• 44 43:24
    9:7
    (Adamová)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - TJ Sokol Dvůr Králové nL 9:7
branky: 3. Kateřina Hátlová, 4. Kateřina Hátlová, 15. Jitka Romančáková, 21. Nikola Brejtrová, 23. Jaroslava Bálintová, 25. Kateřina Hátlová, 26. Jaroslava Bálintová, 37. Kateřina Hátlová, 40. Jitka Romančáková - 11. Anežka Kábrtová, 15. Pavla Mikulková, 23. Adéla Ludvíková, 33. Pavla Mikulková, 35. Pavla Mikulková, 44. Laura Šulcová, 44. Pavla Mikulková; rozhodčí: Tomáš Marek - Lukáš Filípek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Klára Karlíková 14 - Marie Pilařová 23; po třetinách: 3:2, 4:1, 2:4
45:00 Střely ve 3. části: 12:4
44:55 Rtyně nakonec svůj náskok udržela a získává 3 body do tabulky.
43:25 Dvůr ještě tlačí a snižuje tak náskok už jen na dvě branky.
43:24 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 9:7
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #21 Pavla Mikulková, asistoval #5 Lucie Adamová (9:7)
43:10 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 9:6
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #68 Laura Šulcová, asistoval #10 Kateřina Borůvková (9:6)
39:42 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 9:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 Jitka Romančáková, asistoval #16 Tereza Vitverová (9:5)
36:14 Hra je ted více kouskovaná, Dvůr se snaží ale další míček přešel jejich brankovu čáru.
36:13 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 8:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Kateřina Hátlová, asistoval #2 Jaroslava Bálintová (8:5)
34:10 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 7:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #21 Pavla Mikulková, asistoval #10 Kateřina Borůvková (7:5)
32:08 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 7:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #21 Pavla Mikulková bez asistence (7:4)
30:00 Střely ve 2. části: 12:6
25:28 Další gól v síti Dvora, toto už je možná pro Dvůr zlomový okamžik.
25:27 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #2 Jaroslava Bálintová, asistoval #14 Kateřina Hátlová (7:3)
24:33 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Kateřina Hátlová, asistoval #97 Veronika Žďárská (6:3)
22:50 Rtyně ale rychle odpovídá, nenechá svého soupeře chvíli v klidu.
22:16 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #2 Jaroslava Bálintová, asistoval #4 Nikola Brejtrová (5:3)
22:01 Dvůr se nezdává a stále na Rtyni tlačí, je to jedna šance za druhou.
22:00 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #88 Adéla Ludvíková, asistoval #21 Pavla Mikulková (4:3)
20:11 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #4 Nikola Brejtrová, asistoval #88 Natali Luštincová (4:2)
18:00 Při vlastním oslabení utelka Štěpánská, brejk ale výborně vyčapala golmanka Rtyně.
17:32 Vyloučen hráč #31 Klára Dušovská družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hra rukou
15:00 Střely v 1. části: 8:11
14:30 Mezi hráčkami Rtyně panuje trocha napětí, nakonec však první třetinu vyhrávají.
14:27 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 Jitka Romančáková bez asistence (3:2)
14:18 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #21 Pavla Mikulková, asistoval #88 Adéla Ludvíková (2:2)
12:49 Hráčka Dvora s číslem 5 leží na zemi, nevypadá to moc dobře, ale odchází po svých.
11:30 Hned jak jsem to dopsala tak Dvůr dotlačil jednu ze svých šancí až za brankovou čáru a snižuje tak náskok Rtyně.
10:51 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #23 Anežka Kábrtová, asistoval #88 Adéla Ludvíková (2:1)
10:32 Dvůr má hodně střeleckých šancí, už jen proměnit.
07:41 Vidíme od začátku velice vyrovnané utkání, šance na obou stranách. Hra se pomalu ale jistě přiotřuje.
03:28 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Kateřina Hátlová, asistoval #68 Jitka Romančáková (2:0)
02:13 Rtyně druhou střelou se už nemíjí a otevírá skóre na 1:0
02:12 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
01:09 Golmanka Rtyně, předvedla skvělý zákrok a drží tak stav zatím 0:0
00:01 Rtyně od začátku na míčku