6:1
    Jakub ŠTĚPÁNEK
    (Kindl)

FbŠ Bohemians B - SSK Future - Barrandov  6:1
branky: 16. Pavel Čihák, 25. Ondřej Kozák, 26. Jan Hněvkovský, 29. Adam Růžek, 38. Mikuláš Forman, 38. Jakub Štěpánek - 15. Jan Lang; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jan Cimbálek ? - Ondřej Horňák ?; po třetinách: 0:1, 4:0, 2:0
45:00 Střely ve 3. části: 8:3
44:29 Zavadil už neskrývá frustraci, vybil si ji akorát na podlaze.
43:44 Zápas už se jenom dohrává, kupí se chyba za chybou - protiútoky ale stojí za starou bačkoru, takže nic z ničeho.
40:26 Křivanec od půlky, rána docela slušná, ale přesnost už tolik ne.
39:23 Formanova další otočka, zřejmě to mají v rodině rádi.
38:58 Hněvkovský ve stylu Maria Lemieux čekal na půlce za bukem, pak ho ale ne ve stylu Maria Lemieux vyčapal gólman.
37:43 Slepený gól k minulému, Kindl hezky na Štěpánka, ten do prázdné branky nezaváhal.
37:42 GÓL FbŠ Bohemians B! 6:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #16 Jakub Štěpánek, asistoval #74 Tomáš Kindl (6:1)
37:33 Forman to z první narval na bližší tyč, chvilku všichni koukali, ale nakonec je míček v síti.
37:32 GÓL FbŠ Bohemians B! 5:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #12 Mikuláš Forman, asistoval #7 Adam Růžek (5:1)
35:52 Jirásek zastavil mocnou sekyrou rozjíždějící se brejk, tady je dvojka bez debat.
35:51 Vyloučen hráč #24 David Jirásek družstva SSK Future - Barrandov na 2 minuty za sekání
35:25 Šárka tečuje ze svojí kanceláře, ale byl moc blízko, takže plastron.
34:06 Zajímavá standardka pro Future, byla z toho akorát Zavadilova velmi vysoká hůl.
31:18 Kozák měl na středu času, až ho to překvapilo. Tak zvolil střelu golfákem vedle.
30:42 Soukup miešal, miešal, až ho Bohemka obrala o balon.
30:00 Střely ve 2. části: 12:7
29:36 Soukup na brankovišti hezky vyčekal všechny beky, na Cimbálka ale nevyzrál.
28:47 Pokyn ze střídačky zněl "Připrav si je pro střelu", tak to Růžek na mantinelu vzal a golfákem to poslal na zadní.
28:46 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #7 Adam Růžek, asistoval #91 Jakub Šárka (4:1)
28:17 Cimbálek po vzoru Dominika Haška roztažený na brankové čáře, nohy nad hlavou, radost pohledět. Akorát teda rozlehl balon - to je dneska spotřeba...
27:56 Nushart hodil bekhendem jesle Formanovi a šetří sekundy.
27:34 Čihák dal Šárkovi trochu skákavou, takže ten to z první poslal na galerii.
26:49 "Výhodáááá" + Langova sekyra = opakované přestupky.
26:48 Vyloučen hráč #39 Jan Lang družstva SSK Future - Barrandov na 2 minuty za opakované přestupky
26:01 Zavadil našel Langa na brankové čáře, ten ze dvou centimetrů trefuje tyčku.
25:43 Hněvkovský dostal na středu sekeru jak prase, ale přesto dokázal udržet balon a z otočky zvyšuje na 3:1.
25:42 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #89 Jan Hněvkovský, asistoval #39 Lukáš Kuncman (3:1)
25:26 Forman provedl otočku na uvolnění jak z repertoiru svého mladšího bratra.
24:03 Růžek krásně našel nabíhajícího Kozáka a ten nekompromisně přibíjí pod břevno.
24:02 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #83 Ondřej Kozák, asistoval #7 Adam Růžek (2:1)
23:33 Hned chvilku potom dostal Mandík namazáno přímo před kasu, ale ztroskotal na brankáři.
23:21 Rozehrávka z velkého brankoviště pro Bohemku. Růžek to zkusil rychle na Mandíka, tomu to ale vůbec nesedlo.
23:07 Lang si obhodil Kuncmana, ale Cimbálek byl ready a pohlídal si celou situaci.
22:41 Kuncmanova trochu ukvapená střela umožňuje Future vystřídat.
22:13 U mantinelu souboj čtyř hráčů, dohromady 746 superligových startů. Nedali si nic zadarmo, ale všechno čistě.
21:10 Soukup nedosáhl na souboj, tak použil meč a jde sedět.
21:09 Vyloučen hráč #12 Marek Soukup družstva SSK Future - Barrandov na 2 minuty za sekání
17:21 Hněvkovský rozhodil rukama, rozhodčí už ale měl píšťalku v puse a dává mu za pravdu.
15:54 Čihákova nenápadná střela od mantinelu skončila ve vinglu.
15:53 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #44 Pavel Čihák, asistoval #18 Jakub Křivanec (1:1)
15:00 Střely v 1. části: 4:8
14:58 Zavadil našel v brankovišti úplně volného Langa, a ten posílá Future do vedení.
14:57 GÓL SSK Future - Barrandov ! 0:1
Branku družstva SSK Future - Barrandov vstřelil #39 Jan Lang, asistoval #23 Jan Zavadil (0:1)
14:53 Mucha dostal koleno pod koleno, Future rozehrává.
13:45 Čihák seběhl z pozice obránce před branku, Kindl mu poslal takový centr, že by i Honza Koller měl problém se do toho hlavou srovnat.
13:35 Mandík kroutil od mantinelu zátah na zadní, ale nedokroutil.
13:00 Nushart zkoušel dalekonosnou, trefil první čepel po cestě. Po chvíli dohadování se bránící hráč přiznal a rozehrává tak Future.
11:41 Nushart dostal nabídnutou odkrytou klec po přihrávce Bělocha. Bekhendem jednoruč to ale trochu odflákl, takže je z toho jen boční síťka.
11:17 Šárka se stále umí orientovat v prostoru před brankou, hrozí tam střídání co střídání.
10:45 Hráči to chvíli zkoušeli se sešlápnutým balonkem jako s pukem, ale moc to nevypadalo, tak to radši rozhodčí přerušil.
10:24 Koubek natáhl z dálky, po zemi do rohu se ale góly nestřílí.
09:52 Jedna sekyra za druhou, oku diváků to moc nelahodí.
09:33 Zatím jsou v zápase vidět akorát emoce, šance ani tak moc ne.