9:3
    Martin ŽÁK
    (Benáček)

Snipers Třebíč - FbK Orlicko-Třebovsko 9:3
branky: 22. Jaroslav Dlabač, 28. Tobiáš Stránský, 31. Martin Žák, 41. Jan Černý, 46. Lukáš Štveráček, 48. Alexander Svoboda, 49. Adam Korba, 50. Martin Žák, 60. Martin Žák - 41. Patrik Jurco, 44. Aleš Rozlívka, 50. Petr Stolín; rozhodčí: Jan Barimov - Jan Pacal; vyloučení: 3 + Lukáš Mátl OS:4 + Tomáš Martinásek 4; využití: 2:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Jakub Veselý 17 - Jonáš Marek 22; po třetinách: 0:0, 3:0, 6:3
60:00 Komentář domácích Kolář Filip (Trenér): První dvě třetiny nám trvalo najít ten správný rytmus. Velmi nás během toho podržel náš brankář Kuba Veselý. Na začátku třetí třetiny jsme brzy inkasovali a nejspíš to byl ten potřebný budíček. Třetí třetina už byla z naší strany lepší, byť stále plná mnoha zbytečných chyb a nedokonalostí, na kterých budeme nadále pracovat. Chtěl bych poděkovat všem fanouškům, kteří na náš zápas dorazili. Hodně to pro nás znamená. Soupeři děkujeme za zápas a příprava na další víkend začíná. Díky
60:00 Komentář hostů Stolín Petr (Trenér): První zápas, a hned s těžkým soupeřem z loňské Národky. V první třetině jsme byli lepším týmem, ale na kolena nás srazilo obrovské množství neproměněných šancí...to musíme jednoznačně do dalších zápasů zlepšit! Slepené goly v druhé třetině dostaly soupeře do komfortního náskoku, který si už nenechal vzít. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na odvetu u nás doma.
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
59:28 GÓL Snipers Třebíč! 9:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #36 Adam Benáček (9:3)
59:28 Svůj první hattrick sezony střílí Martin Žák.
58:30 Krásnou střelu hostů vychytal brankář.
55:17 Situace mezi týmy je velmi vyhrocená.
49:27 Vyloučen hráč #22 Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře
49:27 Vyloučen hráč #22 Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč - osobní trest
49:27 Vyloučen hráč #90 Tomáš Martinásek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2+2 minuty za bránění ve hře
49:15 GÓL Snipers Třebíč! 8:3
49:09 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 7:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #23 Petr Stolín, asistoval #93 Jan Machatý (7:3)
48:35 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
48:35 GÓL Snipers Třebíč! 7:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #3 Adam Korba, asistoval #22 Lukáš Mátl (7:2)
48:35 Svůj premiérový gol v mužích střílí Adam Korba!
47:38 GÓL Snipers Třebíč! 6:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #46 Alexander Svoboda z trestného střílení (6:2)
45:36 GÓL Snipers Třebíč! 5:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #19 Lukáš Štveráček, asistoval #39 Michal Machálek (5:2)
45:36 Domácí využívají další přesilovou hru.
43:52 Vyloučen hráč #93 Jan Machatý družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:33 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #11 Aleš Rozlívka, asistoval #90 Tomáš Martinásek (4:2)
40:31 GÓL Snipers Třebíč! 4:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #5 Jan Černý, asistoval #3 Adam Korba (4:1)
40:12 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #72 Matyáš Holub (3:1)
40:12 Hosté dávají první branku.
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
35:40 Hosté úspěšně ubránili oslabení.
33:40 Vyloučen hráč #72 Matyáš Holub družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:47 GÓL Snipers Třebíč! 3:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #39 Michal Machálek (3:0)
30:37 Vyloučen hráč #6 Jakub Hlaváček družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za špatné střídání
30:37 Domácí využívají své první přesilové hry.
30:01 Vyloučen hráč #72 Matyáš Holub družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za držení
30:01 Domácí mají první přesilovou hru zápasu.
28:09 Domácí tým po krásné střele bohužel trefuje brankovou konstrukci.
27:30 GÓL Snipers Třebíč! 2:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #14 Tobiáš Stránský, asistoval #36 Adam Benáček (2:0)
27:29 Druhou branku zápasu střílí domácí tým.
21:36 GÓL Snipers Třebíč! 1:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #28 Jaroslav Dlabač, asistoval #48 Jakub Maleček (1:0)
21:36 První branka zápasu pro domácí.
20:01 Zahájení druhé části.
20:00 Střely v 1. části: 9:8
20:00 Po první třetině je stav bezgoloví.
18:48 Hosté nevyužili přesilovou hru.
16:48 Vyloučen hráč #48 Jakub Maleček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře
16:48 Hostující tým má další přesilovou hru.
12:59 Domácí uspěšně ubránili přesilovou hru.
12:29 Střelu hostů vychytal brankář.
10:59 Vyloučen hráč #54 Matěj Kulhánek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za špatné střídání
10:59 Hostující tým má první přesilovou hru zápasu.
09:13 Hostující tým vyslal střelu, která bohužel mířila mimo branku.
08:09 Do střely se dostali domácí, tu ovšem vychytal brankář hostů.
05:26 Do první šance se dostali také domácí tým.
01:23 První velká šance pro hosty.
00:49 V prvních minutách jsou na míčku domácí.
00:01 Vyhrané buly pro hosty.