6:2
    Zuzana BEDNÁŘOVÁ
    (Řeháková)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FbC Skuteč 6:2
branky: 9. Natali Luštincová, 11. Jaroslava Bálintová, 17. Helena Klazarová, 19. Kateřina Mesnerová, 23. Kateřina Hátlová, 44. Zuzana Bednářová - 2. Nathalie Sodomková, 16. Nathalie Sodomková; rozhodčí: Tomáš Marek - Jiří Knettig; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Klára Karlíková 17 - Barbora Dusová 36; po třetinách: 2:1, 3:1, 1:0
45:00 Střely ve 3. části: 14:8
44:59 A je tu konec utkání. Sláva vítězům, čest poraženým.
44:20 Brejtová dostává z došvihu do obličeje a odchází ze hřiště.
43:56 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #20 Zuzana Bednářová, asistoval #33 Karolína Řeháková (6:2)
43:56 Řeháková střílí na bránu a Bednářová doráží a dostavá míček za záda Dusové.
42:00 Rtyně se snaží navýšit skóre, ale Skuteč jim nahrávky na střed před bránou čte.
39:51 Skuteč vyhlíží již konec zápasu a snaží se na Rtyni ještě zatlačit a upravit skóre zápasu.
39:00 Sólo akce Hátlové skončila střelou nad bránu.
37:45 Krá sná kombiace Bednářové Luštincové s přehledem zvládla vychytat Dusová.
36:01 Skuteč dnes opravdu nemá štěstí na góly. Tolik spálených šancí.
35:00 Sodomkové nádherná střela potkala pouze konstrukci branky.
34:20 Klazarová si proběhla celé hřiště, ale zavěrečná střela ša již mimo.
31:00 Rtyně se v úvodu třetiny ujímá míčku a snaží se hrát na soupeřově polovině.
30:00 Střely ve 2. části: 16:5
29:25 Dusová vytáhla výbornou střelu Bednářové.
27:30 Hátlová napadá co to jde, ale je v tom sama.
23:55 Skuteč obětavě blokuje rtyňské střely.
22:23 Hátlová po ztrátě Skutče na velkém brankovišti zakončuje po zemi k tyčce.
22:22 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #3 Kateřina Hátlová bez asistence (5:2)
21:20 Rtyně se oproti první třetině zlepšila v přesnosti nahrávek.
20:38 Skuteč po zisku hraje dobře na balónku, ale limituje je nizký počet hráček.
18:35 Bednářová zkušeně uklidňuje do obrany.
18:05 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #95 Kateřina Mesnerová bez asistence (4:2)
16:11 Rtyně hned odpovídá. Klazarová proměňuje po nahrávce zpoza branky.
16:10 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Helena Klazarová, asistoval #88 Natali Luštincová (3:2)
15:51 Skuteč po krátkém pobytu na soupeřově polovině proměňuje svoji šanci k bližší tyčce.
15:50 GÓL FbC Skuteč! 2:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #20 Nathalie Sodomková bez asistence (2:2)
15:15 Buly pro Skuteč a Rtyně se hned snaží napadat.
15:00 Střely v 1. části: 12:6
13:15 Bálintová nepřečetla pohyb soupeřky a musela odpajdat na střídačku. Snad bude vše v pořádku.
12:15 Ždárská se po chybné nahrávce v útočícím rohu vrací až do obrany a maří brejk Skutče.
10:16 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #2 Jaroslava Bálintová, asistoval #97 Veronika Žďárská (2:1)
08:47 Dusová vychytává Mesnerovou, ale na bekendovku od Luštincový už byla krátká.
08:46 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #88 Natali Luštincová, asistoval #95 Kateřina Mesnerová (1:1)
07:05 Vidíme spoustu soubojů v hostujícím brankovišti, ale Skuteč zatím vše s přesvědčením likviduje.
03:45 Domácí často ztrácí balónek po nepřesné nahrávce.
01:27 Rtyně chybuje v rozehrávce a Sodomková zakončuje z brejku.
01:26 GÓL FbC Skuteč! 0:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #20 Nathalie Sodomková bez asistence (0:1)