(Müller)
  • 60 59:36
    2

USK Akademik Cheb - Florbal Chomutov B 8:6
branky: 1. Dominik Vorlíček, 12. Jan Mašát, 17. Jan Kirchman, 26. Jan Kirchman, 35. Václav Müller, 46. Ondřej Svoboda, 54. Jan Kugel, 60. Jan Žuk - 14. Miloš Šulc, 15. Matyáš Rauscher, 20. Karel Šantora, 47. Lukáš Mock, 55. Karel Šantora, 56. Tomáš Kotlan; rozhodčí: Filip Moravec - Dalibor Berka; vyloučení: 4:8; využití: 3:0; diváků: 175; zásahy brankářů: Lukáš Heczko 28 - Jakub Fiala 29; po třetinách: 3:3, 2:0, 3:3
60:00 Komentář domácích Horák Patrik (Trenér): Od začátku zápasu jsme šli za svým cílem, ale soupeř nám to hodně znepříjemnil. I díky skvělým fanouškům jsme to dotáhli do vítězného konce. Divize se v Chebu bude hrát i příští sezónu! Děkuji všem hráčům i fanouškům.
60:00 Komentář hostů Marek Michal (Vedoucí): Co k tomu říct, nakonec nám došel čas a Cheb přece jenom nakonec přetlačil hlavou zeď. Udělal nám to ošklivý na každým cenťáku v hale a vyšlo mu to. Padl světový rekord v počtu vyloučení, fanoušci rozpálení do běla, drama, tak to má být. Vyhrát jsme mohli, bohužel jsme to nedokázali udělat trošku florbalovější. Díky fanouškům, kteří tu nejsou opravdu nejsou jen diváci. Díky rozhodčím a gratulace soupeři k definitivnímu udržení divize, my se připojíme již za chvíli.
60:00 Střely ve 3. části: 12:13
59:36 Vyloučen hráč #3 Marek Macura družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za blokování florbalky
59:02 A máme tu opět vedení o dvě branky. Véna krásně našel mezi kruhy Žuka, který se nemýlil !!!
59:01 GÓL USK Akademik Cheb! 8:6
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #21 Jan Žuk, asistoval #77 Václav Müller (8:6)
57:18 Po gólech je dnes nejoblíbenější disciplína hra 4 na 4
57:08 Vyloučen hráč #3 Marek Macura družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za hrubost
57:08 Vyloučen hráč #6 Vojtěch Hůda družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za hrubost
55:28 Chomutov dramatizuje utkání !
55:27 GÓL Florbal Chomutov B! 7:6
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #98 Tomáš Kotlan, asistoval #8 Matyáš Müller (7:6)
54:28 A  máme tu rychlou odpověď Chomutova po krásném ťukecu do prázdné brány smekáme klobouček. Krásná florbalová akce.
54:27 GÓL Florbal Chomutov B! 7:5
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #42 Karel Šantora, asistoval #98 Tomáš Kotlan (7:5)
53:49 Kuglis nejspíš u nás na stolečku viděl, že dal gól David Pastrňák a tak si řekl, že nebude jediný s číslem 88 kdo dnes dá gól a zavěsil to tady na Lokádě.!
53:48 Timeout Florbal Chomutov B
53:48 GÓL USK Akademik Cheb! 7:4
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #88 Jan Kugel, asistoval #99 Karel Tyrpekl (7:4)
52:30 Krásná kombinace v přesilovce kdy na stejném míště jako Véna stál tentokrát Maši, ovšem tomu se už tak štastně nevedlo. Všichni ho poznají, když Vám napíši, že trefil tyč.
51:03 Šulc nejspíš chce připomenout rozhodčím jak pestrou škálu trestů ve florbale máme a přidává jeden trest po druhým. Podezřívám ho, že si chce jen odpočinout od toho kolotoče ze hřiště.
51:02 Vyloučen hráč #99 Miloš Šulc družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za bránění ve hře
50:02 S blížícím se koncem je ve vzduchu cítit nervozita a hra se vyostřuje.
46:57 GÓL Florbal Chomutov B! 6:4
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #96 Lukáš Mock, asistoval #3 Marek Macura (6:4)
46:19 Další dva kohouti jsou posláni vychladnout na trestnou lavici.
46:18 Vyloučen hráč #17 Jakub Vojíř družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za hrubost
46:18 Vyloučen hráč #99 Miloš Šulc družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za hrubost
45:14 Svoby v úniku našel mezírku u tyčky hostujícího gólmana.
45:05 GÓL USK Akademik Cheb! 6:3
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #82 Ondřej Svoboda, asistoval #22 Martin Prokopec (6:3)
42:37 Šulc byl nejspíš v minulém životě virtuóz. Svobodovi zahrál na luxusní housličky.
41:50 Na hřišti se toho nic moc neděje, tak alespoň něco pro čtenáře - Pastrňák prohrává v All Star game 0:1.
40:01 Úvodní buly 3. třetiny vyhrává opět Chomutov!
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
37:45 Domácí kotel vyvolává jméno Lukáš Heczko a oprávněně. Pod Bártym se klepe stolička..
34:05 Takhle se to dělá. Domácí tým  si dlouho domlouval standartní situaci a vyplatilo se.. Po signálu se na zadní objevil volný Véna, který neměl problém s uklizením míčku do prázdné brány
34:04 GÓL USK Akademik Cheb! 5:3
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #77 Václav Müller, asistoval #69 Jan Skopový (5:3)
34:01 Vyloučen hráč #99 Miloš Šulc družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání
33:06 Šíša znovu kryje rychlý brejk Chomutova. "hezky šíša" !!!!!
30:53 Šíša teď  zneškodnil nebezpečnou střelu od Kubíka. " hezky šíša" !!
30:12 Vyloučen hráč #22 Martin Prokopec družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za sekání
25:56 Takhle pálí kapitán!! Krásná akce Chebu, nejdříve vybojovaný balónek od Mr. Botanica kde si následně přes celou šířku vyměnili míček Kirchy se Štánym a je z toho další gól domácích.
25:55 GÓL USK Akademik Cheb! 4:3
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #24 Jan Kirchman, asistoval #16 Stanislav Hykš (4:3)
24:05 Vyloučen hráč #8 Matyáš Müller družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:44 Krásný tlak lajny Honzy Skopového, který končí břevnem Vency Mullera, který  následně dostal neregulérně naloženo u mantinelu.
21:48 Hra ve 2. třetině se přelévá ze strany na stranu a vidíme spousty nepřeností na obou stranách
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrává Chomutov
20:00 Střely v 1. části: 15:14
19:50 Domácí si nepohlídali konec třetiny a po zbytečné ztrátě z brejku inkasují gól do šatny
19:49 GÓL Florbal Chomutov B! 3:3
18:14 Vorlas jel nájezd po tom co dostal v brankovišti naloženo Véna, zamíchal, položil gólmana, ale trefil jen masku ...
18:13 Trestné střílení družstva USK Akademik Cheb neproměnil #7 Dominik Vorlíček.
16:58 Už už to vypadalo, že přesilovka zůstane nepotrestána, ale pak do brankoviště jak hurikán Matylda vlítl Kirchy a po vybojovaném balónu zavěsil do branky Chomutova
16:57 GÓL USK Akademik Cheb! 3:2
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #24 Jan Kirchman bez asistence (3:2)
15:21 Vyloučen hráč #50 Martin Peksa družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:18 Šíša se roztáhl v bráně jak dlouhý tak široký ovšem střelec Chomutova tam přeci jen našel místečko.
14:17 GÓL Florbal Chomutov B! 2:2
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #4 Matyáš Rauscher, asistoval #99 Miloš Šulc (2:2)
13:03 GÓL Florbal Chomutov B! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #99 Miloš Šulc, asistoval #4 Matyáš Rauscher (2:1)
12:27 Kuglis vystihl rozherávku hostů, položil si gólmana jen tomu zakončení chyběl kousek.
11:12 Maši si počkal až na tabuli svitne čas 11:11 a pak vyslal schovanou střelu na kterou neměl gólman šanci zareagovat
11:11 GÓL USK Akademik Cheb! 2:0
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #97 Jan Mašát, asistoval #24 Jan Kirchman (2:0)
07:06 A  máme tu první roztržku, která končí remízou a na trestnou míří oba kohouti. :(
07:05 Vyloučen hráč #98 Tomáš Kotlan družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za hrubost
07:05 Vyloučen hráč #5 Matěj Voborník družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za hrubost
06:18 Heczko ukazuje, že je třeba s ním počítat a drží střelce Chomutova na nule. "hezky šíša" !!
04:10 Šulc ukázal zkušenosti, kterých má jistě víc než dost a jednou kličkou poslal na párek dva hráče Chebu, ikdyž je vysoký tak na Hůdu byl  krátký.
02:04 Tempo hry je vražedné, jejich revírem je hřiště, jejich nepřítelem jsou spálené šance a rozhodčí! Týmy z dnešního klání jedou na plné bomby!
00:18 Ale je to domací USK kdo střílí první, konkrétně Dominik Vorlíček!
00:17 GÓL USK Akademik Cheb! 1:0
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #7 Dominik Vorlíček bez asistence (1:0)
00:05 Tým z Chomutova od začátku tlačí