44
  • 44 43:20
    1:5

IBK Hradec Králové B - Orel Rtyně v Podkrkonoší 1:5
branky: 20. Kristýna Raab - 9. Jaroslava Bálintová, 18. Veronika Žďárská, 34. Jaroslava Bálintová, 38. Jaroslava Bálintová, 44. Jaroslava Bálintová; rozhodčí: Jiří Knettig - David Fröde; vyloučení: 3:1; využití: 0:3; diváků: 8; zásahy brankářů: Tereza Tománková 24 - Klára Karlíková 6; po třetinách: 0:1, 1:1, 0:3
45:00 Střely ve 3. části: 0:10
43:20 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #2 Jaroslava Bálintová, asistoval #68 Jitka Romančáková (1:5)
42:34 Vyloučen hráč #34 Kristýna Jiřičná družstva IBK Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
40:54 Linhartová zkoušela fotbalově odkopnout míček a dostala hokejkou přes nohy.
39:12 Bálintová pálí pouze do Tománkové.
37:43 Tomečková s Vojtěchovou tančí kolem míčku. jeden z mnoha soubojů pak rozhidčí posuzují jako nedovolený.
37:13 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #2 Jaroslava Bálintová, asistoval #33 Karolína Řeháková (1:4)
36:25 Vyloučen hráč #4 Vlasta Vaňkátová družstva IBK Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
36:08 Rozhodčí signalizují odložené vyloučení a Rtyně kombinuje v šesti.
35:54 Kristý Raab napřed obere soupeřku a pak  jí sráží k zemi.
33:40 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:3
33:40 Rtyně odmítá přesilovou hru a velmi rychle od jejího zahájení dostává míček do domácí svatyně.
33:36 Vyloučen hráč #15 Lenka Karalová družstva IBK Hradec Králové B na 2 minuty za opakované přestupky
33:34 Rtyně  teď v rychlém sledu dvě střely a Tománková dvakrát úspěšná.
31:33 Hátlová hledala před bránou Hradce Bálintovou, svojí spoluhráčku přihrávkou překvapila a domácí na chvilku u míčku.
30:02 Domácí vyhráli buly a následně odpalují míček do autu.
30:00 Střely ve 2. části: 5:9
29:59 Konec druhé třetiny odehrál Hradec sice pod tlakem ale s míčkem na hokejce.
28:32 Řeháková přeprala Tomečkovou a vyrazila na zteč, zde ji o míček čistě obrala Linhartová a ze samostatného úniku pálí nad.
27:21 Kunová prověřuje Karlíkovou.
26:49 Karalová na Raab, ta lehce mimo.
22:17 Řezníčková z obrany sama až na útočnou polovinu, průběžně obtěžována obránci Rtyně. Nakonec se dostal Hradec i ke střele, ale ta šla mimo.
20:49 Hátlová teď na několikrát ztroskotala na domácí obraně.
19:57 GÓL IBK Hradec Králové B! 1:2
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #3 Kristýna Raab, asistoval #33 Lenka Řezníčková (1:2)
19:44 Karalová fotbalově na Řezníčkovou, ta s problémy na Raab a Kristý a propaluje vše před sebou a snižuje.
19:06 Rtyně v tlaku a domácí v obraně. Zdravý důraz a hosté bez míčku.
17:48 Hátlová na Žďárskou a ta o tyčku do brány.
17:47 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #97 Veronika Žďárská, asistoval #92 Kateřina Hátlová (0:2)
17:09 Rtyně zatím ve druhé třetině výrazně aktivnější než domácí tým.
15:00 Střely v 1. části: 2:10
14:59 Rozběh Romančákové brzdí závěrečná siréna.
13:49 Hosté v plném počtu.
13:40 Rtyně vyhazuje a rovná se do obrany.
12:49 Linhartová zkusila z otočky překvapit Karlíkovou, ta měla tyčku dobře pokrytou.
12:26 Ztráta míčku a Řeháková zkouší brejk, neúspěšně.
12:00 Domácí kombinují a snaží se vytvořit prostor pro střelu.
11:49 Vyloučen hráč #16 Tereza Vitverová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
11:37 Rozhodčí signalizují vyloučení a domácí v šesti.
10:27 Po ztrátě míčku střílí Raab, hostující brankářka chytá.
10:03 Akce domácích neměla dlouhé trvání a Rtyně na naší polovině.
09:55 Karalová na Rottovou, ta je faulována a domácí u míčku.
09:17 Romančáková napřed trefuje Součkovou, pak Tománkovou.
08:42 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #2 Jaroslava Bálintová, asistoval #92 Kateřina Hátlová (0:1)
08:42 Vitverová promachuje v dobré pozici.
08:16 Raab nepřesně na Jiřičnou, pak svojí chybu napravuje a blokuje přihrávku hostí.
07:02 Luštincová přečetla přihrávku domácích a z hrany velkho brankoviště jen do Tománkové.
06:21 Vojtěchová prohrála běžecký souboj s Karalovou, Lenka vyhazuje.
05:38 Vitverová prověřila Tománkovou, Terka chytá.
04:28 Rozehrávka domácích končí na hokejce Hátlové, který motá hradeckou obranu.
03:13 Jiřič vyváží a kombinuje s Linhartovou a Tomečkovou. Míček opět u Jiřiče, ale kazí. Řeháková neprošla přes Linhartovou.
02:11 Tománková má dobře postavenou branku, právě zazvonilo břevno.
01:45 Rtyně rozehrávala po faulu a míček opět mimo hřiště, tentokráte bez přičinění domácích.
00:42 Rtyně se hned v úvodu dostala do tlaku a tečovaná střela končí mimo hřiště. Domácí vyváží a kazí. Rtyně opět na balonku.
00:00 Úvodní bule pro hosty.