• 45 44:53
    8:6
    ()

TJ Sokol Královské Vinohrady C - FBC Pitbulls Kolín 8:6
branky: 11. Vojtěch Trčálek, 13. Vojtěch Trčálek, 15. Gustav Ondrejčík, 34. Matyáš Cvejn, 36. Matěj Špaček, 43. Matyáš Cvejn, 44. Matěj Štěpán, 45. Matyáš Cvejn - 3. Jan Štípek, 9. Filip Pletka, 10. Jan Štípek, 10. Marek Vácha, 11. Jan Vobořil, 14. Aleš Hlavička; rozhodčí: Marek Jeřábek - David Hertz; vyloučení: 1:2 + Aleš Hlavička TDKU + 4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Auředník -6 - Aleš Moc ?; po třetinách: 3:6, 0:0, 5:0
44:53 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 8:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #56 Matyáš Cvejn bez asistence (8:6)
43:29 Timeout FBC Pitbulls Kolín
43:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 7:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #82 Matěj Štěpán, asistoval #88 Vojtěch Krupička (7:6)
42:30 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 6:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #56 Matyáš Cvejn, asistoval #17 Vojtěch Trčálek (6:6)
41:03 Vyloučen hráč #12 Jan Vobořil družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání
40:33 Vyloučen hráč #88 Vojtěch Krupička družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:58 Vyloučen hráč #6 Aleš Hlavička družstva FBC Pitbulls Kolín na 2+2 minuty za sekání
37:58 Vyloučen hráč #6 Aleš Hlavička družstva FBC Pitbulls Kolín do konce utkání
35:03 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 5:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #4 Gustav Ondrejčík (5:6)
33:51 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 4:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #56 Matyáš Cvejn, asistoval #13 Jiří Procházka (4:6)
32:39 Vyloučen hráč #91 Trong Le Xuan družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #4 Gustav Ondrejčík, asistoval #88 Vojtěch Krupička (3:6)
13:07 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:6
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #6 Aleš Hlavička, asistoval #75 Marek Reithar (2:6)
12:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #17 Vojtěch Trčálek z trestného střílení (2:5)
10:55 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 1:5
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #12 Jan Vobořil, asistoval #91 Trong Le Xuan (1:5)
10:30 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #17 Vojtěch Trčálek, asistoval #64 Matěj Špaček (1:4)
09:37 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady C
09:37 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 0:4
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #13 Marek Vácha, asistoval #8 Matěj Škramovský (0:4)
09:01 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 0:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #30 Jan Štípek, asistoval #6 Aleš Hlavička (0:3)
08:51 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 0:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #27 Filip Pletka, asistoval #66 Tomáš Humpolák (0:2)
02:15 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 0:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #30 Jan Štípek, asistoval #75 Marek Reithar (0:1)