• 63 62:18
    6:5
    (Karásek)

Sokol Rudná - FbC Barracudas Slaný 6:5p
branky: 4. Adam Pivoňka, 15. Marek Cihelka, 23. Jan Josef Brychta, 32. Jan Karásek, 56. Jan Karásek, 63. Adam Pivoňka - 6. Tomáš Richtr, 10. Václav Linhart, 12. Adam Nolč, 58. Antonín Pertlík, 60. Tomáš Richtr; rozhodčí: Jakub Tázler - David Kytler; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 134; zásahy brankářů: Jan Křemen 21 - Vojtěch Hlava 23; po třetinách: 2:3, 2:0, 1:2, 1:0
65:00 Komentář hostů Nolč Adam (Trenér): Dnes těžké utkání. Ale musím pochválit morál týmu za konec utkání. I přes deset hráčů do pole  a zranění v zápase jsme dokázali vyrovnat těžké utkání. Děkujeme soupeři za dobrou přípravu před play off.
65:00 Komentář domácích: Dnes jsme ztratili bod. Potřebovali jsme dát 6. gól místo toho jsme zbytečně inkasovali. Vyrovnávací gol byl z kategorie komických....  nDěkujeme soupeři za hru a přejeme jim klidnou cestu domu.
65:00 Střely v prodloužení: 1:1
62:19 Hosté chybují ve vlastním rohu, kde míček skvěle vypresoval Karásek a našel volného Pivoňku, který prostřelil Hlavu a bezhlavě slaví výhru s vyprodanou domácí halou!
62:18 GÓL Sokol Rudná! 6:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #31 Jan Karásek (6:5)
60:01 Slaný na balonku.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
59:59 Slaný ve třetí části vyrovnalo díky odvolání brankáře v závěru a před námi je prodloužení.
59:09 Zmatku před brankou využil Richtr a doklepl balonek za bezmocného Křemena.
59:08 GÓL FbC Barracudas Slaný! 5:5
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #14 Stanislav Prokop (5:5)
57:44 Hosté snižují a máme zaděláno na drama!
57:43 GÓL FbC Barracudas Slaný! 5:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #19 Antonín Pertlík, asistoval #24 Petr Hartman (5:4)
57:13 Hosté to zkusí v šesti.
57:12 Timeout FbC Barracudas Slaný
55:36 Karásek prostřelil Hlavu a Rudná jde do trháku!
55:35 GÓL Sokol Rudná! 5:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #45 Adam Pivoňka (5:3)
54:40 Slaný delší dobu na balonku. Rudná výborně blokuje!
50:49 Nolč byl sám na středu, napřáhl se a vší silou vystřelil na světelnou tabuli u stropu haly!
48:53 PIvoňkův důležitý blok!
47:20 Rudná má mnohem více šancí, ke skórování to zatím nevede.
43:34 Hosté se opět začali věnovat florbalu a vypadá to, že uvidíme kvalitní třetí třetinu plnou šancí na obou stranách.
40:01 První buly třetí třetiny pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 11:11
39:59 Zavěrečný tlak hostů k vyrovnání nevedl. Rudná tak během druhé třetiny otočila průběh utkání a vede 4:3.
35:23 Brousek Nolč staví jeden strom za druhým a diví se, že fauluje.
34:06 Richtr zůstal ležet na zemi, později si hosté stěžují opět u rozhodčích.
33:22 Hosté se začali více věnovat komunikaci s rozhodčími a místo florbalu teď hrají hejkanou a povídanou.
31:27 Karáskova rána už byla přesná a Rudná jde do vedení!
31:26 GÓL Sokol Rudná! 4:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #14 Marek Cihelka (4:3)
31:08 Domácí v přesilovce pálí jednu ránu za druhou, ale branka je jim malá.
29:36 Vyloučen hráč #27 Petr Krištof družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za bránění ve hře
28:27 Přesilovka hostů je taková neslaná, nemastná.
26:28 Vyloučen hráč #31 Jan Karásek družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:50 Křemen nohou zastavil trestné střílení Hartmana! U trenéra si tak určině vylepšuje renomé z první třetiny.
22:49 Trestné střílení družstva FbC Barracudas Slaný neproměnil #24 Petr Hartman.
22:10 Brychta -> Bárta -> Brychta 3:3
22:09 GÓL Sokol Rudná! 3:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #98 Jan Josef Brychta, asistoval #47 Lukáš Bárta (3:3)
20:01 Hosté vyhrávaji první buly druhé třetiny a mohou pokračovat v přesilovce.
20:00 Střely v 1. části: 8:8
19:03 Brychta podle rozhodčích sekal a jde si odpočinout.
19:02 Vyloučen hráč #98 Jan Josef Brychta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
17:12 Kameš netrefuje zcela odkrytou branku a odmítá tak vyrovnání!
14:17 Po standartce propálil Cihelka vše co mu stálo v cestě a snižuje.
14:16 GÓL Sokol Rudná! 2:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #14 Marek Cihelka, asistoval #81 Štěpán Hanzl (2:3)
13:32 Vyloučen hráč #56 Petr Waldmann družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání
12:12 Hosté nadále blokují jednu střelu za druhou...
11:10 Další obrovská minela Křemena a hosté odskakují na 1:3.
11:09 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #88 Adam Nolč, asistoval #93 Jiří Budil (1:3)
09:49 Křemen neodhadl situaci, špatně si povyjel a Linhart ho backhendem s přehledem překonal.
09:48 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #26 Václav Linhart, asistoval #88 Adam Nolč (1:2)
07:29 Už i Křemen má svůj úspěšný zákrok zasebou...
06:38 První dva velmi těžké zákroky si připisuje Hlava v brance Barracudas...
05:19 Richtr vypálil v oslabení a i Křemen v domácí svatyni čeká na první zákrok...
05:18 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #56 Petr Waldmann (1:1)
05:04 Vyloučen hráč #88 Adam Nolč družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za hrubost
03:42 První střela, která dolétla až na branku končí až za hostujícím brankářem. Pivoňka jej v pádu prostřelil na bližší tyč.
03:41 GÓL Sokol Rudná! 1:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #81 Štěpán Hanzl (1:0)
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Čekáme než se hosté dostaví k nástupu do utkání, abychom mohli začít. Časové pásmo Slaný hlásí zpoždění 5 minut.