• 41 40:24
    3:11
    (Vacková)

FBK Jičín - Orel Rtyně v Podkrkonoší 3:11
branky: 6. Adéla Kmošková, 30. Sabina Hohberg, 41. Adéla Kmošková - 5. Kateřina Mesnerová, 5. Jaroslava Bálintová, 6. Kateřina Hátlová, 12. Jitka Romančáková, 16. Kateřina Hátlová, 20. Veronika Žďárská, 21. Kateřina Hátlová, 24. Jaroslava Bálintová, 32. Kateřina Hátlová, 37. Nikola Brejtrová, 39. Natali Luštincová; rozhodčí: Tomáš Marek - Jiří Knettig; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Tereza Chlumská 26 - Klára Karlíková 11; po třetinách: 1:4, 1:4, 1:3
45:00 Střely ve 3. části: 5:8
44:59 Rtyně si dnes odnáší 6 bodů! Jičín však i přes velký brankový rozdíl bojoval až do poslední vteřiny a za to si zaslouží obdiv.
44:04 Tahle nahrávka od Chlumské Š. opravdu neměla oči a sama to uznává svým spoluhráčkám.
43:44 Karlíková bez problému chytá.
43:00 Zápas se nám chýlí ke konci a Jičín se ještě snaží zmenšit brankový rozdíl.
41:56 Hohberg to měla velice těžké. Nedostala se před obranu a musela střílet z nevýhodné pozice, což se podepsalo i na výsledku střely - šla mimo.
41:33 Luštincová fauluje Jičín a je z toho standartka.
41:21 Řeháková prověřuje Chlumskou.
40:24 GÓL FBK Jičín! 3:11
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #12 Adéla Kmošková, asistoval #4 Michaela Vacková (3:11)
40:24 Kmošková bere situaci do svých rukou a už před ní je jen Karlíkévá, kterou obhazuje a míček končí v síti.
39:25 Nebezpečná standartka Rtyně. Akce neskončila gólem Bálintová střílí mimo.
39:00 Romančáková trefuje Ziegelheimovou.
38:49 Hohberg zachraňuje situaci před bránou.
38:17 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:11
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #88 Natali Luštincová, asistoval #2 Jaroslava Bálintová (2:11)
38:17 Aneb nedáš, dostaneš.
38:10 Hohberg trefuje konstrukci brány.
37:00 Rtyňská obrana zaspala a Kmošková si mezi imi probíhá. Ovšem na poslední chvíli Romančáková zabrala a dostala Kmoškovou do nevýhodné pozice a střela minula branku.
36:01 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:10
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #4 Nikola Brejtrová, asistoval #94 Helena Klazarová (2:10)
36:01 Brejtová neskutečná střela!
35:20 Vacková posílá dlouhý míček na Hohberg, ta však ztrácí.
34:15 Nahrávka od Chlumské Š. na Kmoškovou, které míček sjíždí.
33:16 Žďárské sjíždí míček a trefuje prvního hráče.
32:02 Nádherná nahrávka od Brejtové na Vojtěchovou, ale akce byla zastavena obránkyněmi z Jičína.
31:09 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:9
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #3 Kateřina Hátlová, asistoval #68 Jitka Romančáková (2:9)
31:09 Romančáková má oči všude a nachází Hátlovou, která trefuje.
30:47 Bálintová předbíhá Vackovou a jde sama na bránu. Míjí.
30:02 Z hřiště se ozývá: Pískej konec! Už chceme domů!
30:00 Střely ve 2. části: 7:14
29:38 Špatný nedůraz před naší bránou využila Hohberg a posílá míček za záda Karlíkové.
29:36 GÓL FBK Jičín! 2:8
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #23 Sabina Hohberg, asistoval #88 Dominika Hančová (2:8)
29:07 Vojtěchová zkouší backhand.
28:30 Luštincová si prochází hřiště a trefuje helmu Chlumské.
26:45 Brejtová se sráží s Blažkovou na středu. Vypadalo to hůř než to bylo, obě hráčky bez zranění.
26:39 Vitverová opět přestřeluje.
26:23 Mesnerová míjí.
25:52 Vacková ukončuje útok Rtyně.
25:28 Hohberg zastavena faulem od Žďárské.
24:50 Karlíková dribluje s míčkem, nemůže ho chytit.
24:11 Luštincová - Řeháková, ovšem míček nekončí v bráně.
23:03 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:8
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #2 Jaroslava Bálintová, asistoval #16 Tereza Vitverová (1:8)
22:58 Rtyně v šesti. Rozhodčí zvedl ruku a je odložené vyloučení.
20:31 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:7
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #3 Kateřina Hátlová, asistoval #16 Tereza Vitverová (1:7)
20:31 Hátlová si udělala dobrý den z jičínských obránkyň na polovině hřiště a ještě stihla vykoupat Chlumskou a zakončit do prázdné. Ale byl to infarktový stav, už jsme mysleli, že to netrefí.
20:19 Luštincové se nepodařilo zachytit míček a skončil na čepeli Hohberg a ta střílí mimo bránu.
19:49 Míček skáče u brány domácích a nikdo se do něj nemůže trefit.
19:17 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #97 Veronika Žďárská, asistoval #95 Kateřina Mesnerová (1:6)
19:17 Mesnerová nachází Žďárskou a ta posala míček za záda Chlumské.
18:32 Hančová posílá nepřesnou nahrávku, kterou chytá Rtyně.
18:23 Kmošková prověřuje Karlíkovou.
17:58 Luštincová nachází na středu Hártlovou, ta však střílí do obránkyně Jičína.
17:45 Čelišová táhne míček po mantinelu, ale je zastavena. Míček končí v koši.
16:24 Hohberg vede míček po mantinelu a už to vypadá, že předběhne Vitverovou a půjde sama na bránu. Do toho ji však Vitverová háže vidle a je to sekání.
15:14 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:5
15:14 Románčáková vysílá míček na bránu, kde těsně před bránou tečuje Hártlová a hned z úvodu druhé třetiny zvyšují skóre.
15:10 Rtyně vstupuje do druhé třetinys velkým brankovým rozdílem. Ovšem teprve začíná druhá třetina a stav se může ještě zvrátit.
15:00 Střely v 1. části: 2:15
14:59 20 sekund držela Rtyně míček a ani volání ze střídačky nepomohlo, aby vyslaly aspoň střelu na bránu před ukončením první třetiny.
14:11 Vacková ze standartky trefuje Romančákovou.
13:52 Karlíková zkouší fotbalové kousky, ale florbal ji jde mnohem líp.
13:03 Standartka Rtyně u brány domácích nevyšla.
12:48 Čelišová vs Luštincová v rohu domácích - vítězí Čelišová.
12:05 Hohberg zabránila gólové šanci Rtyně a vyváží míček do bezpečí.
11:32 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 Jitka Romančáková bez asistence (1:4)
11:32 Románčáková prostě klasicky běžela a zakončila na zadní.
11:13 Tohle bude Bálintovou mrzet, trefuje boční síť branky.
10:27 Chlumská střelu vyráží.
09:44 Kmošková v šanci, ale netrefuje bránu.
09:25 Dlouhá útočná fáze Rtyně byla ukončena nepovedenou szřelou Hártlové.
08:50 Rtyně aktivně útočí, ale nedař se jim prostřelit obranu Jičína.
08:03 Vitverová po druhé přestřeluje bránu, chělo by to upravit zaměřování.
07:28 Vojtěchová zachytává nahrávku Jičína a díky tomu Rtyně zamyká Jičín na jejich polovině.
06:31 Jičín se dostává do tempa.
05:59 GÓL FBK Jičín! 1:3
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #12 Adéla Kmošková bez asistence (1:3)
05:59 Chybná rozehrávka Rtyně potrestána Kmoškovou.
05:49 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #3 Kateřina Hátlová bez asistence (0:3)
05:49 Špatnou nahrávku od Jičína před bránou zachytila Hartlová a zvyšuje na 3:0.
04:55 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #2 Jaroslava Bálintová, asistoval #68 Jitka Romančáková (0:2)
04:55 Románčáková shazuje na Bálintovou, která po své střele ještě míček doráží a upravuje skóre.
04:41 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #95 Kateřina Mesnerová, asistoval #88 Natali Luštincová (0:1)
04:41 Mesnerová oráží míček backhandem a posílá svůj tým do vedení.
04:25 Brejtová chytá nahrávku Jičína a vysílá svůj tým do útoku.
03:54 Dobrá zpráva! Hártlová hraje.
02:36 Vitverová vysílá střelu na bránu, která letí na nohu golmanky Jičína.
01:45 Jičín vysílá svojí první střelu Karlíková však se poučila ze své chyby z prvního dnešního zápasu a míček ji tentokrát neprochází mezi nohama.
01:00 Rtyně se snaží na Jičín zatlačit a hrát aktivní hru.
00:28 Hártlová vypadá, že to rozchodí, ale přes bolest stehna.
00:28 Hártlová leží na zemi a nevstává.
00:10 uvodní vhazování vyhrává Rtyně.