• 44 43:40
    5:9
    (Jakubík)

FLORBAL LITOMYŠL B - FbC Skuteč 5:9
branky: 3. Martin Motyčka, 8. Radim Hladík, 23. Martin Motyčka, 24. Jan Majtner, 44. Radim Hladík - 5. Filip Hurych, 5. Karel Kuta, 12. Karel Kuta, 12. Adam Krátký, 13. Lukáš Jungman, 21. Lukáš Jungman, 27. Adam Vařejčko, 37. Karel Kuta, 41. Filip Hurych; rozhodčí: Lukáš Drahný - Filip Neumann; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Doubek 21 - Daniel Nekvinda 29; po třetinách: 2:5, 2:2, 1:2
45:00 Komentář domácích Doubek Tomáš (Trenér): Děkuji soupeři za utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 15:8
43:40 GÓL FLORBAL LITOMYŠL B! 5:9
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #44 Radim Hladík, asistoval #21 Tomáš Jakubík (5:9)
43:20 Série skvělých zákorků. Doubek vyrazil míček ze vzduchu, který měl namířeno do litomyšlské branky, poté Nekvinda vychytal 2 tutovky Litomyšle.
41:51 Vyloučen hráč #9 Marek Hromádko družstva FbC Skuteč na 2 minuty za zvedání florbalky
40:47 Skuteč skorovala z úniku ve svém vlastním oslabení.
40:16 GÓL FbC Skuteč! 4:9
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #32 Filip Hurych, asistoval #98 Lukáš Jungman (4:9)
39:45 Skuteč i přes výrazné vedení nepřestává polevovat ve snaze vstřelit další branky.
39:30 Vyloučen hráč #15 Adam Vařejčko družstva FbC Skuteč na 2 minuty za bránění ve hře
36:59 GÓL FbC Skuteč! 4:8
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #42 Karel Kuta, asistoval #32 Filip Hurych (4:8)
36:45 Jakub Renza vyslal skvělou raketu, bohužel pouze břevno.
34:58 A další monster save od Šatana.
32:25 Šatan si připisuje další zákrok.
30:00 Střely ve 2. části: 12:10
26:09 GÓL FbC Skuteč! 4:7
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko, asistoval #98 Lukáš Jungman (4:7)
26:09 Radim Hladík si dal ukázkového vlastňáka.
25:03 Tomáš Šatan Doubek právě vychytal samostatný únik skutečského hráče jako Hašek za mlada.
23:56 GÓL FLORBAL LITOMYŠL B! 4:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #17 Jan Majtner, asistoval #91 Ondřej Ryšavý (4:6)
23:56 Jan Majtner se asi po 53. střeleckém pokusu trefil do brány :D
22:14 GÓL FLORBAL LITOMYŠL B! 3:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #88 Martin Motyčka, asistoval #17 Jan Majtner (3:6)
22:14 Mates Motyčka si dal své životní solíčko a dostal míček za záda Nekvindy.
20:35 GÓL FbC Skuteč! 2:6
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #98 Lukáš Jungman, asistoval #9 Marek Hromádko (2:6)
18:27 Skuteč měla pár dobrých šancí, branku se jim ale dát nepodařilo.
16:51 Vyloučen hráč #96 Jan Truhlář družstva FLORBAL LITOMYŠL B na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 7:12
14:48 Ondra Pakosta si proběhl polovinu hřiště a nezakopl při tom o žádnou čáru, ale stejně z toho nic nebylo.
14:03 Špatná rozehrávka domácích před vlastní bránou málem skončila dalším golem.
12:36 GÓL FbC Skuteč! 2:5
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #98 Lukáš Jungman, asistoval #42 Karel Kuta (2:5)
11:50 Litomyšl se právě snažila zmást svého nepřítele hrou ve 4 (Kuba se zapomněl na střídačce).
11:49 GÓL FbC Skuteč! 2:4
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #33 Adam Krátký, asistoval #15 Adam Vařejčko (2:4)
11:49 Skutečská souhra vede ke 4. golu.
11:03 GÓL FbC Skuteč! 2:3
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #42 Karel Kuta, asistoval #9 Marek Hromádko (2:3)
10:55 Skvělý zákrok skutečského brankáře.
07:21 GÓL FLORBAL LITOMYŠL B! 2:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #44 Radim Hladík, asistoval #10 Oldřich Hána (2:2)
07:21 Jak řekl brankář Tomáš Doubek, krásná souhra tiki-taka v podání Olina Hány a Radima Hladíka.
04:49 GÓL FbC Skuteč! 1:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #42 Karel Kuta z trestného střílení (1:2)
04:31 GÓL FbC Skuteč! 1:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #32 Filip Hurych, asistoval #93 Jan Veverka (1:1)
02:54 GÓL FLORBAL LITOMYŠL B! 1:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #88 Martin Motyčka, asistoval #10 Oldřich Hána (1:0)