5:7
    Marek JEDLAN
    (Karlík)

FbC Hradec Králové B - FLORBAL LITOMYŠL 5:7
branky: 8. Daniel Kraus, 12. Tomáš Karlík, 20. Daniel Kraus, 31. Matěj Hamáček, 45. Marek Jedlan - 8. Filip Pavliš, 9. Lukáš Hochbergr, 14. Adam Vajrauch, 17. Adam Vajrauch, 19. Filip Pavliš, 34. Filip Pavliš, 42. Adam Vajrauch; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Jan Matějka; vyloučení: 2 + Adam Scheuer 4:1; využití: 0:2; diváků: 18; zásahy brankářů: Jakub Musil 18 - Eliška Křivková 18; po třetinách: 2:3, 1:2, 2:2
45:00 Střely ve 3. části: 8:9
44:52 GÓL FbC Hradec Králové B! 5:7
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #9 Marek Jedlan, asistoval #92 Tomáš Karlík (5:7)
41:09 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:7
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #43 Adam Vajrauch bez asistence (4:7)
33:33 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #23 Filip Pavliš, asistoval #11 Daniel Novotný (4:6)
32:10 Marek Jedlan (FHK) ted´ promarnil  breakovou šanci ve vlastním oslabení,když netrefil branku.
31:49 Vyloučen hráč #23 Adam Hazuka družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za blokování florbalky
30:49 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:5
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #94 Matěj Hamáček, asistoval #92 Tomáš Karlík (4:5)
30:00 Střely ve 2. části: 7:7
24:12 Vyloučen hráč #43 Adam Vajrauch družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
24:12 Vyloučen hráč #48 Adam Scheuer družstva FbC Hradec Králové B na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
23:00 Hradec jakoby chytil nový dech a Litomyšli dělá problémy.
19:45 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:5
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #46 Daniel Kraus, asistoval #77 Jan Hlávka (3:5)
19:45 Jakub Musil opět vytáhl MONSTRÓZNÍ zákrok, díky kterému mohl Hradec jít do protiútoku a snížit skóre utkání na 3:5.
18:03 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #23 Filip Pavliš, asistoval #72 Max Holásek (2:5)
16:29 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #43 Adam Vajrauch, asistoval #72 Max Holásek (2:4)
16:29 Hradecká obrana stále nestíhá útok Litomišle.
15:00 Střely v 1. části: 8:9
15:00 1. třetinu o něco málo lépe zvládla Litomyšl, jelikož Hradec na své obrané polovině nestíhá.
13:00 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #43 Adam Vajrauch z trestného střílení (2:3)
11:53 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #92 Tomáš Karlík, asistoval #9 Marek Jedlan (2:2)
11:10 Jakub Musil (FHK) ted´ předvedl tygří skok a zachránil situaci v brankovišti.
08:07 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #96 Lukáš Hochbergr, asistoval #47 Adam Dvořák (1:2)
07:49 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #23 Filip Pavliš bez asistence (1:1)
07:23 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:0
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #46 Daniel Kraus, asistoval #92 Tomáš Karlík (1:0)
06:43 Vyloučen hráč #90 Peter Poláček družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za špatné střídání