12:7
    Adam KORBA
    (Ruber)

FTC Vysoké Mýto - Snipers Třebíč 12:7
branky: 1. František Kadavý, 5. Patrik Rašek, 10. Libor Knypl, 21. Libor Knypl, 25. Vojtěch Novák, 26. Jiří Unzeitig, 34. Vojtěch Novák, 40. Jiří Unzeitig, 49. Jiří Unzeitig, 50. František Kadavý, 56. Patrik Rašek, 60. Tomáš Belej - 7. Matyáš Ruber, 21. Adam Benáček, 31. Lukáš Mátl, 54. Adam Korba, 58. Matyáš Ruber, 59. Tobiáš Stránský, 60. Adam Korba; rozhodčí: Daniel Jireček - Jan Čečetka; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 107; zásahy brankářů: Adam Rozlivka 15 - Matěj Buršík 19; po třetinách: 3:1, 5:2, 4:4
60:00 Komentář domácích Dejdar Aleš (Vedoucí): Konečně se nám podařilo udržet hlavy celý zápas. Proti kvalitnímu soupeři, který nás do konce zápasu nenechal vydechnout. nSkvělí diváci a velmi dobrý výkon vedl ke třem bodům. Díky soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Kolář Filip (Trenér): Začnu z jiného soudku. Chtěl bych ocenit kvalitu pořadatelů a zejména smeknout před domácími diváky, kteří vytvořili atmosféru lepší, než některé superligové týmy. K nám asi.. že máme furt na čem pracovat, doufat a věřit, že to brzy zlomíme. Prý to mám zrychlit, tak se tu mějte hezky. Díky rozhodčím, dívákům a brzy na viděnou. Díky!
60:00 Střely ve 3. části: 11:11
59:59 A máme tu konec, známe vítěze dnešního zápasu. Mýto si připisuje 3 cenné body do tabulky.
59:52 Jakoby se na konci zápasu protrhl pytel s góly a diváci tu mají o podívanou postaráno.
59:50 GÓL Snipers Třebíč! 12:7
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #3 Adam Korba, asistoval #97 Matyáš Ruber (12:7)
59:36 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 12:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Tomáš Belej, asistoval #19 Jiří Unzeitig (12:6)
59:16 A přeci se můžou hosté ještě dostat do lepší situace, Lesák fauluje a posílá svůj tým do oslabení.
59:11 Vyloučen hráč #3 Petr Lesák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost
58:51 Třebíč se snaží se zápasem ještě něco udělat, moc času na 5 gólů ale není.
58:50 GÓL Snipers Třebíč! 11:6
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #14 Tobiáš Stránský, asistoval #93 Zdeněk Malich (11:6)
57:31 GÓL Snipers Třebíč! 11:5
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #97 Matyáš Ruber, asistoval #36 Adam Benáček (11:5)
56:20 Třebíč se i přes velký rozdíl branek nevzdává a znovu se snaží o hru v 6.
56:10 Ani v posledních pěti minutách se tu nenudíme a kromě vyloučení tu stále padají góly, a Rašek si připisuje 2 gól.
55:20 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 11:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Patrik Rašek, asistoval #10 Vojtěch Novák (11:4)
54:39 Lukáš Mátl se na trestné lavici diví rozhodnutí sudího a nevěří svým očím.
53:49 GÓL Snipers Třebíč! 10:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #3 Adam Korba, asistoval #28 Jaroslav Dlabač (10:4)
53:14 Hra se přelévá ze strany na stranu.
53:12 Vyloučen hráč #22 Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
52:13 Vyloučen hráč #9 František Kadavý družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra rukou
51:09 Rozlivka se teď blískl neuvěřitelným zákrokem.
50:12 Třebíč to zkouší 10 minut před koncem v 6.
49:15 10 gól zápasu a také svůj druhý stříli František Kadavý!
49:14 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 10:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 František Kadavý, asistoval #19 Jiří Unzeitig (10:3)
48:23 Svůj hattrick završuje Jiří Unzeitig přesnou střelou v přesilové hře.
48:22 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 9:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #10 Vojtěch Novák (9:3)
48:05 Po zbytečném faulu po odpískání, si Benáček půjde sednout na 2 minuty.
47:35 Vyloučen hráč #36 Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
47:20 Pavlák teď zachraňoval brejk od strany hostí.
45:05 Střela Lesáka letí těsně mimo bránu.
43:00 Nebezpečná standardní situace před bránou domácíh, střela však letěla mimo tři tyče.
40:43 Rychlý start do třetí třetiny přinesl několik šancí na obou stranách, ani jedna však nebyla gólová.
40:01 Buly pro hostí.
40:00 Střely ve 2. části: 13:4
39:40 Na dnešní zápas se přišlo podívat 107 skvělých fanoušků, mezi nimi i A-tým žen FTC Vysoké Mýto (přejeme v zítřejším turnaji hodně štěstí). Tímto všem moc děkujeme!
39:34 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 8:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #8 Tomáš Belej (8:3)
36:22 Hra je teď v poklidném tempu, ani jeden tým se nikam nežene.
33:30 Svůj druhý gól střílí Vojta Novák a využivá přesilovku po necelé minutě.
33:23 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 7:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák bez asistence (7:3)
32:53 Mýto také dostává přesilovou hru, po faulu na Pavláka.
31:50 Další gólová šance, proti byl tentokrát golman hostí Buršík.
30:38 Standardní situaci bez problému vyřešil Mátl střelou po zemi k tyčce.
30:36 GÓL Snipers Třebíč! 6:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #22 Lukáš Mátl, asistoval #97 Matyáš Ruber (6:3)
30:22 FTC přečkalo oslabení bez inkasovaného gólu.
29:16 Třebíč se snaží ale prozatimní střely letí mimo branku.
27:56 Po faulu Raška se dostává Třebíč do slibné šance a může zkusit snížit manko.
27:33 Vyloučen hráč #16 Patrik Rašek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
27:08 Hra je teď trochu vyostřená.
25:47 FTC je při chuti a střílí z každé pozice kde je to možné, brankář hostí se nenudí.
25:06 Timeout Snipers Třebíč
25:06 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #7 Marek Cifra (6:2)
24:57 Samostatný únik Fuňka končí za bránou hostí.
24:18 Opět chyba hostí v rozehrávce jako v první třetině a ani zde ji Mýto nenechá nepotrestanou.
24:17 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #16 Patrik Rašek (5:2)
22:30 ​Po zbrklém úvodu druhé třetiny, tu máme trochu klidnější pasáž a každý si váží míčku.
20:41 Mýto ale rychle odpovídá a bere si tak dvou gólový náskok zpět.
20:40 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #16 Patrik Rašek (4:2)
20:14 A máme tu hned rychlý gól hostí, kdy Benáček neskutečně bekendem uklidil ke vzdálenější tyči.
20:13 GÓL Snipers Třebíč! 3:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #36 Adam Benáček, asistoval #19 Lukáš Štveráček (3:2)
20:00 Střely v 1. části: 6:7
18:16 Po hezkém výhozu golmana hostí se dostal hráč s číslem 36 až před Rozlivku, ten však i s trochou štěstí vychytává.
17:21 Obránce hostí s číslem 41 si teď prošel celý hřiště a dostal se až do zakončení, bohužel pro něj přestřeluje.
15:30 Mohli jsme teď vidět krásnou rozehrávku FTC kdy se na jeden dotyk dostaly až ke střele, brankář hostí však na svém místě.
11:10 Můžeme vidět spostu osobních soubojů, nejvíce před brankou domácích.
09:30 Neskutečnou přihrávkou teď Rašek našel Knypla který bez váhání zamířil do pravého rožku branky.
09:29 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:1
06:30 A máme tu kontaktní gól, ve změti hráču se lépe zorientoval Matyáš Ruber a snižuje tak rozdíl branek.
06:27 GÓL Snipers Třebíč! 2:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #97 Matyáš Ruber, asistoval #22 Lukáš Mátl (2:1)
06:11 Pokusy Třebíče dostat se blíž k bráně domacích zatím nevychází.
04:20 Po šikovné nahrávce do předbrankového prostoru Rašek uklízí za záda Buršíka.
04:17 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Patrik Rašek, asistoval #24 Vojtěch Pavlák (2:0)
03:40 Rašek teď míjí naprosto prázdnou bránu.
02:50 FTC se dostává do rozehrávky, snaží se najít skulinku v obraně Třebíče.
00:30 A máme tu rychlý gól! Po chybné rozehrávce se ke střele dostal Kadavý a v zakončení se nemýlil.
00:29 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:0
00:01 Buly pro hostí.
00:00 Dobrý den, Vítám Vás na 7 kole Divize D. Vysoké Mýto dnes hostí tým z Třebíče které se momentálně nachází na 10 místě. Určitě si budou chtít zlepšít náladu po ne úplně povedeném začátku. Naopak FTC by mohlo být naladěné z posledního zápasu, kde po nájezdech zdolali Jihlavu.