7:5
    Šimon BARTONÍČEK
    (Machačka)

FbC Hradec Králové B - FBC Trutnov (DTJ) 7:5
branky: 9. Lukáš Markovič, 15. František Sklenář, 18. Ondřej Jasanský, 19. Jakub Exner, 21. David Hayes, 35. Kryštof Balda, 36. Šimon Bartoníček - 11. Vojtěch Kubeček, 26. Vojtěch Kubeček, 30. Matěj Novák, 32. Vojtěch Kubeček, 33. Matěj Novák; rozhodčí: Lucie Krýslová - Daniel Hejna; vyloučení: 4:2; využití: 2:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Robin Vach 13 - Tomáš Veteška 15; po třetinách: 1:1, 4:0, 2:4
36:00 Střely ve 3. části: 5:11
36:00 Ukončení 3. části
35:03 GÓL FbC Hradec Králové B! 7:5
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #24 Šimon Bartoníček, asistoval #15 Šimon Machačka (7:5)
34:46 GÓL FbC Hradec Králové B! 6:5
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #68 Kryštof Balda, asistoval #63 Jakub Prajsler (6:5)
32:44 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 5:5
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #68 Matěj Novák bez asistence (5:5)
31:51 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 5:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #15 Vojtěch Kubeček bez asistence (5:4)
29:17 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 5:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #68 Matěj Novák, asistoval #15 Vojtěch Kubeček (5:3)
25:18 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 5:2
24:15 Hradec se dostal do tempa a přehrává Trutnov
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 9:4
24:00 Ukončení 2. části
21:41 Vyloučen hráč #63 Jakub Prajsler družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
20:58 GÓL FbC Hradec Králové B! 5:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #77 David Hayes, asistoval #63 Jakub Prajsler (5:1)
19:53 Vyloučen hráč #97 Martin Jakl družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za hrubost
18:31 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #49 Jakub Exner, asistoval #78 Lukáš Markovič (4:1)
17:18 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #50 Ondřej Jasanský, asistoval #49 Jakub Exner (3:1)
15:17 Vyloučen hráč #63 Jakub Prajsler družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
15:15 Hradec jde do čtyrech
14:19 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #18 František Sklenář, asistoval #68 Kryštof Balda (2:1)
14:19 Hra se pořád přerušuje, na míčku se střídají oba týmy ale Hradec jde do vedení
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 8:3
12:00 Ukončení 1. části
10:53 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #15 Vojtěch Kubeček, asistoval #6 Matyáš Hanuš (1:1)
10:37 Vyloučen hráč #78 Lukáš Markovič družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za bránění ve hře
08:50 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:0
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #78 Lukáš Markovič, asistoval #49 Jakub Exner (1:0)
08:50 Hradec jde do vedení
08:45 Vyloučen hráč #14 Matyáš Bečka družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:34 Trutnov kombinuje na své polovině
06:10 Je tu Hradecký únik ale hráč Hradce netrefuje bránu
05:50 Golman Hradce předvedl výborný zákrok
01:58 Vyloučen hráč #15 Šimon Machačka družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hra rukou
01:58 Hradec vytváří tlak ale fauluje