(Mucha)
  • 60 59:51
    2

FD Teplice - Florbal Ústí B 11:6
branky: 2. Martin Schneider, 6. Martin Schneider, 6. Lukáš Mucha, 16. Jan Koštoval, 22. David Gebhardt, 28. Lukáš Mucha, 45. Jan Koštoval, 48. Martin Schneider, 51. Lukáš Mucha, 56. Martin Schneider, 60. Vojtěch Bratschaedl - 6. Jindřich Grosse, 12. Hynek Nikolič, 14. Filip Kučaba, 40. Jiří Horák, 51. Vladimír Štorek, 53. Jiří Strnad; rozhodčí: Josef Kubát - Marek Pohunek; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Lukáš Topš 30 - Jan Hrstka 19; po třetinách: 4:3, 2:1, 5:2
60:00 Komentář domácích Valter Vlastimil (Vedoucí): Dneska jsme usekli první část hrobníkovo lopaty. Dneska jsme padali jeden za druhého, budu se modlit, aby se nám uzdravili marodi. Dneska bych všechny jako v prostřenu pochválil a nakonec jim dal jedničku. Emoce hořely až do konce. Děkujeme divákům.
60:00 Komentář hostů Grosse Jindřich (Vedoucí): Střelný prach zůstal vlhký. Na konci bychom góla nedali ani hrát do půlnoci. Domácí zaslouženě, bojovali a urvali to. My se odebereme tam kam patrříme - Na Žumpu a budeme vyvolávat démony. Díky a hezký večer.
60:00 Střely ve 3. části: 10:13
59:51 Vyloučen hráč #10 Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
59:16 GÓL FD Teplice! 11:6
Branku družstva FD Teplice vstřelil #68 Vojtěch Bratschaedl, asistoval #24 Lukáš Mucha (11:6)
59:16 Mucha předvedl životní sprint a asistoval a tím asistoval na gól.
58:24 Hosté zasypali domácího gólmana nebezpečnými střelami, Topš si ovšem ze vším poradil.
57:30 Domácí tým se nadále drží ve hře 4 na 6.
56:24 Vyloučen hráč #68 Vojtěch Bratschaedl družstva FD Teplice na 2 minuty za hrubost
55:49 GÓL FD Teplice! 10:6
Branku družstva FD Teplice vstřelil #16 Martin Schneider bez asistence (10:6)
55:38 Tým hostí hraje bez brankáře.
55:37 Timeout Florbal Ústí B
54:50 Další neuvěřitelný zákrok Topše, který právě vytáhl svými nohami střelu do prázdné a nadále drží svůj tým.
53:47 Komentátor dnešního utkání povzbuzuje fanoušky domácího týmu.
52:41 GÓL Florbal Ústí B! 9:6
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #99 Jiří Strnad, asistoval #19 Jindřich Grosse (9:6)
52:41 Nához a následná dořážka končí gólem.
50:34 GÓL FD Teplice! 9:5
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #22 Lukáš Topš (9:5)
50:34 Mucha předvedl krásnou parádičku jednou rukou, poté co se dostal do samostatného úniku díky dlouhému výhozu Topše.
50:19 GÓL Florbal Ústí B! 8:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #76 Pavel Zeman (8:5)
50:19 Krásná rotace hostů kolem branky zamotala obranu domácích a hosté snižují.
49:53 Schneider neproměnil tutovku.
49:00 Zápas se začiná vyostřovat.
47:33 GÓL FD Teplice! 8:4
Branku družstva FD Teplice vstřelil #16 Martin Schneider, asistoval #98 Tomáš Soukup (8:4)
47:33 Prvotřídní výhoz Topše na Soukupa a následná nahrávka na volného Schneidera končí gólem.
46:34 Mucha poslal nebezpečnou střelu ze vzduchu, která jen o kousek míjí bránů.
44:38 Hosté nahodili balón na jejich hráče před brankou domacích, Topš dorážku chytá.
44:04 GÓL FD Teplice! 7:4
Branku družstva FD Teplice vstřelil #12 Jan Koštoval, asistoval #13 David Gebhardt (7:4)
44:04 Koštoval si po první nepovedené tutovce spravuje chuť a navyšuje vedení svého týmu.
41:44 Koštoval svou střelou do prázdné trefuje pouze tyčku.
40:44 Ústí se snaží z přesilovky vytěžit maximum, zatím bez úspěchu.
40:01 3. Buly vyhrál opět tým hostí.
40:00 Střely ve 2. části: 7:11
39:37 Střela jako z děla končí za zády domácího gólmana.
39:32 GÓL Florbal Ústí B! 6:4
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #68 Jiří Horák, asistoval #14 Filip Kučaba (6:4)
39:32 Vyloučen hráč #68 Vojtěch Bratschaedl družstva FD Teplice na 2 minuty za nesportovní chování
38:22 Hosté teď měli 3 krásné akce, vstřelit gól se jim ale nepovedlo.
37:08 Samostatnou akci Schneidera gólman hostů chytá.
35:07 Střela hostů lehce přelétla branku.
32:49 Šnobr ztratil balón v nebezpečné pozici, hosté svojí šanci snížit nevyužili.
30:46 Topš při svém zákroku dostal čepelí do prstů, avšak signalizuje rozhodčím, že je v pořádku.
29:09 S nebezpečnou střelou Horáka z půlky si Topš poradil bez větších obtíží.
27:48 GÓL FD Teplice! 6:3
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #98 Tomáš Soukup (6:3)
27:48 Lukáš Mucha si krásnou střelou připisuje další bod.
25:55 Teplice úspěšně zvládli oslabení.
24:48 Hosté se snaží otevřít obranu domácích, zatím neúspěšně.
23:55 Vyloučen hráč #13 David Gebhardt družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání
23:20 Lukáš Miněk, který se dnes bohužel nedostal na soupisku domácích, ukázal týmového ducha a přišel podpořit své spoluhráče a kamarády.
21:30 GÓL FD Teplice! 5:3
Branku družstva FD Teplice vstřelil #13 David Gebhardt, asistoval #21 Tomáš Rudolf (5:3)
21:30 Gepy vyslal z nebezpečné pozice střelu na zadní tyč a navýšil vedení domácích.
20:01 2. buly utkání vyhrál tým hostí.
20:00 Střely v 1. části: 13:12
19:50 Domácí se snažili vyčkat na posledních 10 vteřin 1. třetiny a nahodit balón na Koštovala, při náhozu ovšem trefili strop.
18:47 Hostí se drží na útočné polovině, ale nedostavájí se do nebezpečných situací.
17:45 Topš neviděl nához z půlky, který naštěstí prošel jen kolem jeho branky.
15:42 GÓL FD Teplice! 4:3
Branku družstva FD Teplice vstřelil #12 Jan Koštoval, asistoval #77 Samuel Olexa (4:3)
15:42 Krásná standartka domácích ukončila přesilovku již po 2 sekundách.
15:40 Vyloučen hráč #24 Vladimír Štorek družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hra rukou
13:46 Koštoval se po dlouhé přihrávce dostal do samostatného úniku, šanci ovšem neproměnil.
13:16 GÓL Florbal Ústí B! 3:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #68 Jiří Horák (3:3)
13:01 Neuvěřitelný zákrok Topše.
11:56 GÓL Florbal Ústí B! 3:2
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #68 Jiří Horák (3:2)
11:56 Krásná krosovka Horáka na Nikoliče končí za zády domacího brankáře.
10:44 Brake 3 na 2 domácí úspěšně ubránili.
08:21 Raketová střela z půlky hráče hostí netrefila brankovou konstrukci.
06:38 Nebezpečný brake hostí gólem neskončil.
05:41 GÓL FD Teplice! 3:1
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #16 Martin Schneider (3:1)
05:41 Krásná individuální akce Schenidera a následná náhravka na Muchu končí gólem.
05:12 GÓL Florbal Ústí B! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #14 Filip Kučaba (2:1)
05:05 GÓL FD Teplice! 2:0
Branku družstva FD Teplice vstřelil #16 Martin Schneider, asistoval #64 Ondřej Kus (2:0)
04:24 Tým hostí vybojoval balón na útočné polovině, střelu ovšem golmán domacích v klidu chytá.
01:27 GÓL FD Teplice! 1:0
01:27 První útočná akce domácích končí gólem.
00:01 Uvodní buly vyhrál tým domácích.