11:7
    Adam PIVOŇKA
    (Bárta)

FBC DDM Kati Kadaň - Sokol Rudná 11:7
branky: 3. Patrick Lenke, 7. Jiří Prokop, 17. Daniel Muchna, 19. Jaroslav Michálek, 27. Lukáš Pardubský, 42. Lukáš Pardubský, 46. Daniel Jäschke, 51. Patrick Lenke, 52. Erik Štěrba, 53. Jiří Prokop, 56. Jaroslav Michálek - 3. Jan Karásek, 12. Jan Karásek, 21. Jan Karásek, 24. Lukáš Bárta, 29. Jan Josef Brychta, 40. Marek Vojáček, 60. Adam Pivoňka; rozhodčí: David Scholz - Lukáš Pekárek; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 193; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 25 - Dominik Kameš 21; po třetinách: 4:2, 1:4, 6:1
60:00 Komentář domácích Štěrba Erik (Trenér): Lukáš Pitra: Myslím si, že nebýt výpadku ve druhé třetině, tak budu spokojený daleko více. Do třetí třetiny jsme si řekli, že musíme hru více zjednodušit, a to se také povedlo, proto jsme natříleli góly a zápas zvládli. Děkujeme fanouškům za podporu a soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Tuček Martin (Trenér): Dnes se nezaujatý divák nemohl nudit. Oba týmy s jistou účastí v play up předváděly útočné výpady. Sice se nám konečně podařila často vzpomínaná druhá třetina, ale zápas rozhodla vyšší efektivita domácích a naše klasické chyby. No co.... máme ještě čas to vychytat. Děkujeme soupeři za férový zápas a přejeme mu hodně štěstí do vyřazovácí části. Snad se dočkají svého vysněného soupeře z východní části republiky. :) Děkujeme fanouškům za podporu. Hezký zbytek večera.
60:00 Střely ve 3. části: 13:10
59:17 GÓL Sokol Rudná! 11:7
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #47 Lukáš Bárta (11:7)
59:17 Pivoňka prostřeluje, ale jedná se už jen o kosmetickou úpravu.
58:22 Vyloučen hráč #12 Jiří Prokop družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost
58:22 Hrajeme 6 na 4. Rudná to zkouší.
58:05 Rudná v 6.
57:46 Zajímavá situace. Kameš se hnal z brány a v momentě, kdy byl mantinel přeskakoval ho trefil balónek. Prvně vyhodnoceno jako hra v šesti, následně odvoláno.
55:53 Timeout Sokol Rudná
55:53 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 11:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #73 Mikuláš Kulík (11:6)
55:53 Michálek otřel svou střelu o Váněho a ta končí za Kamešem.
54:30 Bárta dobíhal Kulíka a uklouzlo mu to.
52:51 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 10:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #7 Lukáš Pardubský (10:6)
52:22 Lehký chaos na polovině domácích.
51:06 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 9:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #12 Jiří Prokop (9:6)
51:06 Další krásná akce. Kameš byl bez šance.
50:52 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 8:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #9 Daniel Jäschke (8:6)
50:52 A opět jsem ho neviděla.
50:32 Krásná akce Lenkeho s Jäschkem bohužel končí na nohou Kameše.
49:31 Zbytečně moc individuálních chyb na straně domácích je stojí další šance a naopak nabízí příležitosti Rudné.
48:48 Štěpánek opět skvělý.
47:46 Štěpánek vytáhl další důležitý zákrok.
46:18 Prokop s Chládkem dnes hrají spíše fotbal. Ale krásné to patičky...
45:54 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #18 Daniel Muchna (7:6)
45:50 Michálkově ráně chyběly centimetry.
44:22 Váně si pořád na něco stěžuje. Kulík obě ruce na hokejce a Váněho údajně ještě držel za dres.
43:43 Kameš si málem srazil Kulíkovu střelu za vlastní záda.
42:38 Nechápu statiku Bárty. V takovýto manévr jsem ještě neviděla nikoho ustát.
41:22 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #33 Dominik Šebek (6:6)
41:22 Pardubský prostřeluje Kameše po přední.
40:48 Michálek přestřeluje.
40:01 Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají opět domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 6:11
39:36 GÓL Sokol Rudná! 5:6
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #21 Marek Vojáček, asistoval #10 Sebastian Šmíd (5:6)
39:36 Souhra do prázdné končí překvapivě gólem.
39:12 Kepka strhnul Štěrbu na zem a strašně se divil, že na něm Štěrba přistál.
37:03 Hra se přelévá ze strany na stranu, ale vyložených šancí je po málu.
35:39 Kolitsch na poslední chvíli vystihl přihrávku na Bártu.
34:32 Štěpánek si připisuje další důležitý zákrok.
34:00 Lenke neproměňuje svou šanci.
31:29 Lítá to všude kolem Kamešovy brány, jen do ní ne.
30:30 Velmi vypjatá pasáž hry.
28:10 GÓL Sokol Rudná! 5:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #98 Jan Josef Brychta, asistoval #17 Tomáš Bubeník (5:5)
28:10 A máme opět srovnáno.
26:43 Vyloučen hráč #9 Daniel Jäschke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře
26:43 Jäschke sejmul Karáska. Raději vyloučení než další gól.
26:16 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #21 Petr Chládek (5:4)
26:16 Neskutečná Pardubského dělovka skoro až z půlky zaplula nad nohu Kameše.
25:43 Pardubský trefuje boční síťku.
24:51 Prokop už zase netrefuje brány. A tak krásné to doteď bylo.
23:03 GÓL Sokol Rudná! 4:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #47 Lukáš Bárta, asistoval #30 Lukáš Kepka (4:4)
23:03 A další gól po přední.
20:57 Štěrba měl na čepeli další gól, jen bránu netrefil.
20:33 GÓL Sokol Rudná! 4:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #45 Adam Pivoňka (4:3)
20:33 Opět Karásek na středu...
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají pro změnu domácí.
20:00 Střely v 1. části: 13:11
19:23 Tolik podražených míčků a pokažených přihrávek v jedné minutě jsem ještě neviděla. A to vše jen v podání Muchny, Kolitsche a Prokopa.
18:46 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #26 Marek Pokorný (4:2)
18:46 Michálkova tečovaná střela propadla po přední.
17:46 Kadaňští stáli ve 3 na velkém brankovišti hostů, ale nikdo z nich nedokázal balonek dostat za Kameše.
16:37 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #18 Daniel Muchna, asistoval #71 Erik Štěrba (3:2)
16:28 Štěpánek drží!
15:25 Míček proskotačil až ke Štěpánkovi. Myslím, že ani ten to nečekal.
15:03 Fanoušci se konečně probrali a začínají fandit.
13:55 Brychta, naštěstí pro domácí, minul poloodkrytou bránu.
12:21 Nešťastný odraz od nedokonale srovnaných mantinelů a málem to byl další gól v kadaňské síti.
11:25 GÓL Sokol Rudná! 2:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #81 Štěpán Hanzl (2:2)
11:25 Nechat Karáska na středu = jasný gól.
10:33 Michálek přesprintoval Karáska, který by již šel sám na Štěpánka.
08:50 Kameš předvedl další skvělý zákrok proti Kulíkovi.
08:29 Pokorný skvěle v bloku.
07:37 Pardubského střela měla dobré parametry, ale trefila Kameše v bráně.
06:39 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #71 Erik Štěrba (2:1)
06:33 Prokop vybídl Muchnu k zakončení, před ním ale stál rovnou trojblok.
04:45 Štěpánek skvěle vyřešil přečíslení 2na1.
04:15 Bárta se rozbil nejdříve o Pardubského a následně i o mantinely.
03:05 Novosad na středu hřiště zblokován.
02:53 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:1
02:53 Rychlá odpověď Lenkeho.
02:32 GÓL Sokol Rudná! 0:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #8 Ondřej Váně (0:1)
02:32 Karásek se promotal až na střed a nekompromisně zakončil.
01:52 Hosté nepouštějí domácí k balónku.
00:40 Karásek z nadějné pozice míjí bránu.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrávají hosté.