• 43 42:50
    2
    Jakub ŠMÍD

FbC Skuteč - FbK Orlicko-Třebovsko 3:5
branky: 2. Radim Dvořák, 4. Adam Štrumfa, 34. Adam Štrumfa - 1. Adam Borovička, 9. David Hladký, 25. Lukáš Broulík, 31. Adam Borovička, 34. Adam Borovička; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Jiří Němec; vyloučení: 2 + Adam Šlosr 4:2; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Daniel Nekvinda 29 - Dominik Šlesinger 17; po třetinách: 2:2, 0:1, 1:2
45:00 Střely ve 3. části: 8:14
45:00 Děkujeme divákům za vytvořenou atmosféru.
43:55 OT výborně kombinuje na své polovině a nepouští soupeře k míčku.
42:50 Vyloučen hráč #25 Jakub Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
40:12 Vyloučen hráč #22 Adam Šlosr družstva FbC Skuteč na 2+2 minuty za hrubost
40:12 Tomáš Vaňous skvěle vybojoval míček a následně dostal tvrdý hit u mantinelu. Naštěstí se nikomu nic nestalo.
38:58 J. Kubíčkovi nešťastně uskočil balónek a zakončení se mu nepovedlo.
38:05 Hra je vyrovnaná a přelévá se ze strany na stranu.
33:43 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #50 Adam Borovička, asistoval #77 Tomáš Vaňous (3:5)
33:43 Adam Borovička projel celé hřiště a našel mezírku v Nekvindově bráně.
33:13 GÓL FbC Skuteč! 3:4
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #6 Adam Štrumfa, asistoval #23 Jakub Lédl (3:4)
30:25 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #50 Adam Borovička, asistoval #25 Jakub Šmíd (2:4)
30:25 Po nádherné kombinaci J.Šmída s A.Borovičkou OT odskakuje na rozdíl dvou branek.
30:00 Střely ve 2. části: 4:8
28:32 Vyloučen hráč #22 Adam Šlosr družstva FbC Skuteč na 2 minuty za blokování florbalky
25:53 Tomáš Vaňous sebral rozehru soupeře a vyslal na bránu Skutče nebezpečnou střelu.
24:52 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #59 Lukáš Broulík, asistoval #28 Matyáš Kvapil (2:3)
24:52 Broulík vymýchal obranu soupeře a přesně zakončil.
17:41 OT ubránilo přesilovku Skutče.
15:41 Vyloučen hráč #3 Aleš Kulhavý družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za vysoká florbalka
15:00 Střely v 1. části: 8:12
13:25 První lajna OT roztočila kolotoč kolem Nekvindovi svatyně.
11:40 Jakub Hlaváček se hokejově položil do střely a úspěšně zblokoval Peškův pokus.
10:39 Jonáš Ludvíček střelou po zemi prověřil reflexy gólmana Skutče.
08:49 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #24 David Hladký, asistoval #6 Jakub Hlaváček (2:2)
08:49 David Hladký hladce prošel přes obranu Skutče a vsítil.
07:00 OT nevyužilo vydařenou přesilovku.
05:00 Vyloučen hráč #6 Adam Štrumfa družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
03:09 GÓL FbC Skuteč! 2:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #6 Adam Štrumfa, asistoval #11 Šimon Češík (2:1)
01:08 GÓL FbC Skuteč! 1:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #25 Radim Dvořák, asistoval #21 Filip Kubíček (1:1)
01:08 Skuteč rychle odpovídá na úvodní gól OT.
00:33 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 0:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #50 Adam Borovička, asistoval #57 Matěj Lána (0:1)