Hynek NIKOLIČ
  • 60 59:58
    4

FbC Barracudas Slaný - Florbal Ústí B 7:3
branky: 10. Lukáš Spurný, 25. Tomáš Richtr, 28. David Štechmüller, 35. Stanislav Prokop, 38. Adam Nolč, 53. Tomáš Richtr, 55. Stanislav Prokop - 35. Jan Vaca, 46. Vladimír Štorek, 59. Filip Kučaba; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 3 + Tomáš Richtr TDKU + 4:1 + Hynek Nikolič TDKU + 4; využití: 0:1; diváků: 92; zásahy brankářů: Tomáš Cmíral 26 - Vojtěch Pražák 17; po třetinách: 1:0, 4:1, 2:2
60:00 Komentář hostů Štorek Vladimír (Trenér): Dneska nám chyběla trocha toho holohlavého štěstíčka a dostali jsme na závěr kariéry hořko-slaný zážitek. Hrála se nuda na obě strany, ale soupeř v ní byl lepší a zaslouženě vyhrál. Poslední zápas v životě jsme odehráli loni na Slunetě. Tak to zůstane v našich srdcích. Zdravíme domů Tonyho Škváru a těšíme se na zítra. nStrejda Arkantoš
60:00 Komentář domácích Cmíral Tomáš (Trenér): Zápas za 3 body a to je tak celé co by se k tomu dalo řící. Na konci klasická bramboračka.Děkujeme divákům a soupeřům přeji příjemnou a šťastnou cestu domu.
60:00 Střely ve 3. části: 6:13
59:58 Vyloučen hráč #21 Tomáš Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2+2 minuty za hrubost
59:58 Vyloučen hráč #10 Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2+2 minuty za nesportovní chování
59:58 Vyloučen hráč #21 Tomáš Richtr družstva FbC Barracudas Slaný do konce utkání
59:58 Vyloučen hráč #10 Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B do konce utkání
58:02 GÓL Florbal Ústí B! 7:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #10 Hynek Nikolič (7:3)
54:16 Vyloučen hráč #88 Adam Nolč družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání
54:08 GÓL FbC Barracudas Slaný! 7:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #14 Stanislav Prokop, asistoval #21 Tomáš Richtr (7:2)
52:08 GÓL FbC Barracudas Slaný! 6:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #33 Lukáš Chadima (6:2)
49:43 Vyloučen hráč #21 Tomáš Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání
45:12 GÓL Florbal Ústí B! 5:2
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #95 Dominik Herzina (5:2)
40:00 Střely ve 2. části: 11:5
37:11 GÓL FbC Barracudas Slaný! 5:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #88 Adam Nolč, asistoval #21 Tomáš Richtr (5:1)
34:52 GÓL Florbal Ústí B! 4:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #22 Jan Vaca, asistoval #24 Vladimír Štorek (4:1)
34:29 GÓL FbC Barracudas Slaný! 4:0
33:54 Vyloučen hráč #61 Petr Chvojka družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:59 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:0
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #15 David Štechmüller, asistoval #61 Petr Chvojka (3:0)
24:30 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:0
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #26 Václav Linhart (2:0)
20:00 Střely v 1. části: 7:11
09:38 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:0
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #85 Lukáš Spurný, asistoval #26 Václav Linhart (1:0)
05:10 Vyloučen hráč #7 Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání