 1. části: 3:6
19:40 Bureš po kombinaci se Světlíkem zakončuje, golman hostí zasahuje.
19:15 Procentuální vyjádření držení míčku by bylo ve statistice převažující pro Vysoké Mýto.
18:40 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák bez asistence (0:2)
17:13 Střela Nováka (Mýto) zblokována.
16:42 Macháček proběhl půl hřiště, Bureš však míček netrefil při střele přesně.
15:30 Souček - Freiberg v krásné akci, však bez střely na bránu.
14:42 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #19 Jiří Unzeitig (0:1)
14:42 Z rozehrávky z rohu šel míček přes xx nohou do brány.
13:05 Světlík střela vysoko nad bránu.
12:50 Kombinace Macháček - Světlík. Světlík trefuje prvního hráče Mýta.
12:26 Zeman perfektně přesunul hru na útočnou polovinu, Macháček měl střílet! Nahrával a nic z toho.
10:17 Hra se přelévá ze strany na stranu, bez střel.
09:35 Mantinely dnes dostávají zabrat.
08:47 Novák poslal za mantinel Nováka. Bohužel výškový rozdíl obou hráčů způsobil, že souboj vypadal děsivě.  Oba jsou v pořádku.
08:30 Stuchlík po souboji na zemi.
06:50 Belej na Pavláka, ten míjí bránu Všestar.
06:10 Novák vystřelil ze zákrytu, Kuča vidět nemohl, ale připisuje úspěšný zákrok.
05:12 Novák nahazuje do útočného pásma, Holomek v rohu o míček přišel. Na balonku Mýto.
04:30 Novotný proběhl přes půl hřiště ve snaze založit další akci Vysokého Mýta. Akce bez výrazného výsledku.
03:40 Burešova přihrávka na Světlíka neprošla, hosté přecházejí do útoku.
03:30 Atmosféra v hale je prozatím mrtvolná, jelikož se většina skalních fans Všestar chystá na ples.
03:10 Po Klemšově chybě střela hostí, ale nad bránu.  Rozehra z rohu Novák - Freiberg.
02:20 První zákrok pro golmana domácích Kuču.
02:00 Na míčku tým hostí.
01:00 Hru hned přerušil kolaps mantinelů po celé polovině hřiště.
00:20 Kapitán hostí vybojoval první faul na útočné polovině.
00:01 Úvodní buly pro domácí
00:00 Přeji příjemný večer ze sportovní haly v Předměřicích.  Dnes máme na pořadu dne důležitý zápas pro oba celky. Hostující Vysoké Mýto přijelo s cílem udržet pozici v tabulce. Naopak Všestary jdou do zápasu s cílem znovunalezení formy a potřebou zajistit si vyšší místo v tabulce. Bodový rozdíl mezi celky je 6 bodů.  Po nechtěné jednozápasové přestávce se do první lajny Všestar vrací nejproduktivnější hráč týmu Jan Světlík (55 KB). V sestavě bude chybět zkušený štírek Michal Skrovný - tímto ho zdravíme (i Elišku)!   Vysoké Mýto se dostavilo v hojném počtu, včetně nejproduktivnějšího hráče Vojtěcha Nováka s 43 KB.