• 60 59:06
    11:5
    ()

FbC Hradec Králové B - FBŠ Všestary 11:5
branky: 2. Patrik Strejcius, 24. Jakub Prášek, 25. Jakub Wolf, 36. Lukáš Gregor, 46. Milan Sucharda, 47. Filip Hušek, 56. Lukáš Kašpar, 56. Milan Sucharda, 57. Michael Souček, 59. Michael Souček, 60. Lukáš Gregor - 1. Vojtěch Bureš, 20. Libor Souček, 24. Jan Světlík, 37. Vojtěch Bureš, 48. Tomáš Holomek; rozhodčí: Václav Křepelák - Filip Neumann; vyloučení: 5 + Tomáš Pokorný TDKU + 4:2 + Aleš Klemš 4 + Jan Světlík 4 + TDKU; využití: 1:2; diváků: 166; zásahy brankářů: David Šimeček 12 - Vojtěch Kuča 23; po třetinách: 1:2, 3:2, 7:1
60:00 Komentář domácích Vykydal Ondřej (Vedoucí): Zápas měl po celou dobu velký náboj, což se v derby také očekávalo. První i druhá třetina byla výsledkově vyrovnaná, srážely nás individuální chyby a pomalé přepínání obrana/útok. Do třetí třetiny jsme vstoupili výborně a v zápase jsme odskočili. Zápas jsme si v poklidu pohlídali a dotáhli ho do vítězného konce. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů!
60:00 Komentář hostů Freiberg Jan (Vedoucí): Dnes jsme šli do zápasu s jasnou taktikou. Myslím, že to bylo dvě třetiny vyrovnaný zápas. Špatným vstupem do třetí třetiny jsme ztratili kontrolu nad zápasem a už se nám to blbě dohánělo. Moc chci poděkovat za fanouškouvskou podpru, bylo to skvělý.  Za týden budem pokračovat na cestě do playup. zdary zdary Všestary.
60:00 Střely ve 3. části: 13:5
59:20 Závěr zápasu je poněkud divoký.
59:06 GÓL FbC Hradec Králové B! 11:5
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #27 Lukáš Gregor bez asistence (11:5)
58:32 GÓL FbC Hradec Králové B! 10:5
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #16 Lukáš Švitorka (10:5)
57:37 Vyloučen hráč #90 Jan Světlík družstva FBŠ Všestary do konce utkání
57:37 Vyloučen hráč #90 Jan Světlík družstva FBŠ Všestary na 2+2 minuty za nesportovní chování
57:37 Vyloučen hráč #12 Tomáš Pokorný družstva FbC Hradec Králové B na 2+2 minuty za nesportovní chování
57:37 Vyloučen hráč #12 Tomáš Pokorný družstva FbC Hradec Králové B do konce utkání
56:44 GÓL FbC Hradec Králové B! 9:5
55:51 GÓL FbC Hradec Králové B! 8:5
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #7 Milan Sucharda, asistoval #27 Lukáš Gregor (8:5)
55:20 Všestary v šesti ...
55:10 Timeout FBŠ Všestary
55:10 GÓL FbC Hradec Králové B! 7:5
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #67 Lukáš Kašpar, asistoval #42 Jan Schejbal (7:5)
54:43 Dalekonosná rána dnešního kapitána Radima Kunarta, ale Vojta Kuča vytáhl pěkný semafor.
53:20 Všestary se snaží v přesilovce o vyrovnání, ale Hradec dobře brání.
51:49 Vyloučen hráč #7 Milan Sucharda družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hrubost
51:00 Šimimu tancoval míček na brankové čáře, ale včas ho lapil.
47:56 GÓL FBŠ Všestary! 6:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #55 Tomáš Holomek, asistoval #67 Jakub Moravec (6:5)
46:10 Filip Hušek jak ho známe. Rána pod břevno a Vojta Kuča nemohl nic dělat.
46:03 GÓL FbC Hradec Králové B! 6:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #47 Filip Hušek, asistoval #99 Michael Souček (6:4)
45:02 GÓL FbC Hradec Králové B! 5:4
44:50 Honza Světlík se dostával do slibné šance, ale branku netrefil.
43:45 Na začátku třetí třetiny je Hradec více na míčku, Všestary hrozí z brejků.
40:00 Střely ve 2. části: 12:8
39:55 Vyloučen hráč #12 Tomáš Pokorný družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nesportovní chování
39:53 Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
38:50 Štiplavý projektil z hole Míši Skrovného, ale Šimi chytá.
36:26 Hradec si vedení moc dlouho neužil. V přesilovce vyrovnává Vojta Bureš.
36:25 GÓL FBŠ Všestary! 4:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #90 Jan Světlík (4:4)
35:48 Vyloučen hráč #42 Jan Schejbal družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:18 Lukáš Gregor využívá přesilovku a Hradec se poprvé v zápase dostává do vedení
35:17 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #34 Ondřej Kroutil (4:3)
32:06 Trestné střílení družstva FBŠ Všestary neproměnil #6 Jan Kubec.
31:50 Vyloučen hráč #98 Aleš Klemš družstva FBŠ Všestary na 2+2 minuty za hrubost
31:10 Vyloučen hráč #47 Filip Hušek družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
30:47 Hradec ve slibné šanci, ale Míša Souček na Vojtu Kuču nenevyzrál.
27:05 Nejprve se hezkou střelou prezentoval Kuba Wolf a poté Všestary neproměnily brejk 3 na 1.
24:12 Nejprve Všestary v přesilovce zvýšily na rozdíl 3 gólů a poté Hradec dvěma slepenými góly vyrovnal.
24:11 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #89 Jakub Wolf, asistoval #99 Michael Souček (3:3)
23:42 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #70 Jakub Prášek bez asistence (2:3)
23:03 GÓL FBŠ Všestary! 1:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #26 Vojtěch Bureš (1:3)
22:25 Vyloučen hráč #86 Patrik Strejcius družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hrubost
20:00 Střely v 1. části: 7:4
19:56 Hradec dostává gól do šatny.
19:55 GÓL FBŠ Všestary! 1:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #37 Libor Souček, asistoval #16 Michal Skrovný (1:2)
18:30 Domácí jsou více na míčku a hosté pozorně brání. Wolfik teď zkusil svou točenou střelu a i Vojta Kuča dává pozor.
15:45 Jan Světlík zkoušel překvapit backhandem Šimiho, ten byl, ale pozorný.
09:39 Vyloučen hráč #6 Jan Kubec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za blokování florbalky
04:37 Po divoké první minutě se nám hra uklidnila. Hraje se mezi "šestnáctkami" řečeno fotbalovou terminologií.
01:10 Máme tu úvodní dva góly utkání. Po jednom na každé straně.
01:06 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #86 Patrik Strejcius, asistoval #5 Ondřej Šimerda (1:1)
00:54 GÓL FBŠ Všestary! 0:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #74 Miloš Macháček (0:1)
00:01 Třaskavé derby právě začalo. Kdo bude na konci šťastnější???