(Unzeitig)
  • 60 59:52
    Vysoké Mýto

FTC Vysoké Mýto - FLORBAL LITOMYŠL 6:3
branky: 26. David Špaček, 27. Tomáš Belej, 32. Jiří Unzeitig, 35. Vojtěch Pavlák, 49. Patrik Záruba, 60. Vojtěch Pavlák - 5. Tomáš Nykl, 47. Michael Smola, 47. Petr Černý; rozhodčí: Marek Pohunek - Jakub Mauer; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 317; zásahy brankářů: Adam Rozlivka 20 - Filip Lamař 20; po třetinách: 0:1, 4:0, 2:2
60:00 Komentář hostů: Dnes opět těžké utkání, ne vždy to vyjde jak byjsme chtěli. zápas se lámál ve druhé třetině, kterou jsme bohužel pro nás nezvládli. Pozitivum naopak je že třetí třetinu jsme odjeli na 100%. Je to facka kterou jsme potřebovali, poučení pro nás a smůlá pro ostatní soupeře protože už budeme jenom silnější. Gratulace k výhře, ale další derby bude naše, nebo už žádné nebude ? ...NFL...
60:00 Komentář domácích Dejdar Aleš (Vedoucí): Nádherný zápas s nádhernou diváckou kulisou. Oba soupeři se na sebe velmi dobře připravili a hrál se opravdu výborný zápas. Dnes tři body zůstávají zaslouženě doma a patří hlavně našemu šestému hráčí, našim neuvěřitelným fanouškům. Děkujeme za podporu a soupeři za skvělý zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
59:59 Litomyšl už tento zápas neobrátí. Derby tak vyhrává domácí FTC Vysoké Mýto.
59:52 Timeout FTC Vysoké Mýto
59:52 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Vojtěch Pavlák, asistoval #19 Jiří Unzeitig (6:3)
59:46 Velice důležitý zákrok teď pro Rozlivku, v posledních vteřinách uchránil svůj tým od obdrženého gólu.
59:00 Domácí hráči jsou velice obětavý, Novák opět v obraném zákroku.
58:14 Cifra teď skvěle zablokoval střelu.
57:30 Zatím si nevytvořila gólovou šanci, za to Pavlák měl možnost skórovat, trefil však blokující hokejku.
56:47 Litomyšl zkouší hru v 6.
56:43 Timeout FLORBAL LITOMYŠL
55:45 Belej opět v gólové šanci, po zpětné nahrávce Unzeitiga, bránu však míjí.
55:04 Rozlivka teď opět dobře podržel svůj tým, z následné šance Unzeiting ohrozil bránu Lamaře.
54:23 Hráči Litomyšle se teď nedokážou rychle rozhodovat a o míček je připraví obrana FTC která pak zakládá protiútoky.
53:44 Šance Hápa letí nad, střel na Rozlivku však přibývá.
53:08 Svůj pokud na branku poslal i Fuňk, pro jeho škodu letěla mimo tři tyče.
52:00 Standardní situaci v nebezpečném prostoru Litomyšl nevyužívá a ještě fauluje, na míčku tedy Mýto.
51:41 Pavlák teď vystřelil tvrdou ránu do horní části branky, Lamař vyrazil nad.
50:55 Litomyšl teď ve velkém tlaku, snaží se dostat co nejblíže brance Rozlivky.
49:40 Hraje se ve vysokém tempu celý zápas, což je velice obdivuhodné.
48:45 Záruba teď vyslal takovou dělovku, se se odrazila od břevna na brankovu čáru a poté do horního růžku.
48:44 Diváci se teď překřikují tak silně že hráčí sotva slyší svoje slova.
48:43 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #15 Patrik Záruba, asistoval #23 Lukáš Slabý (5:3)
46:39 Litomyšl teď nabrala druhý dech a začala proměňovat svoje šance. FTC se zdá velice zaskočené a chyby se kupí na obou stranách
46:36 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #93 Petr Černý, asistoval #51 Michal Háp (4:3)
46:08 Smola teď využil šanci a snižuje náskok Vysokého Mýta.
46:07 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #7 Michael Smola, asistoval #96 Tomáš Novák (4:2)
45:26 Opět skvělý zákrok Rozlivky, drží svůj tým ve větším klidu.
44:59 Pavlák si teď v obraném rohu pomohl přidržením hokejky soupeře a rozehrávat tak bude Litomyšl.
44:03 To že se hra přiostřuje poznal i Lamař kdy při snaze chytit míček do svou rukou byl seknut, rozhodčí však zůstávají klidní.
43:30 Rašek opět ve velké šanci, trefuje ale břevno Lamařovi branky.
42:30 Šance na obou stranách, nejdřív Belej minul prázdnou bránu a poté skvělým zákrokem podržel svůj tým Rozlivka.
41:33 Hra je od začátku opět velice vyhrocená, Lesák právě teď přišel o svoji hokejku v souboji.
40:01 A i poslední buly pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 14:7
39:56 Jejich šanci likviduje Rozlivka a do kabin se tak odchází za stavu 4:1. Tato třetina byla v režii spíše FTC, kdy proměnil své příležitosti a nepustil k větším šancím.
39:40 Litomyšl se snaží o závěrečný tlak, mají standardní situaci v rohu.
38:12 Mýto je teď jako na koni, zvedlo se jim sebevědomí, hrajou s větším klidem na hokejce. Věří si na vysunutější press, což Litomyšli dělá problém.
35:52 Litomyšl teď dělá chybu za druhou, fauluje ve svém obraném pásmu, kazí rozehrávku, velice je položila tato třetina plná obdržených gólů.
34:50 Pavlák zakončuje do prázdné brány po skvělé přihrávce Unzeitiga.
34:49 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:1
34:30 FTC má momentálně více ze hry, jsou to oni kteří diktují tempo hry.
33:44 Novák opět v šanci, poradil si s dvěma bránícími hráči a dokázal zakončit, Lamař však na svém místě.
33:18 Novotný vyslal nebezpečnou střelu z poloviny hřiště a Lamař byl rád že ji jen tak tak vytěsnil za mantinel.
31:37 Velmi rychle dokázalo FTC využít svoji přesilovou hru a odskakují na rozdíl dvou branek.
31:36 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #10 Vojtěch Novák (3:1)
31:01 Vyloučen hráč #21 Marek Macek družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:01 Novák ve své snaze vystřelit byl sražen za mantinelem Mackem a tím si vysloužil dvě minuty na trestné lavici.
30:13 Po souboji před bránou leží na zemi hráč s číslem 96, odchází na střídačku otřesen, snad bude v pořádku.
30:00 Na dnešní utkání se přišlo podívat neuvěřitelných 317 diváků. DĚKUJEME!
27:45 Krásná idividuální šance hráče Litomyšle s číslem 12, obehrál si dva hráče ke střele se však už ale nedostal, míček mu na poslední chvíli sjel z čepele.
26:48 Po skvěle zahrané standardní situaci v předbrankovém prostoru se Mýto ujímá vedení.
26:47 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Tomáš Belej, asistoval #23 Lukáš Slabý (2:1)
25:53 Po skvělém gólu Špačka má FTC ještě přesilovou hru a může tak otočit skóre ve svůj prospěch.
25:49 Vyloučen hráč #21 Marek Macek družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
25:01 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #17 David Špaček, asistoval #27 Adam Cibere (1:1)
24:44 Po tvrdém souboji končí na zemi Pavlák, nic se však nepíská a hraje se dál.
23:42 Další špatná rozehrávka ze strany FTC, tyto ztracené bálony je potom můžou mrzet.
22:58 Střela Nováka z otočky končí na hrudi Lamaře.
22:27 Zbytečný nához od Cifry do útočného pásma kde nikdo nebyl.
22:00 Další tvrdý souboj, Háp byl přistrčen do mantinelu nevybíravým způsobem.
21:22 Standardní situcace pro Litomyšl, trenér FTC s tím velice nesouhlasí a dává to hlasitě najevo.
20:49 Tak jak skončila prnví třetina, tak pokračuje druhá. Hra plná osobních soubojů, a šancí hned od začátku.
20:01 Buly opět pro Litomyšl.
20:00 Střely v 1. části: 5:7
19:47 Velice kuriózní situace kdy na konci třetiny, měl být potrestán hráč Litomyšle, nakonec výrok odvolán a pokračuje se v hře 5 na 5.
18:11 Jakýkoliv souboj u matinelu je velice tvrdý a ani jeden z týmů si nenechá ani centimentr zadarmo.
17:59 Rašek střílí těsně nad břevno.
17:02 Rolenec teď vyslal tvrdou střelu na Lamaře který ji jen tak tak vytěsnil mimo své tři tyče.
16:47 Ve větším tlaku teď Litomyšl, snaží se navýšit svůj náskok.
15:22 Slabý teď zachránil svůj tým od dalšího inkasovaného gólu. Rozlivkovy se po tvrdé střele kutálel míček pod jeho nohy, a on ho dokázal odpálit pryč.
15:00 Už od začátku tu můžeme slyšet fanoušky kteří velice hlasitě podporují svůj tým.
13:41 Lesák střílí pouze jen do obraného zákroku.
12:29 Zatím ani jeden tým se nedostal k většímu tlaku. Oba týmy zatím hrou s klidnou hlavou a čekají na tutové šance.
11:59 Pavlák mohl skórovat, míček ale minul po skvělé nahrávce Knypla.
10:27 Velkášance hráče čísla 11 kdy mu obrana FTC přímo namazala na hokejku, jeho střelu zvládl vyrazit Rozlivka.
08:57 Další šance FTC, střela Unzeitiga byla sražena nad.
07:29 Od začátku je hra velice vyhrocená jak už tyto derby bývají. Spoustu osobních soubojů, které jsou posuzovány jako čisté. Emoce jsou slyšet na obou střídačkách.
05:59 Většína šancí FTC skončí už na polovině hřiště, Litomyšl perfektně brání.
04:15 Jak se říká - nedáš dostaneš, po šanci Nováka se celá situace otočila a po náhozu Hápa na Nykla otevírá skóre ve svůj prospěch Litomyšl.
04:14 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl, asistoval #51 Michal Háp (0:1)
04:08 Obrovská šance Vojty Nováka po nahození od Slabého.
03:13 Hra je teď velice přerušovaná drobnými fauly ze strany Litomyšle.
02:30 Litomyšl zatím více na balónu, FTC vyčkává na chyby a protiútoky.
01:30 Knypl střílí z vlastní půlky, střela se mu ale nepovedla a tak je na míčku zpět Litomyšl.
00:50 První nebezpečná střela Litomyšle letěla mimo bránu Rozlivky.
00:01 Buly pro Litomyšl.
00:00 Vítám Vás u dnešního velice očekávaného utkání! Ve Vysokém Mýtě se dnes odehraje 14 kolo Divize D, kde proti sobě nastoupí FTC proti hostující Litomyšli. V těchto utkání si ani jeden tým nedává nic zadarmo, takže je na co se těšit, za necelých 20 minut začínáme!