• 62 61:37
    6:7
    ()

FbC Barracudas Slaný - Kralupy Wolves 6:7p
branky: 9. Antonín Pertlík, 12. Petr Hartman, 19. Hugo Hübner, 41. Tomáš Richtr, 46. Petr Chvojka, 54. Tomáš Richtr - 4. Adam Kozel, 8. Jan Michálek, 11. Adam Carvan, 32. Jakub Manek, 53. Adam Kozel, 58. Jakub Kocourek, 62. Jan Michálek; rozhodčí: Filip Novák - Václav Paletář; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 148; zásahy brankářů: Jiří Šimon 29 - Omar Hammami 26; po třetinách: 3:3, 0:1, 3:2, 0:1
65:00 Komentář hostů Kašpárek Ondřej (Trenér): Skoro polovinu utkání jsme byli spíš jen diváci ve zdejší krásné hale. Až když jsme stáhli hru na dvě lajny, tak jsme se dostali do většího tempa. Musíme takhle začít od samého začátku utkání. I přes ztrátu bodu je to nicméně 6 výhra v řadě a budeme pokračovat dál. Děkuji Slánským hráčům a divákům fajn zápas.
65:00 Komentář domácích Nolč Adam (Trenér): Dnes velice vyrovnané utkání, ve kterém rozhodoval každý souboj. Bohužel jsme nebyli schopni za stavu kde vedeme o gól odskočit tak dobrému soupeři i přes nespočet šancí. To nás stálo dnes dva body. Děkujeme soupeřům za dobrou přípravu před play off a děkujeme naším fanouškům kteří nás dnes v hojném počtu přišli podpořit.
65:00 Střely v prodloužení: 0:2
61:37 GÓL Kralupy Wolves! 6:7
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek bez asistence (6:7)
60:00 Střely ve 3. části: 13:12
59:45 Trestné střílení družstva Kralupy Wolves neproměnil #10 Kristián Malík.
57:35 GÓL Kralupy Wolves! 6:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #91 Jakub Kocourek, asistoval #88 Jan Michálek (6:6)
53:22 GÓL FbC Barracudas Slaný! 6:5
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #22 Hugo Hübner (6:5)
52:25 GÓL Kralupy Wolves! 5:5
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #10 Kristián Malík (5:5)
45:23 GÓL FbC Barracudas Slaný! 5:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #61 Petr Chvojka, asistoval #26 Václav Linhart (5:4)
40:46 GÓL FbC Barracudas Slaný! 4:4
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
39:59 Zdravíme všechny diváky na onlinech, speciálně klubovou legendu Ládoše, který dnes fandí z Rakouska!  Tuto třetinu skóroval pouze hostující celek. Přesto atmosféra v hale je na velmi vysoké úrovni. Stav utkání 3:4
31:55 GÓL Kralupy Wolves! 3:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #12 Karel Urban (3:4)
20:00 Střely v 1. části: 10:12
18:58 Vyloučen hráč #24 Petr Hartman družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za opakované přestupky
18:01 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #22 Hugo Hübner, asistoval #24 Petr Hartman (3:3)
13:27 Vyloučen hráč #10 Kristián Malík družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
11:11 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #24 Petr Hartman, asistoval #19 Antonín Pertlík (2:3)
10:40 GÓL Kralupy Wolves! 1:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #9 Adam Carvan, asistoval #10 Kristián Malík (1:3)
09:16 Vyloučen hráč #10 Ondřej Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za bránění ve hře
08:07 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #19 Antonín Pertlík, asistoval #21 Tomáš Richtr (1:2)
07:38 GÓL Kralupy Wolves! 0:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek, asistoval #91 Jakub Kocourek (0:2)
03:16 GÓL Kralupy Wolves! 0:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #81 Jakub Manek (0:1)